Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 23:58:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЧЕСТИТ СВЕТИ ВАЛЕНТИН! ОБИЧАЙТЕ СЕ!  (Прочетена 224727 пъти)
 
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: февруари 13, 2011, 22:51:20 »

BeRa направи ги 183 и ще имате за през ден късметчета ,пак ще ви е готино.Успех в правенето и кажи как си се справила.
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: февруари 14, 2011, 00:36:27 »

охх вече какво ли не наблъсках в тия късметчета...искам...давам ...пожелавам...остана само заменям, продавам, купувам laugh
станаха 240 ама си ме чака и работата около завиването а майка ми няма да може да ми помогне както си мислех,...утре е понеделник и определено няма да мога и да ги навивам на работа...та ще видим...ама не съм се и отказала де  pullpigtails заинатих се явно...та до последно ще ги мъча...и най кофтото е че сега ми дойде на ума друго коетосъщо можех да направя и което щеше да е много ефектно и да го зарадва ама...късно е чадо...мандалото лопна  sarcastic до година...
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: февруари 14, 2011, 09:32:39 »

BeRa , сподели какво е това другото нещо за такива като мен, които нищо още не са направили.
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #408 -: февруари 14, 2011, 12:25:14 »

Мили момичета , честит ви празник!!! Много да се обичате, цял живот влюбени да останете  CHEERS любов заедно любов заедно

Така от мен едно въпросче, понеже с милото не сме взели заплати още и сме без парички ще си празнуваме в къщи. Аз направих един страхотен колаж с наши снимкии го сложих в рамка това ще му е подарака. Та понеже ще сме в къщи ми се щеше някакво филмче да гледаме романтично или забавна комедийка.  pardon Та предложете някое  Curtsey
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: февруари 14, 2011, 13:23:46 »

ЧЕСТИТ СВЕТИ ВАЛЕНТИН МИЛИ ДАМИ!



Та аз с 250 късметчета ще излезна на ринга  pardon малко по малко после ще допълвам...надявам се до няколко дни да ги довърша и останалите а да не се мотам до следващата година до празника  sarcastic то милото няма да си даде сметка  girl_wink

lionelsa  дойде ми на ума че можех да му направя на DVD избрани моменти от клипчета и нсимки които имаме...с нашите любими песни...с много надписи и ефекти...да му направя невероятна кутийка и лепенка за самия диск и щяхме да си го гледаме с голям кеф вечерта на празника, а и не само...страшно много обичаме да гледаме снимките и клиповете от преди години...разтапяме се тотално като нахлуят спомените за хубавото и безгрижно минало...а така събрано всичко на куп щеше да е много хубаво...ама нямам време...ще ми отнеме поне два дни само да избера моментите и материалите за обработката на филмчето...време което аз нямам...ако не ми забие компа в последния момент може и да стане за още два дни ама...като знам баща ми като ни беше на гости как не спах цяла вечер за да му довърша видеото последния ден преди да си тръгне за да си го вземе и в крайна сметка се наложи да му го пращам по пощата  angry просто няма как да рискувам и да вляза в график...но пък мога да го направя до година...тъкмо ще имам врме да го мисля...или пък и без повод ейй така...

Активен
hoty
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 546


Няма невъзможни неща - има само паузи между две хр


Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: февруари 14, 2011, 13:39:46 »

ЧЕСТИТ СВЕТИ ВАЛЕНТИН! бЪДЕТЕ ОБИЧАНИ И ОПИЯНЕНИ ОТ ЛЮБОВ!
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: февруари 14, 2011, 15:37:53 »

Честит Свети Валентин на всички! Обичайте и бъдете обичани!!!

Също да не забравяме и хубавия български празник Трифон Зарезан! Да сме живи и здрави!

П.П. Момичета подарих късметчетата на милото! Преди да си изтегли обаче му казах, че първото е от мен. Бях си го скрила в ръката и му го дадох. Беше с послание специално за Св.Валентин. Той се разплака като го прочете. Зарови глава в шията ми и 5 минути не мръдна. Толкова беше вълнуващо!  girl_in_love Естествено и аз пуснах няколко сълзи, ей така от щастие. Страхотно му хареса подаръка. Е признах си, че заслуга имат съфорумките. sarcastic
Любовта е най-хубавото нещо, момичета! yahoo
« Последна редакция: февруари 14, 2011, 15:39:34 от Monikamaria » Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: февруари 14, 2011, 16:00:15 »

Страхотно е било преживяването в момента на поднасянето на подаръка Monikamaria.Дано довечера като поднеса и моя да има страхотна реакция. smile
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: февруари 14, 2011, 17:51:32 »

plamak_, ще има със сигурност! danceg чакаме разказче!
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: февруари 15, 2011, 00:02:51 »

оооо Моникаа било е супер вълнуващо  Bravo Bravo Bravo

вече сигурно всички сте в прегръдките на съкровищàта си и си празнувате  Bravo аз понеже при нас е на зад с 2 часа та ще запразним малко по късно...
моите късметчета са готови и в кутията изглеждат прекрасно  yahoo yahoo yahoo yahoo
в крайна сметка успях да ги направя с помощта на майчето ми...да  ми е жива и здрава все ме спасява по празници в последния момент и ми се връзва на акъла  DANCE та 250 късметчета са вече в кутията...остават 110...няма да е кой знае каква разликата...
надявам се и моето мило да ги хареса, а след няколко дни се надявам да може да си получи и другия подарък...
днес купих ягоди, сметана, други плодове,глезотийки, направих еклери и разни салатки, купих червено вино и зготвих вкусно за тази вечер  и остава само да се приберем и да седнем да да се отдадем на присъствието на другия...не че всяка вечер не го правим и да си го направим специално...измислих и кактво да гледаме  Girl_hide не сме гледали сватбата от доста време а това ми се струва най хубавия филм който може да гледаме в този ден  yahoo  и да си спомняме пак хубавите емоцийки.
и така...остава само да минат двата работни часа които току що захващам и да се прибирам иииии.... twohearts
« Последна редакция: февруари 15, 2011, 00:05:16 от BeRa » Активен
zvezdi4kata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #415 -: януари 24, 2012, 18:58:34 »

 heartЗдравейте момичета наближава Свети Валентин имате ли вече някакви идеи
Активен
Lovelica
Ентусиаст
**
Публикации: 69



« Отговор #416 -: януари 27, 2012, 15:00:03 »

 cray Имах идея да му направя романтична вечеря, но се оказа, че ще си го празнувам сама.. Още един повод да ненавиждам вече този ден  cray
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #417 -: януари 27, 2012, 15:10:17 »

Както е трътнало времето, нищо чудно и на 14.02 да вали сняг...  NO
Така че за сега освен романтичната вечеря..друго не ми идва на ум  sad
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: февруари 03, 2012, 17:23:27 »

Да, и ние от времето се притесняваме sad Иначе аз от сума ти време ровя за някой хубав хотел с вана или джакузи в стаята, със СПА център да отидем там и 3 дена да се наслаждаваме. Все още нищо не съм резервирала, защото ме притеснява да пътуваме в такова време, а и около Варна няма нищо подходящо и интересно със СПА център ...
Май и ние ще минем на вариант романтична вечеря ...
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: февруари 03, 2012, 17:28:38 »

Веднага ти давам предложение. Моята любима къща smile
Само да не се сметне за реклама, аз не съм била там, но съм си харесала стаята с джакузито.


http://arbanassi-hotel.com/rooms_bg.html
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines