Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 04:11:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЧЕСТИТ СВЕТИ ВАЛЕНТИН! ОБИЧАЙТЕ СЕ!  (Прочетена 224735 пъти)
 
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: февруари 12, 2011, 09:08:53 »

BeRa, и аз като тебе нямах търпение да ги направя! DANCE Сега съм ги скрила и направо броя секундите докато му ги подаря! С риск да ми се смеете ще си призная, че със счупена дясна ръка съм ги правила! funnytooth
Чакаме да ни се похвалиш и със твоите! danceg
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: февруари 12, 2011, 10:36:28 »

BeRa радвам се че съм била полезна , щом имаш желание ще се справиш , а и щом имаш помощник още по лесно става , аз си ги правих сама и за това ми отне повече време.Аз забравих и това да ти пратя,което си пуснала и от него взаимствах.Показвай после какво се е получила ,въпреки че съм сигурна че на половинката ти ще и хареса много.

Monikamaria Bravo щом си се справила със счупена рака ,значи ние не сме за оплакване (при мен беше племеницата, това ми е оплакването де  blush).И аз като теб съм го скрила и вече нямам търпение да му го дам.Ох ,има още цели 2 дена  tease.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: февруари 12, 2011, 11:31:05 »

Ами нетърпеливки сме си! sarcastic Нормално! Искаме да зарадваме любимите! girl_in_love Чакам с нетърпение всички разкази при кой как е минало! То е ясно, че ще са много щастливи, де. blum
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: февруари 12, 2011, 13:55:44 »

Момичета, и моите сда готови  yahoo yahoo yahoo
Аз съм отделила неделните късметчета в друг цвят - бял с червени панделки (неделята е единственият ден, когато той не е на   работа   boredom)
Само не мога да реша дали да е украсена кутията или не...Вие какво ще кажете?


* P1030441 copy.jpg (37.99 KB, 365x463 - видяно 404 пъти.)
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: февруари 12, 2011, 13:56:39 »

Не знам как се публикуват няколко снимки на пост  angry


* P1030437 copy.jpg (38.19 KB, 497x555 - видяно 433 пъти.)
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: февруари 12, 2011, 13:57:39 »

ето и без украса


* P1030438 copy.jpg (36.32 KB, 357x421 - видяно 2784 пъти.)
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: февруари 12, 2011, 14:21:56 »

Получили са се страхотно, но с украса е по красива кутия. smile
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: февруари 12, 2011, 14:22:32 »

anelcka80,  Bravo супер са станали! Лично на мен да ти кажа, с украсата много ми харесва! Съвсем нежна е и си е точно в стила на празника! good
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: февруари 12, 2011, 17:47:19 »

Monikamaria аз сега видях и твоите  Oh my ... страхотни са!!! Как ги печата така от двете стани?
plamak_ много са сладки и твоите  give_rose
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: февруари 12, 2011, 20:29:12 »

На мен украсена кутията ми харесва повече  good
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: февруари 12, 2011, 21:08:10 »

Мислех да не подарвям нищо за празника че ме беше ядосал нещо, а и не разполагам в момента с почти никакви пари..В крайна сметка му поръчах ключодържател със снимка на нашето прекрасно слънчице, все пак тя е най голямата ни любов  heart
Искаше ми се и друго да измисля но нищо не ми хрумва.....
Пък той днес ме заведе да си избера обеци....доста скучно, излъгах че нищо не съм си харесала  pardon Каза че на празника няма да имам нищо защото нямал време...пък аз много се ядосвам така, защото все си мисля че ако човек иска винаги може да намери 10 минути да обиколи някой магазин, още повече ако е решил да му купува обеци, спира пред един магазин и за няма и 10минути може да избере!  blush
Активен
*mila*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: февруари 12, 2011, 21:27:00 »

Идеите са Ви страхотни*THUMBS*
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: февруари 12, 2011, 21:32:35 »

Момичета, много са ви хубави кутиите с любовните късмети. Много романтичен ще е вашия Св. Валентин  heart

Ние вече сме я минали явно тази любовната вълна и използваме празниците да си направим подаръци, от които имаме нужда. За този Св. Валентин аз си избрах комплект бижута(след обира ми останаха само бижутата, които бяха на мен и още възстановявам щетите), а мъжа ми се избра каска за сноуборда smile Даже този уикенд той  се качи да кара, а аз сама си избрах подаръка и си го купих, другата седмица някоя вечер отиваме за каската и сме готови. Никаква романтика, но поне всеки ще получи каквото иска  tease
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: февруари 13, 2011, 19:03:45 »

anelcka80, благодаря ти! give_rose  Свърши ми мастилото вкъщи и падна едно обикаляне по фотостудия и т.н. В една книжарница в края на краищата ги направих. Изпринтирах първо гръбчето. После изпринтирах и лицата. След това на същите листове с лицата, но от обратната им страна преснимах гръбчето на ксерокса. Дано ме разбираш. Трябва да внимаваш обаче как ще паснат. На мен например понеже като наредих късметчетата плътно ми оставаше по половин сантиметър от дясната страна, наредих плътно и гръбчетата, само че направих разстояние половин сантиметър от лявата страна. Ох, как го обяснииих! Ужас! girl_impossible
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: февруари 13, 2011, 22:05:43 »

 tazran tazran tazran tazran tazran tazran tazran

да му се не види...имам 160 късметчета а така съм запецнала че не ми идва нищо на ума да ги довърша...а кога да ги принтирам нарязвам че и навивам...вчерашните планове за действие се провалиха тотално с многото работа която имах и сега си блъскам главата и се чудя дали да не се откажа  GROAN или да ги изкарам и после да ги добавям...ама то след това си губи смисъла...не че милото ще разбере де...ама няма и да ми се правят... bqsnasym
ще лудна накрая  angry
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines