Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 00:12:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За бременността - знаете ли???  (Прочетена 283789 пъти)
 
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: януари 25, 2008, 14:40:25 »

Хи хи.....гледайти ги за годинки се разприказвали :huh:Аз какво да кажа,като бременност под 20 год. пак се счита за рискова.........аз съм на 20 сега,живот и здраве ще съм на 21 като родя.....не съм се замисляла,че може да ми е рискова бременността или да имам трудно раждане,понеже съм на 20 good
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: януари 25, 2008, 14:45:47 »

Леле дечко като се сетя аз преди 4-5 години като бях на твоята възраст какъв акъл имах  Oh my ... Oh my ... Oh my ... и не мога да си се предтсавя с бебе на ръце тогава.......Изумително колко сме различни всички, а как едни вълнения имаме...
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: януари 25, 2008, 14:58:31 »

и аз не съм се замисляла!живот и здраве ще съм на 21 когато родя(като сиска)но пък съм забременяла на 20!аз съм чувала че между 20 и 30годишна възраст е най-добре за бебче!!!ей глупаченца не се притеснявайте от годините смея да твърдя че нямат никакво значение и ще дам един пример
имало едно време една жена която забременяла и родила на 19  Oh my ... и сега тази жена звъни всеки ден на дъщеря си да я пита "как са двете ми дечица пълнеят ли растат ли?"това е моята майка!!!а всички знаем преди,че  21 и косур години  е била опасна такава ранна бременност не е имало видеозони или ако е имало са били вредни и за мама и за бебчо!!а я ме вижте сега аз съм здрава права и ще имам бебе!!второто дете(брат ми)е родила на 26!и е наред и той и тя!всичко е до нагласа!трябва да се радваме че живем в това време и медицината  е напреднала и се грижат добри специалисти за нас!!да не чета повече страхове относно годините че ще ви шляпам!щом сега в нас растат нашите наследници значи сега е било времето и сега сме най-зрели и готови! give_rose
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: януари 25, 2008, 18:00:17 »

Момичета на мен от няколко дена ми се втвърдява корема поне по 2-3 пъти на деня но без да имам болки и незнам какво е  дали е нормално или не, на някои от вас да се е случвало  smile
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: януари 25, 2008, 18:02:29 »

Това са подготвителни контракции Бракстън-Хикс се наричат,няма нищо страшно и ако са безболезнени не е нужно да се взимат хапове.Аз лично ги имах нон-стоп от петия месец още някъде.Няма да навреди една консултация по телефона с доктора.
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: януари 25, 2008, 18:05:26 »

леле  Rossistela  мерси за бързия отговор малко ме успокои, за сега нямам болки.Аз  утре съм на консултация при доктора ми и ще го питам за това  мерси отново  smile
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: януари 25, 2008, 18:27:46 »

И на лични ти писах Маги,но и тук да ти кажа,че аз ги имам от 6-тия месец.безболезнени контракции,изписаха ми Магнерич и ми намаляха малко *THUMBS*Щом утре си на лекра кажи точно какво усещаш good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: януари 25, 2008, 18:39:12 »

а ако може да попитам как го усещате това втвърдяване на корема?????за мен е рано още но все си мисля че няма да го усетя един ден!!!ако може някой да ми обясни
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: януари 25, 2008, 18:45:52 »

а ако може да попитам как го усещате това втвърдяване на корема?????за мен е рано още но все си мисля че няма да го усетя един ден!!!ако може някой да ми обясни

оооооооо Клео няма как да не го разпознаеш това втвърдяване good По добре въобще да нямаш такива контракции,но дори и да имаш не е опасно- стига да не са болезнени *THUMBS*рано ти е още за тях Wink Аз усещам корема си на топка и много стегнат за няколко секунди,после ме отпуска smile
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: януари 25, 2008, 18:47:38 »

моето сладко връстниче сиска ми обясни!!значи няма да се отърва!!аз понеже никога и нищо не усещам и за това питам  Girl_hide
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: януари 25, 2008, 18:50:11 »

и аз така втвърдява ми се за секунди и после ме отпуска ,усещам че много ме е стегнал корема  за кратко smile Дано наистина не е сериозно, че до утре има да го мисля докато отида при докито ми  sad да му обясня точно какво чувствам   sad
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: януари 25, 2008, 19:30:08 »

 Offtopic  и моята мама ме е родила когато е била на 19 и сега имам не само млада и красива майка,но и много добра приятелка  girl_in_love
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: януари 25, 2008, 19:32:16 »

Маги,мила, стискам палци всичко да е наред  kiss2
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: януари 25, 2008, 19:36:37 »

Маги,мила, стискам палци всичко да е наред  kiss2

няма повод да се притеснява *THUMBS*Това са контракции които подготвят матката за същинските по време на раждане.Щом са само стягане на корема,без болка няма страшно good
утре АГ ще й изпише хапчета(Магнерич или Магнерот) и ще й намалеят контракциите........
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: януари 25, 2008, 19:37:44 »

Мен пък майка ме е родила на 36 г. второ дете съм. Нищо че сега ще стане на 62 г. мога да  кажа, че е най-печената майка на света. Всичко зависи от характера, не от възрастта. А за мацките, които са над 35 да не се притесняват, аз съм се родила съвсем нормално и нищо ми няма до сега yahoo
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines