Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 09:03:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За бременността - знаете ли???  (Прочетена 283258 пъти)
 
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: януари 16, 2008, 13:42:04 »

Има тема за кръвните групи,ето я
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,814.0.html
 Wink
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: януари 16, 2008, 13:50:30 »

Роси явно е същата книжка....
Не знаех, че има такава тема, просто ми се стори, че е интересно...
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: януари 16, 2008, 15:20:16 »

Диди и аз ги имам тези болки между краката(на срамната кост)Определено се разширява таза good Особено вечер като ставам от леглото е ад,през деня по не ме боли pardon

Сега пък друга странна болка усещам.......боли ме ниско долу,под левия яйчник :huh:по всяко време на деня,независимо какво правя.Болката се усилва когато стъпя на левия си крак crazy
Други бременни със същите оплаквания????
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: януари 16, 2008, 15:30:14 »

Мен почти от началото на бременността ме боли десния яйчник междуд другото...Незнам защо, но не като стъпя на него крак,а  по принцип. А по отношение на болката в срамната кост днес е особено силна, сял ден, направо имам чувството, че ще получа деформация на краката, че ще ми се извият настрани!Много ме боли!
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #139 -: януари 16, 2008, 15:54:21 »

........само аз ли не се ужасявам от мисълта да раждам(вагинално)??? huhhuh.gif
От сега съм се настроила,че нещата ще минат леко и бързо.....незнам защо така си мисля,но предпочитам да не "Ахкам" и "Охкам"........а да го приема като нещо съвсем естествено good
Аз мисля да раждам нормално,живи и здрави,когато му дойде времето,Сиска гледах само две клипчета и мисля че ми е достатъчно....Старая се да не мисля за това и да не се настройвам отрицателно.
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: януари 16, 2008, 20:45:40 »

Момичета имам питане от едно иследване ми се появи това 5-6 левк бакт.пл.еп.кл. и днес доки каза че малко го притеснява това и ме праща утре на иследване на урината за Микробиологично изследване  - посявка и антибиограма  някои дазнае нещо за тая работа  smile  smile  :)Надявам се че не е нещо сериозно
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: януари 16, 2008, 21:12:06 »

Маги,не знам дали е същото,но аз имах левкоцити в урината,след което пуснах стерилна и тя вече беше ок,но за всеки случай следващата седмица ще пусна още една
Активен
kreia
Ентусиаст
**
Публикации: 76


« Отговор #142 -: януари 17, 2008, 10:20:49 »

правил ли го е някой, как става точно и какво е мнението ви?
Активен
kreia
Ентусиаст
**
Публикации: 76


« Отговор #143 -: януари 17, 2008, 11:42:59 »

ХАЙДЕ НЯМА ЛИ НИКОЙ КОЙТО ДА СИ Е ПРАВИЛ ТОВА ИЗСЛЕДВАНЕ - НЯМА ЛИ БРЕМЕННИ СЛЕД 16 СЕДМИЦА
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #144 -: януари 17, 2008, 12:09:04 »

Мила kreia , аз не съм си правила, но мога да изразя мнение и споделя с прости думи /до колкото просто ми го обясниха/.
Таа...изследването незнам какво точно представлява , но до колкот разбра русата ми глава е за откриване на малоформации на плода, кисти и други такива неприятни неща angry
При евентуален лош резултат/който излиза след месец/ се налага амиоцентеза/така ли се пише crazy/ - през корема на майката нещо си се прави на плода /цитирам как ми е обяснено за да разбера за какво иде реч tease/. Другото което знам за резултата - почти няма бременна която да е с добри резултати beating beating Лекарите на ляво и дясни ни вземат за касички ои които могат да теглят, без да се интересуват от стреса на който ни подлагат beating

Около мен имаше няколко бременни, които ей така от много четене и интересуване се подложиха на изследването - ами всички бяха с някакъв негативен резултат. Добре че не с еподложиха на "амиоцентезата" , Сега се радват на здрави бебечта  yahoo yahoo yahoo
Само едната която "повярва" на изследването мина през такъв кошмар, че сега съжалява че изобщо се е интересувала от това нещо БХС girl_impossible

И малко мои размисли,..,.добре правим изследването...в 4 месец, резултата излиза в 5. Да не дава господ ми изкарат акъла с "грешна диагноза"......Какво следва??! Аборт????  С вече заобичано дете и наполовина износено.....не благодаря....НАстройвам се позитивно...а каавото е писано ще става pardon

Не искам да прозвуча като консервативана леличка, която не приема новоситите...просто това е едно мое виждане и не смятам да се подлагам на такъв стрес nea..Знам че бебо е добре и още малко остава да му се радвам yahoo
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: януари 17, 2008, 13:04:13 »

  аз прочетох ,че ако чашката не е стерилна може бактериите да са от там и затова  и аз ще дам утре стерилна урина да видм резултата  smile
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: януари 17, 2008, 13:13:29 »

kreia  аз си правих този биохимичен скрининг- вземат ти малко кръв от вената това е.Тъи като това изследване се прави само в София в маичин дом независимо къде ще ти вземат кръв те я пращат там отбелязвам че НИКЪДЕ ДРУГАДЕ НЕМОГАТ ДА ГО НАПРАВЯТ ИЗСЛЕДВАНЕТО ЗАЩОТО е нужна специална апаратура, която я има само там.Препоръчва се наи много за жени над 30 и повече години,но естествено и жсяка друга жена която пожелае може да си го направи за неино успокоение,с изследването се открива наи вече Синдрома на ДАУН .Повече инфо можеш да видиш тук
http://www.bg-mamma.com/site/content/view/432/68/

http://old.zachatie.org/modules.php?name=News&file=print&sid=132

http://bglog.net/bebelog/8754

 Дано съм била полезна  smile
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: януари 17, 2008, 13:15:15 »

  аз прочетох ,че ако чашката не е стерилна може бактериите да са от там и затова  и аз ще дам утре стерилна урина да видм резултата  smile
точно зара ди това моята доки ми каза да си купия от аптеката стерилно шишенце за урина, струва 0.30лв, понеже чашките във лабораториите не са напълно чисти
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: януари 17, 2008, 13:20:52 »

ROSI KRASTEVA  много хубаво ти е предложила докито и аз така ще направя  smile поне ще сме сигурно че наистина е стерилно
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: януари 17, 2008, 13:45:16 »

и аз винаги си купувам от аптеката стерилни, те са запечатани!
АМа аз въпреки това имах и двата пъти досега проблеми - някакви кристали и някакви урати в урината дето уж значело някакво възпаление и пия сега едни хапчета.... sad
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines