Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:57:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Романтични ли са мъжете?  (Прочетена 52720 пъти)
 
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: май 30, 2008, 15:49:07 »

Моето мъжле хич не е от романтичните даже е анти романтиката,ако питате мен,но аз такъв си го обичамммм  heart ,но странно от известно време и той има някакви зачатъци на романтика,което за мен е мноогооо странноо,признавам си  huhhuh.gif
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #91 -: август 20, 2008, 09:36:18 »

Да, да, да! Романтични са!  heart

Моето магаренце, постоянно ми прави дребни изненадки, все намира да направи нещо трогателно, изобщо, върло романтичен!!!

Понякога дори не е нужно да е кой - знае колко планирано...някой път уж съвсем обикновени нещица, а ти се запечатват в съзнанието. Ето, например тази година има две неща, които на фона на останалите му "романтики" не са нищо, но аз като се сетя и чак настръхвам от вълнение.

През зимата му бях на гости в Русе, преди да се преместим. Една вечер съм заспала и изведнъж усещам нечие присъствие в стаята. Стряскам се, отварям очи, срещу мен тъмен силует в тъмната стая. Изведнъж както скачам силуетът ме гушва и "аз съм миличко, няма страшно!". Както съм допряла лице до неговото усещам нещо мокро и студено. В следващия момент виждам, че си е с якето и шапката и че снегът по лицето му е станал на капчици. Казвам, ама защо си облечен и той "Аз исках малко да те изненадам и затова" и гледа към възглавницата. Аз също поглеждам и виждам едно червено карамфилче. Той искал, докато спя, да го остави и аз като се събудя, да го намеря. Нямало рози и още сутринта купил това карамфилче и цял ден го лашкал и го пазил по пътищата, за да не би вечерта да са затворени цветарниците и да не може да ми купи. Тук е дълго, иначе всичко се случи за по - малко от минута и аз го гушнах и ми стана толкова мило!!!

Втората случка беше пак така... вечеряли сме и си седим на леглото. По едно време той скача и казва, ооо, чакай! Излиза в коридора и след малко се връща и казва "Магаренцето донесло армаганче на принцеса си." Отваря ръка и в шепата му два красиво увити шоколадови бонбона. "Днес в един магазин ни почерпиха бонбонки и аз не ги изядох, ами ти ги нося.". Аз се просълзих тогава. Само когато много обичаш някого правиш такива неща за него.

Еххх! Любов да има, останалото е вятър. Всеки я изразява различно и колкото влюбени, толкова и начини за изразяване на любовта.
Активен
superr
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #92 -: октомври 07, 2008, 13:21:57 »

ако са влюбени - Да!
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: октомври 11, 2008, 00:15:12 »

аз съм заклета романтичка...ама мойто мъжле се изявява като романтик само по някога...иначе обожава когато му спретна някоя романтична изненада и често си забъркваме романтични вечери заедно ама ей така да реши продсто да ме изненада с романтика не е от най честите явления...
но аз знам че си ме обича така или иначе и това  енай важното  twohearts
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: октомври 30, 2008, 16:30:28 »

И мъжът ми не е от най-романтичните.От време на време ме изненадва с цветя или вечеря, повече сюрпризи има покрай празниците.Но аз си го обичам такъв какъвто си е, романтиката в животът ни я  вкарвам повече аз. girl_wink
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: ноември 13, 2008, 20:42:29 »

Моят мъж е най-романичния на земята сигурно.всеки ден ми прави изненади.Първата ни целувка беше в нвговия апартамент целия в запалени свещи и с една роза упряна до усните ми.Един денс е пребирам от университета към 19часа вечерта нашия в кухнята готви, а спалнята ни цялата в рози червени рози, а в жълти написал ОБИЧАМ Те има още страшно много романтични неща които ми е правил.С ръка на сърцето казвам, че моя мъж е страшно много романтичен
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: ноември 13, 2008, 20:51:46 »

Моят мъж е най-романичния на земята сигурно.всеки ден ми прави изненади.Първата ни целувка беше в нвговия апартамент целия в запалени свещи и с една роза упряна до усните ми.Един денс е пребирам от университета към 19часа вечерта нашия в кухнята готви, а спалнята ни цялата в рози червени рози, а в жълти написал ОБИЧАМ Те има още страшно много романтични неща които ми е правил.С ръка на сърцето казвам, че моя мъж е страшно много романтичен
ама и ти си много романтична tease няма да те забравя <в един друг форум,само дано не се бъркам> как беше изненадала мъжа си с торта и други неща
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: ноември 14, 2008, 10:56:40 »

малката госпожица, дамм така си е.И двамата сме романтични, но смея да твърдя, че той е по - романтичен от мен
Активен
_MuMeTo_
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 285


Ако имаш мечта , позволи и да се сбъдне!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: ноември 26, 2008, 19:56:10 »

Моят мъж , не е много  романтичен. Обича да му правя изненади , ама от негова страна се случва рядко!
  Скоро го поситих на работното му място и като си тръгвах му ооставих една бонбона на чистачката с бележка Обичам те, а неговата реакция беше "помислих го за боклук" Благодаря ти  crazy
Активен
missdenny
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #99 -: ноември 30, 2008, 22:19:33 »

Моят е романтичен след като сме се скарали- няма равен ...онзи ден ме изненада с кошничка с рози на бюрото на работа...с карти4ка
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: декември 04, 2008, 13:29:45 »

Ами да, моят е романтичен никога няма да забравя как ми даде годежния пръстен... любов заедно
Аз съм луда луда романтичка  yahoo yahoo
Активен
elinora
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 143



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: януари 11, 2009, 11:49:45 »

И моят за съжаление хич не е романтичен,но нали си е моя аз си го обичам.Веднъж му мрънках нещо,че не ми е правил романтична вечеря,а той ми каза :" За мен всяка вечеря с теб е романтична" .Стана ми толкова мило. girl_in_love twohearts
Активен
Bulkata233
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 22



« Отговор #102 -: април 11, 2009, 19:24:16 »

някои  да други  не smile
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: септември 21, 2009, 13:26:55 »

Ами присъединявам се към момичетата чиита мъже/гаджета не са романтични! :\Колкото и да ми е гадно,че моята половинка не е романтик пак си го обичам! =]Явно е,че в нашата връзка аз съм романтичка и повярвайте ми това си личи,но здраве да е!Щом се обичаме мисля,че това няма особенно значение! blush
Активен
atsuki
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: октомври 01, 2009, 12:48:28 »

когато поиска може и да е много романтичен. за съжаление нещо много рядко му идва музата
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines