Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 22:53:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За бременността - знаете ли???  (Прочетена 283957 пъти)
 
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: януари 29, 2008, 15:52:04 »

и аз съм чела,че не е много полезно но нали имах някакви бактерии в урината и моя доктор ми предписа да си правя 10 дена такива вътрешни промивки и да си слагам вагинални таблетки  Клион-д 100 и реших да ви попитам ако някой е ползвал така информативно   smile
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: януари 29, 2008, 16:40:20 »

и аз знам че не е хубаво, даже е опасно по време на бременност!Дори знам, че от интимните гелове има опасност от образуване на течения... crazy
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: януари 29, 2008, 16:43:36 »

didi_vla1983 промивките стават не с интимни гелове ами със спесиални прахчета от билки които се купуват в аптеката , а и мисля ,че щом гинеколог  ми го е предписал няма опасност за бебето или друга която да повлияе на бременноста  smile
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: януари 29, 2008, 16:55:43 »

предполагам че е така, щом лекар го предписва
Знам че душовете се правят с прахчета ... Говорех отделно за интимните гелове
Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: януари 29, 2008, 16:58:49 »

Относно промивките и аз знам че вътрешни не се правят само външни със сода бикарбонат или лайка.
А относно хапченцата и аз съм на магнерич и витамини и също зимафлуор за зъбките.За сега магнерича го пия 3 пъти по 2 на ден, защото имах оплаквания нещо, но доки каза че скоро ще го намалим.Така че не се притеснявайте относно хапченцата, все пак ни доставят всичко от което имаме нужда на нас  и бебето, най-вече на бебето.
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: януари 29, 2008, 17:20:53 »

абе те бебчетата всичко от нас си набяват...Ние после да му мислим как да ги наваксваме тия неща!Ама те да са добре, това е най-важното! Wink
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: януари 29, 2008, 17:42:41 »

 ако говориш за вътрешните промивки аз знам че е забранено понеже по този начин можеш най-лесно да се вкарат бактерии
достаъчно е миенето с хубав  интимен гел
аз препоръчвам Лактацид
[/quote]
И аз ползвам Лактацид,но съм пристрастна,защото съм му рекламно лице   blush
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: януари 30, 2008, 13:46:24 »

Вчера бях  на кафе с една приятелка и в процес на разговора и казвам че напоследък много ми се яде пастет и че мисля да правя пилешки дробчета и тя като се изпули и ми вика :Ти да не си луда бе ,не си ли чувала че бременните трябва да избягват храни с черен дроб вътре ( имаше предвид пастета) и всякакви от сорта и вида на дробчетата .

 Кажете моля ви имали нещо такова или просто са някакви бабини суеверия и вие ядетели такива неща повреме на бременноста ? sad  sad  sad
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: януари 30, 2008, 13:52:32 »

Маги...........докато чета поста ти ям дробчета :funny:Няма такова съвпадение,,,,аз не съм чувала това,че бременните не трябвало да ядат дроб =]А и Аг-то не ме  е предупредил за него pardon
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: януари 30, 2008, 14:10:49 »

и в книгите го пише това за черния дроб *THUMBS*май заради някакъв микроб или нещо такова не знам но аз не мисля да ям дробчета пък и без това не обичам така че няма да е голяма загуба  good
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: януари 30, 2008, 14:12:51 »

ха ха ха
понеже Сиска вчера ми каза че ще готви дропчета, на мен ми се птеядоха и снощи това зготвих и аз, та и аз ядох дропчета де
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: януари 30, 2008, 15:56:32 »

Милички, не се впрягайте толкова много на "това трябва, онова - не", защото всяка бременност е толкова индивидуална, че не може да бъде описана в книгите. Според мен най-добрия вариянт е да се вслушваме внимателно в организма си, защото той най-правилно показва от какво имаме нужда /било то и дробчета/ и да си го доставяме. Естествено, че ако се прекалява с нещо, то в един момент ще се появят негативни последици... Така че споко - хапвайте си от каквото имате нужда, но разбира се умерено, без да прекалявате good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: януари 30, 2008, 15:59:13 »

ако още някой спомене думата д...та ще отида до магазина и ще направя немислимото ще си купя и сготвя а аз мразя по принцип  bad
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: януари 30, 2008, 16:03:22 »

Милата Клео, напълно те разбирам... Wink Допреди малко бях на един семинар и до мен седеше една мацка, блажено похапваща някакъв ултра гнусен сандвич, нещо което не бих и помислила в друго време да сложа в устата си...Обаче, я ме вижте на почивката - бегом да си взема същия сандвич и на всичкото отгоре го излапах за 2 минути... Направо щях да я убия тая мацка до мен diablo
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: януари 30, 2008, 16:03:59 »

 :offtopic:о Мирка и аз вече го взех това решение, то и да мразиш ще ти се прияде, а аз обичам....Тези дни ще се ядат дробчета!
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines