Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 04:23:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За бременността - знаете ли???  (Прочетена 283249 пъти)
 
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: януари 31, 2008, 15:07:40 »

Бе и на мен ми се дояждат разни нещя, ама чак да изпадам в някви такива състояния да не издържам...до сега не се е случвало. Дано и така остане. Свекървата ми каза снощи "Нали знаеш, ако ти се хапва нещо и го няма в момента да си гризваш дланта" И аз викам huhhuh.gif "ааа? ми добре"
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: януари 31, 2008, 15:12:40 »

това с дланта не го знаех crazy crazy
аз съм чувала че ако по време на бременността мамчето си открадне нещо за хапване без да я видят и после където се пипне там бебчето има родилен белег
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: януари 31, 2008, 15:19:09 »

Аз преди бях права месоядка, само месо, месо, месо... А сега ми се  bad от месо, по цел ден съм на домати, постоянно ми се яде само домати  girl_impossible.   
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: януари 31, 2008, 15:21:22 »

Маленка, ама те са гадни сега доматите бе! Как ги ядеш на мен са ми едни такива пластмасови на вкус...
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: януари 31, 2008, 15:22:04 »

а пък като ме питаха преди сватбата дал съм бременна и аз като им казвах , че не съм ми викаха : 'нали знаеш, че като те питат не трябва да криеш, защото бебето ще е срамежливо ?? ' и аз  Oh my ... тази жена не ми вярваше и после ми каза, това за белега и за дланта
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: януари 31, 2008, 15:26:18 »

Маленка, ама те са гадни сега доматите бе! Как ги ядеш на мен са ми едни такива пластмасови на вкус...

Еми гадни, не гадни нямам избор  sad, само домати ми се яде  cray
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #276 -: януари 31, 2008, 15:27:11 »

а пък като ме питаха преди сватбата дал съм бременна и аз като им казвах , че не съм ми викаха : 'нали знаеш, че като те питат не трябва да криеш, защото бебето ще е срамежливо ?? ' и аз  Oh my ... тази жена не ми вярваше и после ми каза, това за белега и за дланта
На мен са ми казвали същото,но за да проговорило по-рано crazy За мен това са глупости и както виждате всеки си го интерпретира по различен начин.Ако истина няма да има сто мнения по въпроса.
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: януари 31, 2008, 15:27:54 »

Нека и аз споделя нещо - за родилният белег - знам , че когато си бременна и нещо те изплаши (примерно животно или нещо друго ) и където се пипнеш по тялото - там бебето ти ще има белег с формата на това което те е изплашило .Моя приятелка на бедрото си има белег под формата на мишка - и майка й ни е разказвала , че докато е била бременна се е уплашила от мишка и така  smile
« Последна редакция: януари 31, 2008, 15:29:46 от Selvet » Активен
jennifer
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45


Да живее любовта :)


« Отговор #278 -: януари 31, 2008, 15:38:49 »

Бе и на мен ми се дояждат разни нещя, ама чак да изпадам в някви такива състояния да не издържам...до сега не се е случвало. Дано и така остане. Свекървата ми каза снощи "Нали знаеш, ако ти се хапва нещо и го няма в момента да си гризваш дланта" И аз викам huhhuh.gif "ааа? ми добре"

Това и аз съм го чувала от моята майка,за гризането на дланта  funnytooth funnytooth funnytooth  Ама май всички тези неща са поверия...
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: януари 31, 2008, 16:03:00 »

За белег от "откраднато" и аз мога да се изкажа, защото имам такъв на крака!  blush
Когато майка ми е била бременна и са били на гости, на масата имало круши, но не й предложили да си вземе и като останали сами в стаята с баща ми, тя си взела  Girl_hide Явно после си е сложила ръката някакси под бедрата, защото отзад на бедрото аз имам белег във формата на круша!  pardon
Една съученичка така имаше белег във формата на слива, а и съм чувала доста подобни разкази! Сега уж внимавам преди да си взема нещо винаги да питам дали може или поне да кажа, че си вземам   pardon
Свекърва ми също ме е предупредила ако се изплаша от нещо да не се пипам никъде, но в тези ситуации май ще ми е трудно да мисля дали да се пипна някъде или не!  tease
Това за дланта за пръв път го чувам и ми е доста интересно ако ми се прияде нещо докато се разхождам примерно и започна да си гризкам дланта как ли ще изглеждам на околните!  tease funnytooth sarcastic
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: януари 31, 2008, 16:05:38 »

дори да не се пипнеш веднага след 5 минути все ще се пипнеш някъде така че няма как да се избяга от това  good
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: януари 31, 2008, 16:07:14 »

Миме, то е само веднъж, гризкаш малко и така. pardon Като че ли ще стане нещо де ама айде!

Попаднах на това в един друг форум и реших да ви го покажа

http://www.youtube.com/watch?v=GwIDIW0iPwM
« Последна редакция: януари 31, 2008, 16:15:56 от Little_Sweet_Didka » Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: януари 31, 2008, 17:15:45 »

Клипчето е страхотно give_rose
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: януари 31, 2008, 23:42:03 »

Клипчеето е много сладурско. Bravo
Виж ти, как ставали нещата там вътре.  blum
Активен
Nelkata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: февруари 01, 2008, 09:14:49 »

Диде ,клипчето е невероятно.Така ме развесели тази сутрин! Bravo Bravo Bravo
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines