Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 01:49:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Романтични ли са мъжете?  (Прочетена 52931 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: октомври 31, 2007, 17:07:31 »

скъпа danieIa,
не е нужно да се изненадвате за да показвате романтика.
понякога романтиката е само в погледа, в усмивката.
напоследък с мъжа ми имаме доста често такива моменти. всеки изгаря от любов към другия. Много е хубаво girl_in_love

Съгласна съм с теб, Иве!!! good
На мен сега ми е толкова мило като гледам милото с малкия гушнати иликато му говори... толкова романтика има в тези моменти... girl_in_love
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: ноември 01, 2007, 11:34:06 »

Аз също немога да се оплача от моя мъж  girl_in_love Не ми прави всеки ден някакви романтични жестове,но ги прави честичко и успява всеки път да ме изненада!Например преди няколко месеца една събота аз отидох на фризьор и понеже щях да се забавя му казах,че ще отида сама и после ще му се обадя,защото щяхме да излизаме!Той обаче много настояваше да ме закара и каза,че и без това имал работа и щял да ходи до някакъв магазин и после щял да ме вземе!Аз се съгласих и тръгнахме заедно.Когато свърших в фризьора той ме чакаше и ми подари невероятно и скъпо blush бельо,а аз  *YAHOO*Беше се обадил но моята най-добра приятелка и заедно бяха ходили да го изберат!!! girl_in_love
Друг романтичен жест,който ме разтапя е когато без въобще да очаквам се появява на вратата в офиса и ми носи шоколад! girl_in_love Романтичен е,немога де се оплача,дано да не се променя!!!
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: ноември 02, 2007, 10:58:42 »

оле Bulechka_TS,
това наистина са страхотни моменти - мечтая нон стоп за това - да видя милото как гушка нашето малко човече.
Много се радвам, че изпитваш тази радост и ви желая изпълнен с такива моменти живот girl_in_love

Десиславка, това с шоколадчето на мен ми е любимо, почти всяка вечер го пребърквам по джобовете на сакото като малко дете. girl_in_love
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: ноември 22, 2007, 10:07:20 »

Да ви кажа чесно момичета моето момче е доста романтичен и съм много щаслива,аз самата съм от романтичните души и постоянно мисля как да го изненадам,за да не остана по назад и аз от него blum Wink Иначе миличкия ми така се старае направо съм ударила шестица от тотото yahoo girl_in_love
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: ноември 29, 2007, 16:21:31 »

смея да твърдя,че е романтичен give_rose подарява ми разни неща без повод,както и цветя<нищо,че твърде,че аз не обичам цветя-не знам как стигна до извода.... Wink>
Активен
Bamby
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #80 -: декември 19, 2007, 23:05:34 »

Романтичен ми е миличкия,дори повече от мен
Активен
iolly_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



« Отговор #81 -: декември 26, 2007, 23:26:40 »

Някой може ли да ми каже как един мъж може да е романтичен като спим в една стая с двегодишната ни дъщеричка, а в съседната стая спят моите родители, а в кухнята баба ми.  bad

Даже се налага сутрин преди да се събуди детето да тичам до кухнята да правя закуска, за да не притеснява той баба ми, която спи там и после тичам да вдигам детето и да го слагам на гърне, а като свърши тичам да правя на детето закуска. А майка ми после става и почва да прави забележка колко било разхвърляно.Аз побеснявам и като се върне мъжа ми от работа..отнася всичко.

Един съвет....ако не искате да убиете всякаква романитка ...ЖИВЕЙТЕ ОТДЕЛНО

Слава богу ни се строи апартамент.

Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: януари 02, 2008, 13:47:35 »

Моят мъж не е от най-романтичните мъже, но и такъв си го обичкам... Подарява цветя и сладки подаръци само по поводи, но какво да го правя  blush Такъв си ми е, аз съм си го избрала...  heart
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #83 -: февруари 16, 2008, 00:18:17 »

Моят мъж и той не е от най- романтичните, но отвреме навреме си ме изненадва с някое букетче цветя  heart heart heart Е преди го правеше по- честичко, но важното е че се сеща  heart А и понякога (като например за вчерашния празник) когато най- малко очаквам той ме изненадва невероятно  give_rose Не държа да е по- романтичен на мен и толкова ми стига  heart
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: февруари 24, 2008, 11:23:12 »

според мен са романтични когато си поискат и това е  angry
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: март 09, 2008, 15:25:46 »

Да има много романтични мъже,но за съжеление моят не е от тях :'(В нашето семейство аз по-романтичната натура girl_wink
Активен
max_hym
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: март 12, 2008, 14:15:37 »

по-скоро НЕ или са романтични само когато те си решат.
Според мен за тях романтиката е много далечна тема и май въобще не разбират смисъла и smile

Бих казала за моето момче,че не е особенно романтичен  cray за жалост
но винаги когато ми се насъбере много и започвам да си мисля ... как може да е толкова безчувствен ... и ме изненадва с нещо smile като предложенето за брак smile беше много оригинално и мило
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: март 28, 2008, 18:44:34 »

има романтични , но повечето не са от най-романтичните( мое мнение). . щеше ми се понякога моето слънце да беше малко по-романточен , а не само по празниците, sad но нищо може някои ден да се промени  LOVING
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #88 -: март 29, 2008, 21:49:58 »

Зависи и от възпитанието, и от средата, в която са расли мъжете. Моята половинка е много романтичен мъж. Всеки ден ме изненадва с нещо. Наскоро беше нарязал над 50 сърца от цветна хартия и ги беше разпръснал по леглото, беше залепил една бележка на огледалото в банята с "Обичам те!" Най-важното е да си ги обичаме give_rose
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: май 16, 2008, 16:39:25 »

Ами мисля ,че в днешно време има много романтични мъже,но са с скрит талант Girl_hide,но определено моят мъж е един голяяям романтик :-*за което му се отблагодарявам много gu6
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines