Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:51:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тенденции при обзавеждането на дома  (Прочетена 254923 пъти)
 
vsu_nelly
Регистриран

Публикации: 3


Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: август 02, 2012, 13:53:04 »

Привет!
Търся си информация за така модерните напоследък декоративни бои и мазилки! Някоя от вас сблъсквала ли се е с тях? Фирми? Цени? Майстори?
 give_rose
Активен
vsu_nelly
Регистриран

Публикации: 3


Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: август 02, 2012, 14:02:57 »

Какво ви е мнението за декоративните мазилки като част от интериора на стаите? Все още събирам мнение и се чудя дали да прибегна към нещо такова? Гледам много сайтове, много "картинки" из интернет, но все още не мога да реша дали да се спра на такова решение?
Много ще ми е от полза, ако ми дадете съвети от личен опит Wink)
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: август 06, 2012, 10:26:55 »

аз се чудих доста за тези мазилки, имах идея две от стените в хола и едни колони да с мазилка, но после се отказах, цената е започва от 30 лева на квадрат и стига до много високи цени от рода на 100 лева, че може и повече. Оикос предлагат хубави неща, в сайта е добре показано и обяснено.
 в крайна сметка не сложихме такива мазилки, а заложихме на хубава боя DULUX, скъпичка е, но е наистина много добра и си личи.
Активен
Milena91
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #273 -: ноември 29, 2012, 11:49:22 »

Тея цветни декоративни мазилки са загуба на време и пари.
Активен
macituu
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #274 -: май 31, 2013, 18:03:18 »

Аз мислч точно обратното, намирам ги доста практични. Мисля , че ще носчт на мръсно и в същото време са си интересни. На мен ми се иска да направим коридора с такава мазилка
Активен
Kleopatra8
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #275 -: юни 19, 2013, 10:59:53 »

Мъжът ми направи спалнята ни с декоративна мазилка в керемиден цвят. Мога да покажа снимки, но изобщо не са добри, защото са от телефон, а и не се добива представа за ефекта. Хубавото е, че е много здрава, тази която е направена вкъщи може да се направи и за фасада на къща, сами си направете сметка колко е здраво. Ако си намерите майстор на частно може да ви излезе много по-тънканак, ако идете в някоя голяма фирма знам, че цените започват от 50 лева на квадрат. А, ако намерите майстор, може да ви излезе на половина.  good Ако някой се интересува нещо за мазилките да пита. Само като съвет, по-добре е да бъдат тъмни на цвят за да се откроява повече релефа, но и светло става добре (по-семпло).
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: юни 19, 2013, 11:05:54 »

Само като съвет, по-добре е да бъдат тъмни на цвят за да се откроява повече релефа, но и светло става добре (по-семпло).

За открояването на релеф не споря, но имайте предвид, че тъмният цвят "прихлупва" и визуално стеснява пространството.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #277 -: февруари 12, 2014, 22:35:50 »

Здравейте. Някой от вас използвал ли е брокатени бои? Сещате ли се за первазите над прозорците и на тавана, които се правеха масово в старите жилища? Ние при ремонта оставихме тези декорации в кухнята и сега искам да ги изрисувам. Струват ми се интересна идея тези брокати, но никога не съм ги виждала на живо и са само в представите ми. А ако имате други идеи как да ги освежа, бих се радвала да споделите. Благодаря.
Активен
seli76
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #278 -: септември 22, 2015, 21:17:34 »

Здравейте, искам да попитам дали някои знае за закачалки за врата, който не се лепят, ако да откъде мога да си купя?
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #279 -: септември 22, 2015, 22:35:46 »

Здравейте, искам да попитам дали някои знае за закачалки за врата, който не се лепят, ако да откъде мога да си купя?
Да, преди година в Лидъл. Слагат се на вратата като се закачат. Вратата не се наранява нито се поврежда. Сиви, метални
Активен
rostislava221
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #280 -: февруари 10, 2016, 19:47:25 »

Искам да си поръчам нова входната вратата, която е под всякаква критика. Имам чувство,че е всеки момент ще падне. Бихте ли ме посъветвали откъде мога да си поръчам качествена врата?
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #281 -: февруари 11, 2016, 09:42:38 »

Ние гледахме на Солид, защото много ги харесваме, но понеже сме в къща нямаше да ни свършат работа, и в крайна сметка си поръчахме от тук: http://www.vidov-commerce.com/, българска, с две ключалки (може и с една и с три, както предпочитате), всичко беше ОК, дойдоха и ни я монтираха в срок, нямаме проблеми досега Wink
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: февруари 11, 2016, 14:36:53 »

От кой град си Ростислава?  Зависи  дали е външна врата , тоест изложена на атмосферни условия или на апартамент. За Пловдив мога да препоръчам Диадорс. Обслужването не е многона ниво , но качеството е добро. Много фирми предлагат готови турски или китайски,  но те са пълен боклук.  Иначе за вътрешни врати наистина с две ръце препоръчвам една фирма в Стамболийски  Идиал.
Активен
rostislava221
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #283 -: февруари 24, 2016, 12:37:09 »

В момента живея в София и си търся входна врата за апартамента.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: февруари 24, 2016, 13:20:03 »

За апартамент има много голям избор , даже има и готови и то на съвсем нормално цени. Не купувай китайски в никакъв случай.
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines