Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:27:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За бременността - знаете ли???  (Прочетена 282645 пъти)
 
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: януари 11, 2008, 12:17:56 »

Ами да, най-добре така направи...А най-хубаво ще е ако се окаже, че не  вярно или поне на теб нищо ти няма!Успех! good
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: януари 11, 2008, 16:14:13 »

Благодаря ти мила   smile
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: януари 13, 2008, 20:52:54 »

Момичета днес в нета се нагледах на едни клипчета на които жени раждат(по естествен път)
Светна ми доста.....вече поне знам горе -долу какво ме очаква и как изглежда самото раждане(от близо)
Не е много приятна гледката,но все пак е действителността!!!
За по-любопитните....... ;)ето тук: http://childbirth.amuchbetterway.com/2007/05/birth-4.html
Активен
jennifer
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45


Да живее любовта :)


« Отговор #108 -: януари 13, 2008, 22:35:49 »

Момичета днес в нета се нагледах на едни клипчета на които жени раждат(по естествен път)
Светна ми доста.....вече поне знам горе -долу какво ме очаква и как изглежда самото раждане(от близо)
Не е много приятна гледката,но все пак е действителността!!!
За по-любопитните....... ;)ето тук: http://childbirth.amuchbetterway.com/2007/05/birth-4.html
Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ...  Jesusssssssss  shok Сиска,това беше шокиращо. Май ако реша да раждам някои ден ще да е с операция! Ама то изглежда ужасяващо и болезнено.  shok  Незнам как се справят жените които разжадт нрмално,а не дай си боже не те хване и упойката  shock Не искам и да си помислям какво е...  Мнооооого късмет ти пожелавам щом ще раждаш по този начин!!!!  good То само за куражлии е май естественото раждане. АЗ след като видях това не бих се навила без цезарово.  huhhuh.gif
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: януари 13, 2008, 23:32:34 »

леле Сисе тези филмчета са потресаващо интересни-подействаха ми много емоционално,даже плаках заедно с майката от водното раждане!!!!!!!
Дженифър секциото не изглежда по-малко шокиращо-виж тук http://semeistvo.rozali.com/galeria.php?catid=bremennost-desi
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: януари 14, 2008, 13:25:45 »

Оооо гледах едно клипче със секцио и ми прилоша........спрях го и не го догледах bad
Гледката как й разпъват корема да изкарат бебето е ужасна shok То в такъв случай не е раждане ,а изваждане на бебе good
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: януари 14, 2008, 18:50:10 »

леле момичета незнам как ги гледате тея филмчета на мен нещо ми става и ми се обръ :!ща корема и немога да ги гледам става ми лошо
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: януари 14, 2008, 20:55:57 »

Малиииии тая дето сама си извади бебето направо ме потресе. Исках да покажа клипчетата на моя мъж и той ми каза че съм болен мозък да гледам такива неща tease
Активен
jennifer
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45


Да живее любовта :)


« Отговор #113 -: януари 14, 2008, 21:13:18 »

Малиииии тая дето сама си извади бебето направо ме потресе. Исках да покажа клипчетата на моя мъж и той ми каза че съм болен мозък да гледам такива неща tease
хахахаха същата реакция и при мен  funnytooth Каза ми,че съм болен мозък да гледам подобни неща и ,че изобщо не съм в ред. А относно коментара ми,че секциото май е по безболезнено(така си мисля само) Ми извика"Ама ти луда ли си да искаш да ти порат корема?! huhhuh.gif"
 funnytooth funnytooth
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: януари 14, 2008, 21:18:53 »

Абе ние май малко мазохистки си падаме... tease...добре , че в такъв момент няма да можем да се "насладим" на гледката, защото положението е като на война.... bad
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: януари 14, 2008, 22:14:17 »

според мен е по-ужасяваща гледкат как бебето те разкъсва отдолу!!аз съм гледала и това и вярвайте ми секциото е нищо пред нормалното раждане!!там се разпорваш самичка и не е по-малко гадно!!но лично мнение е това според мен
Активен
YYY
Сватбар
***
Публикации: 266


« Отговор #116 -: януари 14, 2008, 23:05:33 »

Сестра ми роди със секцио по собствено желание и да ви кажа нито е разпорена нито и има нещо друго ,белега е като от операция от апендесит вие какви порения сте гледали не знам ,но сте в грешка
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: януари 15, 2008, 09:43:19 »

аз честно препочитам да не се ровя да гледам такива клипчета, че само се наплашвам излишно. :huh:Каквото ще става ще става - и ако ще е много страшно по-добре да не знам, Oh my ... че иначе последните седмици сън няма да ме хване от страх. :girl_impossible:А и никаква не е гаранцията какво ще е раждането при всяка една от нас - дали леко, дали тежко....То си е толкова индивидуално и никой не знае какво ще стане докато не му дойде редът.... Wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: януари 15, 2008, 09:50:58 »

Пък и извинявайте, ние като раждаме няма да се гледаме отстрани от позицията на доктора, че да виждаме нещата точно така, нито ще видим как ни разпорват корема, нито как ни се отваря отдолу, всяка една операция (та дори и на пръст на ръката) изглежда ужасно,   Oh my ... има толкова по-ужасни неща от едно раждане, което не бих нарекла в никакъв случай ужасяващо......  good Споко,  момичета - като ни дойде до главата ще се оправим някак
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: януари 15, 2008, 09:55:11 »

Ама верно, не сме нито първите нито последните дето ще раждат....И дано за всяка от нас не се свързва след това с представата за едно ужасно преживяване huhhuh.gif
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines