Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:43:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НАШАТА песен и нейната история...  (Прочетена 114851 пъти)
 
Andreina
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #120 -: февруари 09, 2012, 02:17:21 »

Нашата песен е: Katy Perry - Hot N Cold. В началото на връзката ни, т. е. точно преди тя "официално" да започне имаше моменти, в които се чувствах точно като героинята от песента. Когато му казах за това, той се призна за "виновен" и му беше много забавно. Освен това имаше поредица от случаи, когато все попадахме на тази песен, просто звучеше около нас...

Имаме и още една, много изстрадана - "Телефонна любов" на Васко Найденов. Преживяхме това в продължение на година и то съвсем скоро след началото на връзката ни. Беше ужасно! Обожавам тази песен, но никога не бих пожелала да я чуя на сватбата ни - неизменно ме разплаква, а не обичам да рева на публично място.
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: февруари 09, 2012, 08:52:43 »

Нашата песен е на Преслава  - Нищо Друго http://www.youtube.com/watch?v=ZJT6ANHrWLU В началото на връзката ни преди около 5 години тази песен беше хит и една вечер го поздравих в дискотеката с нея, а той не я беше чувал, но му хареса. Историята ни започна преди да съм прекратила старата си връзка и може би за това тази песен донякъде описваше чувствата и отношенията ни.От тогава насам и до днес като сме някъде заедно и я чуем винаги си казваме -  това е нашата песен girl_in_love Дори и наши приятели като я чуят и също казват, че тази песен като я чуят и се сещат за нас girl_wink


Ехааа, къде се върнах сега като си я пуснах пак..... girl_in_love girl_in_love
Активен
Pepelqshka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 38



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: февруари 09, 2012, 09:26:28 »

"Миг като вечност" на Ивана..Няма история,просто веднъж като я слушахме разбрахме ,че това е Нашата песен ..и мислим да ни е за първия танц smile
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: февруари 24, 2012, 15:41:53 »

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=DXvMT_mVbqw

Това е нашата песен и под звуците и ще танцуваме и първият си танц като мъж и жена. Това беше и първата песен, която "ползвах" като обяснение в любов на милото, защото не ме бива никак в тия неща blush Често си я слушаме и си спомняме за първите трепети във връзката ни heart
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: февруари 24, 2012, 16:23:14 »

http://www.youtube.com/watch?v=HS0H536OUjs

eто това е нашата песен....защото ми казваше, че съм неговата принцеса и че иска да съм негова женааааааа и даже когато ми предложе беше пуснал тази песен да звучиии  give_rose
Активен
Mystique
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: март 07, 2012, 09:51:08 »

Ето това е нашата песен...  heart
http://www.youtube.com/watch?v=IPZlx_tzGyw

Като история... Запознахме се инцидентно на място, на което и двамата не трябваше да бъдем /а може би е трябвало/ и той ме хареса, но аз стоях настрана. После постоянно ме търсеше и ме канеше на вечеря, но аз отказвах. Молех го да спре, но той казваше, че не може и че е по - силно от него. След няколко дни брат ми ме викна с негови приятели на гости да гледаме мач. Аз мислех, че той ще знае, че утивам у тях. По пътя до последният етаж чувах същата песен силно увеличена и си мислех, че я е пуснал, защото знае, че идвам, понеже когато се срещнахме ми я препоръча, че била хубава. Качих се, влязох в апартамента и той беше на голямата тераса, в този момент влизаше в не - толкова големия си апартамент и ме видя....
Няма да забравя този поглед, изненадата в очите му, тръпката докато кънтеше тази музика...

Стана си нашата песен, въпреки, че връзката ни започна по - късно от това посещение у тях... много му се дърпах на този човек. Ама и затова сега ми има толкова уважение, другите плячки винаги са му били лесни.  sarcastic
Не е нищо особено, съвсем нормална история. Но за нас има силно значение и символичност.
« Последна редакция: март 07, 2012, 09:53:46 от Mystique » Активен
dani_hristov2
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #126 -: септември 25, 2012, 16:55:21 »

И нашата песен е на Scorpions - "Still loving you" както прочетох от някои преди това. Силна и въздействаща песен... за първи път я чухме заедно у наш общ познат и в един глас казахме " Обичам тази мелодия!" От тогава тя стана "нашата" песен.
Активен
Evi
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #127 -: февруари 11, 2013, 22:05:53 »

"Миг като вечност" на Ивана..Няма история,просто веднъж като я слушахме разбрахме ,че това е Нашата песен ..и мислим да ни е за първия танц smile

Здравей! Предполагам, че знаеш вероятно знаеш, но да подскажа... Тази песен има невероятен оригинал: http://vbox7.com/play:e2afc9a8. Нищо лично спрямо поп-фолка, не ме разбирай погрешно. Изпълнението на Тодор Върбанов на тази песен е едно от нещата, които всеки път ме просълзяват. smile
Активен
Pulsatorkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: април 01, 2013, 23:57:37 »

http://vbox7.com/play:e6d86ed3-това е нашата песен а историята е той б гърция аз ж бг разстоянието ни делеше и една вечер той чрез смс цитираше текста от песента после ми даде линк към нея и така тя стана наша.След 5 год и на нейния фон беше и предложението ми за брак маса опсипана с рози и свещи във формата на сърце фона на тази песен и милото с роза в уста и с пръстен в ръка падна на колене и ме попита дали ще се омъжа за него:)и така мисля и тази песен макар и с не мн подходящ текст да е песен и на първи танц на сватбата ни:)
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #129 -: април 02, 2013, 00:16:01 »

Нашата песен U2 - With or without you http://www.youtube.com/watch?v=XmSdTa9kaiQ

Нейната история... heart Той беше в Белгия, беше още в самото начало, даже не се бяхме виждали още (от както сме заедно, иначе го знам от както се помня - нашата история тръгна по нета heart ). Понеже много обича да слуша радио или ТВ докато спи (вече не blum ) и една сутрин ми вика, че предната вечер са пускали по радиото няколко пъти тази песен и я свързвал с мен и сякаш нарочно я пускали толкова. Аз дори не я бях чувала, веднага си я пуснах и много ми хареса heart Така стана нашата песен, имаме ужасно много спомени на нея heart И на много други песни ми е писал текстове или е казвал да ги чуя, но тази си остана ЕДИНСТВЕНАТА heart  И още и още си танцуваме понякога на нея сами двамата в нас heart heart heart
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: април 03, 2013, 15:13:30 »

Нашата песен е Il Divo - The man you love

При нас всичко се разви доста бързо като цяло, още не се бяхме опознали кой знае колко, когато заживяхме заедно.
Една вечер аз си оправях нещо в стаята и си бях пуснала да слушам Il Divo на компютъра. Той беше в  хола. По едно време идва и аз веднага спрях музиката, защото мислех, че няма да му хареса. А той веднага "Защо я спираш, пусни пак." Оказа се, че и на него му харесва да слуша подобни неща. След това като си легнахме продължихме да слушаме и на него точно тази песен му направи силно впечатление. Един ден като я слушахме и му казах колко хубаво би било да ни е песента за първи танц и той се зарадва.
Активен
Pulsatorkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: април 16, 2013, 11:10:13 »

http://vbox7.com/play:e6d86ed3-това е нашата песен и мисля първия ни танц да е на нея.Не е мн подходящ текста за първи танц щото е за разстоянието между двама души но просто тя си ни остана и любима и на двамата а историята е простичка-тои в Гърция аз в България делеше ни разстояние и един ден ми прати àст от текста на смс а после и линк към нея,ùх я и си поревах на нея.След това предложението му за брак беше на фона на тази песен и независимо от текста тя си е нашат апесен и вс които я чуят я харесват страшно много:)
Активен
Lidsy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



« Отговор #132 -: август 07, 2013, 12:10:18 »

Песента е на Jason Mraz - I'm yours. Историята... Запознахме се чрез фейсбук, видяхме се веднъж и после той замина извън България за един цял месец. Без да сме се целунали или прегърнали, даже и докоснали, и двамата чакахме с нетърпе неговоро завръщане. Започнаха се едни разговори във всяка свободна минута, които приключваха с мъка чак по светло. Знаете как хората си пращат едни на други линкчета към песнички, които харесват, оказа се, че и двамата много обичаме тази песен. По-късно, когато вече бяхме започнали да планираме сватбата и стигнахме до избора на песен за първи танц двамата в един глас обявихме, че това ще е тя, нашата песен. Дори не сме обмисляли вариант за друга.
Активен
wenzdy
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #133 -: октомври 08, 2014, 12:40:51 »

А това е нашата песничка https://www.youtube.com/watch?v=UtAIAUpye00
Историята на нашата песничка е, когато още се криехме от нашите приятели, моята любима гадинка, дойде да ме вземе от нашите. Беше януари месец 2010г. Когато влезнах в колата, и точно в този миг по радио Zrock Ники Тодоров (от предаването Z JUngle) казваше един поздрав, който беше отправен за мен с тази песен, но без да казва подателя... smile Аз се стъписах, как може някой да ме поздравява по радиото точно в този момент... тогава се обърнах към който шуши, видях му тънката усмивчица и ми се насълзиха очичките, прегърнах го, целунах го на фона на тази песен в онази снежна приказна вечер... Така стана нашата песен smile А на сватбата ни беше наистина вълнуващо да слушаме тази песен и всички да ни гледат  blush heart Girl_hide weddingday
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: февруари 04, 2015, 09:24:19 »

https://www.youtube.com/watch?v=mllXxyHTzfg ТОВА Е ПЕСЕНТА!!!
Историята е, че веднъж докато отношенията ни бяха все още "несериозни" той ми изпрати ремикса първо и каза,, че "ми я подарява". После една вечер когато ме прибираше и я пусна в колата, но оригинала. И пред вкъщи се гледаме и си говорим. В момента, в който песента е в най - върховата си част той ме хваща и ме целува с такава страст  heart heart heart И това беше момента, в който и двамата разбрахме, че трябва да сме заедно. Нещо просто се преобърна в отношенията ни  LOVING twohearts
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines