Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 02:25:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НАШАТА песен и нейната история...  (Прочетена 115284 пъти)
 
PetraShili
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: ноември 20, 2007, 19:45:47 »

Интересна темичка!
Хмм... ние си имаме две "наши песни".
Първата е "Ледено момиче" на Д2. http://www.youtube.com/watch?v=v7SYvy9zHDo&mode=related&search= Както може би повечето от вас знаят, аз с моя принц се запознах на един летен лагер, и още в началото милото ми каза, че съм доста "студена"   crazy laugh (ръцете ми винаги са студени  sad и тогава аз се пошегувах с него, че съм ледено момиче, понеже той не схвана (какво да се прави, не е чувал за Д2 в Сърбия - до тогава)  накрая се наложи да му я пусана и преведа, много му хареса и ми каза "Хайде това да в нашата песен!" И така той я научи наизуст (с много сладък акцент  funnytooth ) и по-късно докато бяхме разделени често си я пускахме по skype, и си я пяхме, отговаряше на нашия случай. Интересно но и сега и сега си я слуша милото в колата когато сме разделени  give_rose  (днес докато пътувахме, пускам player-а и какво да чуя "Ледено момиче" girl_in_love  )
Другата "наша песен" я чух за първи път в деня на сватбата ни, по време на тържеството в ресторанта. Докато си течеше програмата, милото по едно време изчезна!  Oh my ... Около 10 мин. аз стоях с кумата ми и незнаех къде е, вече почнах да се притеснявам, когато изведнъж милото се появи на сцената, взе микрофона и ме повика да седна на един стол пред него. И тогава ми отпя "Endless Love"   twohearts  Love girl  бях на седмото небе от щастие  girl_in_love Бях толкова много изненадана и щастлива, че се е сетил да ме изненада толкова приятно! (чак ме хвана малко яд, че аз не съм се сетила  diablo ) Същата вечер като се прибрахме в хотела милото ми я пя почти цялата нощ  Love girl от тогава съм се влюбила в тази песен! http://www.youtube.com/watch?v=KJ1HI0meefk
« Последна редакция: ноември 20, 2007, 20:03:18 от PetraShili » Активен
vesi1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 176



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: февруари 13, 2008, 14:36:02 »

Аз нашата песен незнам как се казва, но като чуя направо се разчувствам.Нашата запознанство е мн.интересно, но ще ви разкажа в др.тема.
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: март 07, 2008, 13:59:48 »

http://vbox7.com/play:dc7a607a
Ето това ще е нашата песен за първия танц! Историята е следната- когато преди малко повече от година се наложи да се разделим за зимния сезон с милото, защото работата му е такава.Тогава изкарахме един последен уикенд у тях.Докато се ровехме из нета попаднахме на песента на Илия Ангелов- Откровение.Още от първото слушане решихме, че тази песен все едно е писана за нас.И така след няколко слушания дори успяхме да си поплачем с него. cray cray cray cray И така доиде часът в който аз трябваше да тръгвам и милото на гарата като ме изпращаше ми я пусна пак.И пак едни сълзи ......... cray cray cray cray Така това стана нашата песен и дори мислим понеже на милото баща му е музикант той да ни я изпее като излезем за първия танц. любов заедно
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: април 08, 2008, 21:51:10 »

Нашата песен с милото е на Лия - Утро след любовна нощ. Историята и  blum : Значи още от самото начало с милото бяхме неразделни ( само да поясня че се запознахме в уноверситета където учим един курс сме , а пък милото е от Сливен а аз от Бургас ). Той почти не се прибираше , а ако се прибереше беше за по 1 ден не повече. Но се наложи да се прибере за доста по дълго време в Сливен. Деня преди да се прибере в Сливен остана при мен в къщи. И на сутринта преди да станем ( маршрутката му беше сутрина ) пускаме телевизора и тази песен. Точно оцели момента защото си беше утро след любовна нощ  blush . А текста и е много хубав. Аз нали съм си много сантиментална си се разплаках и си се гушнахме. Беше просто невероятно. Тогава ни беше първото и последното толкова дълго разделяне. Беше ми много мъчничко и всеки пък като си пусках песента ми ставаше хем едно хубаво, хем мъчно че го няма милото и пак си поплаквах. Та това си е историята на нашата песен  Girl_hide  girl_wink
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: април 09, 2008, 08:30:07 »

Нашата песен е "Да се събудиш до мен" на Веселин Маринов. Историята й разказва и преповтаря точно нашата приказка. Така се случи и с нас, събудихме се един до друг и вече никога не се разделихме, аз останах да живея при него..и сега на 17 август ще станем сем. Симеонови Ето и част от текста

"Очите ти греят, напоени с любов,
осъмваш до мене и светът е вече нов.
Имате те любов, срещнах те, ти дойде
Знаеш ли колко отдавна за тебе мечтая?
Знаеш ли как те обичам и как те желая?
Ти се събуди до мен, ти се събуди до мен.
Всичко което съм търсил отчаяно ти си,
аз те намерих любов, нищо друго не искам,
само да бъдеш до мен, да се събудиш до мен."
Активен
pppolito
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: април 10, 2008, 10:18:41 »

Ние нямахме наша песен докато не започнахме с приготовленията за сватбата. Аз бях се спряла на две песни една на Валя и на Райна и Константин - "Ти си ми всичко".Бях решила текста да е на първата страница на сватбената ни книга и това да ни е първия танц.Покрай приготовленията за сватбата бяхме много нервни и двамата и след едно "скарване" като дойде да ме вземе от работа, беше настроил CD-то на "Принцесо моя" на Наско Ментата.Каза ми, че съм неговата принцеса и .... от тогава тя стана наша песен.На сватбата един приятел я изпя и това беше първия ни танц като семейство.

Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: април 23, 2008, 09:43:41 »

Хайде и аз да споделя, как намерихме "нашата" песен. Или по-точно тя ни "намери"...Ние, колкото и да е странно, нямахме за толкова години 'наша песен", е, има няколко, свързани със спомени, ама никога не сме ги определяли така...

И аз като pppolito се бях спряла вече на 2 песни за първия сватбен танц - Селин Дион - Because you loved me и Шаная Туейн - From this moment on. Ама още не ги бях обсъждала с него, просто текстовете на тези песни толкова ми харесват, че реших, че съдържат всичко, което искам да му кажа...

Обаче и ние, изнервени покрай тази сватба, така се скарахме жестоко преди няколко дни, че аз направо бях на ръба да си събера багажа. sad

На другия ден вечерта си седим аз пред телевизора, той - пред компютъра, сърдити все още и мълчим, а аз в размисъл, дали да почвам с багажа lol

И изведнъж както си гледам Мюзик Айдъл, прозвучава откъс от всеизвестното парче на Wet Wet Wet - Love is all around me, аз започвам да си припявам и той, както си мълчеше сърдит изведнъж се обръща към телевизора и казва: "Това ми е една от любимите песни!!!"

Интересно, защото и на мен ми е една от любимите песни, а как не сме разбрали за толкова години, че и при двама ни е така с тази песен, не знам. Аз дори въобще не се бях сетила да я включа сред фаворитите си за 1-ви сватбен танц, защо ми е изскочила от главата, не знам.

След този момент милото буквално за секунди я дръпна от Интернет и я пусна. (Ама продължавахме да сме сърдити, де).

И както я слушахме - той на една страна, аз на друга, ама всеки си припява smile и на момента, в който се пее:
"So if you really love me, come on and let it show", милото дойде и ме гушна и каза, че ме обича. smile

И така автоматично решихме, че това е знаков момент за нашата връзка и това е нашата песен. И цяла вечер я слушахме и се сдобрявахме на нея Wink

Така че всяко зло за добро. Ако не се бяхме скарали толкова жестоко, още нямаше да имаме наша песен smile
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: април 23, 2008, 11:40:09 »

Нашата песен е Буря на Софи Маринова, но не си спомням защо, просто текста подхожда на лщбовта ни, а и винаги си танцуваме супер на нея! Някак така я чувствам! Но не ми се иска да е първата на която ще танцуваме като семейство!
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: април 24, 2008, 20:12:42 »

НИе си имаме 2 наши песнички , едната сме си я измислили ние  blush , т.е. само едно припевче е и мелодийка , свързани с името с което се наричаме , и сме си обещали когато сме скарани и някой от нас я изпее да се сдобряваме на мига  blum

А другата е ето тази:
http://www.youtube.com/watch?v=PzpWKAGvGdA

КОгато за пръв път си пуснахме ДВД-то от сватбата , и дадоха момента как тръгваме от нас за към ритуалната в колата , на фона на песничката и всичко беше в сняг , като в приказка и милото каза "влюбих се в този момент" и сега като я чуе някъде и казва "нашата песен" или ако пътува нанякъде и я пуснат по радиото веднага ми звъни и ми я пуска  girl_in_love girl_in_love
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: април 25, 2008, 15:20:55 »

Нямаме си май cray направо на сватбата не знам какво ще правим blush. Има песни,които по някакъв начин ни напомнят за нещо,но те са просто за отделен момент blush. Проблема при нас е ,че на първата ни среща изслушахме сигурно 10-тина дискове с песни,понеже се лигавихме и играхме на 'кой ще познае песента' и толкова песни изслушахме girl_impossible силно казано де,но все пак blush. Може би има една песен,аз не съм я чувала,но знам за какво се пее в нея,малко объркано стана blush и ще питам милото и ще ви кажа,но то пак не е точно наша песен Girl_hide
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: април 25, 2008, 20:59:20 »

Нямаме си май cray направо на сватбата не знам какво ще правим blush. Има песни,които по някакъв начин ни напомнят за нещо,но те са просто за отделен момент blush. Проблема при нас е ,че на първата ни среща изслушахме сигурно 10-тина дискове с песни,понеже се лигавихме и играхме на 'кой ще познае песента' и толкова песни изслушахме girl_impossible силно казано де,но все пак blush. Може би има една песен,аз не съм я чувала,но знам за какво се пее в нея,малко объркано стана blush и ще питам милото и ще ви кажа,но то пак не е точно наша песен Girl_hide

Споко, Наденцето™, сигурна съм че и вашата песен ще ви "намери" сама.
И ние си нямахме, ама тя песента сама ни "намери", така че когато най-малко очаквате, това ще се случи и с вас!
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: септември 11, 2008, 12:08:24 »

Ето това е нашатапесен :gu6:когато бяхме гаджета това беше първата песен, на която танцувахме и тя си остана просто нашата песен пък и е ... cray Girl_sing girl_in_love
http://www.youtube.com/watch?v=4SvA90J-YqM
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: септември 13, 2008, 10:10:33 »

http://zarovideo.dir.bg/_wm/video/item.php?did=112961&df=102968&dflid=3
Eто това е нашата песен. Аз я харесвам от много отдавна и когато я пуснах за първи път на милото той едва не се разплака от умиление  Acquaintance А жената от оркестъра как я изпя просто.....все едно си беше оргинала на силвия кацарова  Bravo Bravo
Активен
DJ - Ivo
Ентусиаст
**
Публикации: 59


« Отговор #73 -: октомври 26, 2008, 16:50:46 »

Не се зарежда при ме н но ако е "Обичам те" на силвия кацарова,това е много хубава песен,    поздравления.  Bravo
Активен
fifi```
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: октомври 29, 2008, 15:06:22 »

http://www.vbox7.com/play:670d51ee  weddingday

това ще бъде нашата песен  heart
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines