Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 12:41:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Романтични ли са мъжете?  (Прочетена 52732 пъти)
 
Дилия
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12


сем.Иванови


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: октомври 19, 2009, 17:39:19 »

моя мъж е от романтичните,но на моменти,когато поиска или се сети
но да се оплача че в анархията покрай изписването ни с бебо,беше забравил да ми купи цвете и после като се сети много му стана гадно  cray
за рождения ми ден ми купува цветя -засега
а сега на рождения ден на бебо ми подари букет от5 червени рози и най-готиното беше като ми благодари за прекрасното дете и аз,аз  blush  cray  gu6
ама много си го  twohearts обичкам
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: ноември 30, 2014, 11:05:12 »

Моето мъжле е романтик по принцип,но само когато не го мързи.  funnytooth LAUGHTER
Аз обаче не мога да изкажа мнение дали мъжете са романтични като цяло,но според мен по-скоро не..
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #107 -: ноември 30, 2014, 20:24:41 »

Ами ако съдим дали е романтичен по подаръци, специални изненади и цветя, значи моя хич го няма...Но ако критерия е любов, грижа, всеотдайност, помощ и подкрепа ежедневно, тогава няма от какво да се оплача. Не е човек, който ще се сети да купи нещо романтично, но ще те заведе на плажа да видиш най-красивия залез. И ще направи нещо да ти помогне и да те накара да се усмихнеш, вместо да говори много за чувствата си и др.романтични неща.
Активен
erusinova
Любопитен
*
Публикации: 40


« Отговор #108 -: ноември 30, 2014, 22:20:51 »

Според мен мъжете разбират романтиката по по-различен начин.
Те смятат повечето неща, които жените приемат за романтични за лигавщини, но пък определено правят мили, ромнатични жестове. Не мога да се изказвам за всички мъже, но мога да споделя неща, които прави моя мъж.
Моят мъж например, се случва без повод, хей така да подари на мен, или и на двете с дъщеря ни цветя.. много мило ми става! Или неочакван sms с романтично съдържание, пътувания .. да не изброявам  girl_wink

Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: декември 01, 2014, 11:10:23 »

Моето мъжленце не е от най-романтичните.... или поне аз така си мисля, защото аз съм много романтична и съм вдигнала летвата много високо. хихи Аз се старая да поддържам романтиката във връзката ни.
 Обичам всякакви нещица като вечери, свещи, рози, сърчица и т.н, които за някои може да са лигави. Винаги, когато имаме повод успява да ме изненада, това не го отричам, но така тайничко ми се иска по-често да ме изненадва.
Предпочитам някой мил жест от негова страна, защото така ще знам, че е мислил за мен, мислил е как да ме изненада, пред скъпи подаръци.
Последното и най-милото нещо, което се сещам е, когато на годишнината от връзката ни, ми  беше изпратил един огрооооомен букет с бели рози. Донесе ми го жената от цветарския магазин.
Направо щях да припадна от вълнение, когато го видях.
За някой може да не е нищо особено, но за мен беше прекрасно.
Иначе и предложението си чакам вече мноооого време. sad Не знам какво ще измисли, но съм в очакване.
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines