Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 12:33:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НАШАТА песен и нейната история...  (Прочетена 115373 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: март 29, 2007, 14:31:59 »

нашата песен е оbsesion на аventura.моят приятел е от 6 години в испания но точно когато стана хит тази песен беше в българия и тогава разбрахме че нещата стават сериозни м/у нас.харесахме си я,той ми я превеждаше и така си остана нашата песен.вс път като я чуя и се усмихвам и си припомням хубавите времена-като гаджета


Страхотна песен! Поздравления за избора  give_rose
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: април 13, 2007, 22:48:43 »

http://www.youtube.com/watch?v=P14bdKBW6Ik

The Cars - Drive,това е нашата песен girl_in_love Тя звучеше в сюблимен за нас момент,при първата ни целувка,която беше невероятно романтична,преди 11 години,на 14 февруари Dance Винаги като  я чуя ми трепва сърчицето,а доскоро не знаех дори и кой я изпълнява blush ,не е много популялна и рядко я чувах по радиото преди,все пак е старичка blush Зная,че за друг може и да звучи като обикновена незнайна баладка,но за нас това е невероятна песен,пропита със спомени и наситена с емоции...Много се чудихме дали тя да ни е песента за първи танц...наистина е много лична,но не сме сигурни дали за гостите не би била прекалено...ами crazy обикновена и безлична...
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: април 13, 2007, 23:09:42 »

 Rossistela няма нищо по хубаво от песен която ви напомня хубави моменти
ние си нямаме такава песен но си избрахме  http://www.vbox7.com/play:ab84f6d0    защото е от стила музика който харесваме,нищо че на гостите даже може и да не им хареса
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #48 -: април 15, 2007, 09:00:09 »

Rossistela няма нищо по хубаво от песен която ви напомня хубави моменти

напълно съм съгласна - а и песента е много нежна и мисля, че много ще допадне на гостите! Никак дори не е обикновена и безлична!!  good
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: април 20, 2007, 13:09:40 »

Нашата песен ще бъде Just The Way You Are на Billy Joel. Точно тогава в бара нахотела в Малта , чакахме трансфера за летището и певецът на бара пееше тази песен, а моето мило ме га;еше по лицето и изведнъж в един глас двамата казахме "Какво ще кажеш , ако това е нашата песен на сватбата".
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: май 09, 2007, 21:06:25 »

Хехе какво съвпадение Miri. Нашата песен също е Just The Way You Are, но в изпълнение на Barry White. Когато за пръв път танцувахме на тази песен с душито, осъзнах че той е мъжа с когото искам да прекарам остатъка на живота си, защото не вярвах, че е възможно да намеря някой който да ме обича точно такава каквато съм (с всичките ми косури  crazy  Чак и аз му се чудя ohah tuktuk)  Шегувам се, разбира се! Не съм чак толкова зле smile Пък и аз го обичам точно какъвто е (независимо от косурите му)!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: май 16, 2007, 09:10:35 »

а Нашата е на Celine Dion - Seduces me, това беше песента която беше негова любима и ми я намери една вечер, защото не е мн известна и ме накара да му кажа за какво става на въпрос и тя ме плени:" Всичко което си всичко което ще си ме съблазнява!"
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юни 18, 2007, 20:47:03 »

Rossiesta поздравявам те за Drive na Cars  smile
 Много хубава песен Bravo


Моля пишете само на кирилица!!!
« Последна редакция: юни 19, 2007, 12:18:01 от Bulechka_TS » Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юни 18, 2007, 23:19:39 »

Присъединявам се към казаното от dani81. Наистина страхотна песен сте избрали Роси!
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юни 19, 2007, 07:07:21 »

Благодаря ви много,момичета!Много отдавна не бях влизала в тази темичка и сега приятно ме изненадахте,благодаря give_rose Все повече се убеждавам,че това трябва да е и песента ни за първи танц,нали?!И в момента си я слушам и пак така се чувствам както при първата целувка girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юни 19, 2007, 12:20:07 »

Мили момичета, отклонявате се много от темата!!! Тук се разкзва "историята" на песента, защо е избрана точно тази песен, а НЕ песента избрана за първия ви танц!!!!!!!!!! За първия танц си имаме отделна тема ЕТО ТУК!!!
« Последна редакция: юни 19, 2007, 12:21:42 от Bulechka_TS » Активен
mishlence
Сватбар
***
Публикации: 165


Госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: ноември 07, 2007, 17:52:41 »

Нашата песен е на Ивана ''Не е ваша работа'',хареса ни и на двамата музиката и затова,и като я пуснат по тв-то и си казваме''Ето я ''нашата'' песен. girl_in_love
Активен
nadin
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #57 -: ноември 09, 2007, 14:34:24 »

Нашата песен е на Eric Clapton- Wonderful Tonight. Според слънцето в тази песен се пее за мен  blush. Всеки път когато я чуе настръхва  smile Решихме това да е и песента за нашия първи танц
Активен
nadin
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #58 -: ноември 09, 2007, 14:38:13 »

"Нашата песен" е една сръбска на Зана - "Рукую се рукую". Не че разбирам за какво точно се пее, но на 8 декември, когато "тръгнахме" с милото я пускаха много пъти и на тея танцувахме и се целувахме и беше адски хубаво  Dance kiss Dance2 kiss
Искахме тя да е първия ни танцна сватбата, но май се пее нещо за раздяла и решихме, че не става за случая.
В крайна сметка си избрахме "Огън от любов" на Силвия Кацарова и Васил Найденов.  girl_wink Dance2
Тя е и песента на кумците ни и сега си имаме обща песен по кумски  danceg

 Оле Мимка, тази песен я обожаваме ! Много добър избор Bravo
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #59 -: ноември 10, 2007, 12:15:22 »

Ние си имаме няколко  laugh Едната е на Cool cut-Please let me know,а другата е на Marcella Detroit-I believe.  girl_in_love
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines