Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 00:30:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За бременността - знаете ли???  (Прочетена 284153 пъти)
 
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: февруари 04, 2008, 15:29:02 »

И аз вече ги стигнах тези +16кг. Oh my ... Нормата от 12 съм я минала отдавна.
Много се надявам последните 2-седмици да е вярна, че може да понамалее малко теглото, защото ако продължавам с тези темпове не знам до края на какво ще приличам.  angrypleasantry
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: февруари 04, 2008, 15:36:55 »

Ей,момичета,не се тръшкайте с тези килограми!Като ви чета-- +12,+16...екстра сте си!
Аз качих през бременността 22кг,а не съм прекалявала с храната... (родих в 38г.с.,а последно съм се мерила към 36-37г.с.,тъй че може и повече да са били pardon )-бях си 53,стигнах до 75 tease Сега пак съм си 53кг,всъщност толкова съм си вече повече от година,т.е. до към годинката на малката вече си бях върнала не само кг,но и старата форма(по-важното според мен) и за моя радост си влизам във всички стари ултра-тесни дънки smile

Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: февруари 04, 2008, 15:38:08 »

не зная дали е за рази темичка или за отчетната но може ли някой да ми даде инфо за плацентата кога се формира кой месец или седмица искам да съм подготвена и да зная повече
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: февруари 04, 2008, 15:44:25 »

Плацентата се образува до края на третия месец
Аз точно зададох въпрос свързан с плацентата в отчетната тема  smile
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: февруари 04, 2008, 15:46:23 »

аз съм 8ма седмица значи моята дали е започнала да се образува или трябва да вляза в третия месец!!аз именно заради твоя въпрос мила Стели реших да попитам  blushче това наистина не го знам!знам че в началото детето се храни с помоща на възи закрепени за маточната лигавиза там където е захванато плодното мехурче но кога се формира плацентата и дали моята е започнала ми е интересно д разбера
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: февруари 04, 2008, 15:47:43 »

Клео, доколкото си спомням, плацентата започва да функционира някъде към 11-12 г.с. Иначе  доста полезна инфо има в сайта на мама и бебе в сектор Бременност / Седмица след седмица/ - http://www.mamaibebe.com/?id=22
« Последна редакция: февруари 04, 2008, 15:50:42 от Harmonia » Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: февруари 04, 2008, 17:33:32 »

Момичета искам да питам нещо ама малко по така ,до кога е позволено да се прави секс  smile,и мислите ли че е нормално по време на бременността  да правиш секс  и  да си мислиш за секс  повече от преди.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: февруари 04, 2008, 17:48:02 »

Маги една моя приятелка вече мама ми каза че тя е била като нимфоманка относно секса, през цялата бременостт е имала огромно желание за секс, явно хормоните пак са си каза ли думата, но щом есичко е наред с теб и бебо няма нищо страшно да го правите
аз знам че към 8 мия месец трябва да се ограничи до минимум
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #323 -: февруари 04, 2008, 18:03:35 »

Не се притеснявай ако се чувстваш добре и комфортно можеш да си правиш sex.Е гимнастиките са малко по различни - до към 4 месец няма проблеми поне с мен е така но после.Слънчо казва , че още сме на фаза малък пингвин ще му мислим като стигнем до момента костенурка т.е така те е затиснал корема че не можеш да мръднеш. Пускам ти една статия хем да се посмееш хем за ограмотяване.На мен лично много ми помага и ми вдига духа:))
http://semeistvo.rozali.com/dnevnik-desi/p4474.html
« Последна редакция: февруари 04, 2008, 20:53:29 от maria_lakova » Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: февруари 04, 2008, 18:18:02 »

Благодаря ви милички за отговора ,аз реших че напоследък нещо откачам с тези мисли.
Vessi  сега ще прочета статията  smile
Активен
virgin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 573


Вече съм мами на две малки мадами!


Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: февруари 04, 2008, 19:47:57 »

Сексът е задължителен! Накъде без секс? tease Само да не ме помислите за нимфоманка. girl_wink Малко са трудни напоследък креватните упражнения, но не сме си и помислили да ги спрем. diablo Помагало за раждането. blum Wink Само по-полека го давайте и всичко ще е 6. good
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #326 -: февруари 04, 2008, 22:30:35 »

За завиждане сте всички..при нас в началото - беше ми минал мерака, няма какво да го увъртам...а когато се възвърна с пълна сила blush ни наложиха пълна забрана GROAN
« Последна редакция: февруари 04, 2008, 22:47:18 от Мая » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: февруари 04, 2008, 22:34:59 »

на мен мерака не ми е и минавал хич blush blush heart *INLOVE*ама милото малко се притеснява и предпочита друг вид любов хах tease tease tease не знам аз по принцип съм по цапната и все си го ръчкам там нещо "айде бе мило" айде та айде  blushза по нататък не ми се мисли какво ще е ако е истина това което казват че с напредването и мерака става повечко  blush
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: февруари 05, 2008, 09:59:35 »

И аз имах период след 3-я месец, в който много се бях настървила така да се кажа, направо си усещах, че тия хормони ме побъркват,ама нещо напоследък пак ми зачезна желанието....Явно си е на етапи при мен, незнам....Но и аз мисля и съм чела, че не е вредно стига да се внимава повечко и дори наистина спомага за трениране на мускулите, което ще помогне за раждането.Само си мисля, че като стигна 8-9 месец и като стана съвсем трудно подвижна наистина няма да имам желание за каквото и да е.... pleasantry
Активен
virgin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 573


Вече съм мами на две малки мадами!


Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: февруари 05, 2008, 10:01:27 »

Хихихи, то нали знаете - рак, мерак и простак лекуване нямат!  ROFL
То меракът си е тук, ама като ти тежи раницата pleasantry отпред и е малко трудно за изпълнение.
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines