Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:11:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НАШАТА песен и нейната история...  (Прочетена 114841 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« -: януари 23, 2007, 15:14:45 »

Привет!!! girl_wink

Ето тук всеки може да разкаже историята на Песената, която ще избере за Първи танц или тази, за която казва: "Това е нашата песен!heart
« Последна редакция: януари 23, 2007, 15:39:02 от Bulechka_TS » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: януари 23, 2007, 15:49:28 »

Е, хайде аз ще се престраша първа!!! blush

И такааа...

На тази песен с милото танцувахме за първи път, в нащта преди да замине за 5 месеца за САЩ... Cray И тъй като заминаваше за California, аз се сетих з атази песен и я поисках от DJ-я. Той я пусна... girl_in_love ние затанцувахме, а в мен се бореха толков амного  смесени чувства... girl_in_love Cray

После, доста дълго време (до преди сватбата) все ми ставаше малко тъжно всеки път, когато чуя песента... Cray!!!

Но, когато дойде момента да си изберем ПЕСЕН за Първия ни Сватбен танц, нямаше две мнения по въпроса, коя да е ТЯ!!! marriage

И когато прозвуча на Сватбения ни ден ми беше толкова хубаво, бях толкова щастллива и милото също!!! heart Dance heart marriage  любов заедно  LOVING heart heart А и вече не ми става тъжно, когато я чуя!!! puppets

И сега, когато някой от нас я чуе веднага звъни на другия и му я пуска по телефона, за да я чуе!!!
Толкова е романтично... heart heart heart girl_in_love LOVING heart heart heart

Е, това е от мен!!! CHEERS
« Последна редакция: февруари 23, 2007, 14:24:54 от Bulechka_TS » Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: януари 23, 2007, 15:58:12 »

НАШАТА ПЕСЕН е http://www.vbox7.com/play:748ddd5c
На тази песен се целунахме за първи път. Толкова много чувства имах в себе си тогава. Главата ми се завъртя. Това беше най-вълнуващата целувка в живота ми.
Текста на песента е точно описание на мислите които ми минаваха в този момент. Ние бяхме приятели от 3 години и нищо нямаше да е същото, вече бяхме едно цяло..... girl_in_love
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: януари 23, 2007, 16:39:29 »

Юле, песента е много хубава!!! heart
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #4 -: януари 23, 2007, 17:53:11 »

Ние пък от много време насам се опитваме да се сетим за песента на която за първи път танцувахме заедно- ама да не си помислите че беше нещо романтично- тъкмо напротив- бяхме на едно студентско парти, леко понаквасени, и доколкото и двамата можем да си спомним беше някаква рап музика. Така че май няма това да ни е първият сватбен танц- най-вероятно ще трябва да си изберем нещо друго... ROFL
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: януари 23, 2007, 18:03:40 »

didibaby, може тази пшесен да звучи като втори танц!!! Curtsey
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #6 -: януари 23, 2007, 18:24:07 »

didibaby, може тази пшесен да звучи като втори танц!!! Curtsey

Ами непременно!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: януари 23, 2007, 19:12:10 »

Ние до преди сватбата нямахме наша песен.И даже сватбата ни беше много трудно да си изберен песен за първият и последният танц.В края на краищата след като избрахме песните и ги изтанцувахме  на нашият празничен ден се влюбихме в тази която беше нарочена за последен танц и тя е At Last на Etta James.Малко е старичка но напълно отговаря на всичко,което открихме чрез нашата любов и всичко , което оставихме зад гърба си! любов заедно
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #8 -: януари 23, 2007, 19:16:46 »

Ние до преди сватбата нямахме наша песен.И даже сватбата ни беше много трудно да си изберен песен за първият и последният танц.В края на краищата след като избрахме песните и ги изтанцувахме  на нашият празничен ден се влюбихме в тази която беше нарочена за последен танц и тя е At Last на Etta James.Малко е старичка но напълно отговаря на всичко,което открихме чрез нашата любов и всичко , което оставихме зад гърба си! любов заедно

fiibi, и на мен много ми харесва тази песен- и ние много си падаме по старичките мелодии. good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: януари 23, 2007, 19:21:59 »

Ами и нашата песен не е от новите!!! girl_wink

Старото си е просто клаика, няма спор!!! girl_in_love
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: януари 23, 2007, 19:57:58 »

Ние до преди сватбата нямахме наша песен.И даже сватбата ни беше много трудно да си изберен песен за първият и последният танц.В края на краищата след като избрахме песните и ги изтанцувахме  на нашият празничен ден се влюбихме в тази която беше нарочена за последен танц и тя е At Last на Etta James.Малко е старичка но напълно отговаря на всичко,което открихме чрез нашата любов и всичко , което оставихме зад гърба си! любов заедно

fiibi, и на мен много ми харесва тази песен- и ние много си падаме по старичките мелодии. good
Благодаря didibaby за първи път срещам човек,който е чувал тази песен и е млад! good Bravo
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: януари 24, 2007, 13:07:39 »

а аз да ви кажа нашата песен, на която бяхме на един страхотен купон още в началото на нашата връзка на мен много ми харесва тази песен, макар че се пада малко чалга на Максим - Богиньо моя !!! но едва ли тя става за първият ни танц като семейство ! какво милсите вие?
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: януари 24, 2007, 13:10:09 »

а аз да ви кажа нашата песен, на която бяхме на един страхотен купон още в началото на нашата връзка на мен много ми харесва тази песен, макар че се пада малко чалга на Максим - Богиньо моя !!! но едва ли тя става за първият ни танц като семейство ! какво милсите вие?

Лично мое мнение е, че ще  епо-добре да ис я пуснете, но не точно за Първия ви танц, а малко по-нататък във времето вечерта!!! pardon Но как си решите! good
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: януари 24, 2007, 13:15:45 »

а аз да ви кажа нашата песен, на която бяхме на един страхотен купон още в началото на нашата връзка на мен много ми харесва тази песен, макар че се пада малко чалга на Максим - Богиньо моя !!! но едва ли тя става за първият ни танц като семейство ! какво милсите вие?

Лично мое мнение е, че ще  епо-добре да ис я пуснете, но не точно за Първия ви танц, а малко по-нататък във времето вечерта!!! pardon Но как си решите! good

и аз точно заради това търся друга песен  Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче, но така и така не мога да намеря, все пак имам много време !!!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: януари 24, 2007, 13:20:19 »

eli.atanasova, тук има доста идеи и предложения..., а също и в другата тема... good
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines