Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 22:35:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бельо - 2  (Прочетена 188996 пъти)
 
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: май 02, 2011, 15:49:45 »

Ало-Мадона, много ми харесва, изчистено е и въпреки това секси.
Аз още не съм търсила за мен, но поне вече имам някаква визия какво искам. Трябва да си взема бели бикини, сутиен, колан за чорапи и къс сатенен халат. И бежови чорапи с дантела.

Активен
Mauve
Ентусиаст
**
Публикации: 66



« Отговор #406 -: май 02, 2011, 16:43:00 »

Момичета, някой да е знае дали у нас мога да намеря лепящо бельо, роклята ще е по мен и ще стана Джей Ло №2  tease Ето линк къде прочетох
http://svatba-bg.net/Lepeshto-se-belyoo-za-prilepnalata-roklya.html
Снимка:


Изобщо не зная дали е удобно... Малко "извратено" ми се вижда, но понеже имам малко паласки и бельото ми винаги се очертава. Другия вариант е да тръгна нуди  Girl_hide но нали все пак либето ще ми вдигне роклята за жартиера и гостите ще бъдат Oh my ...  Eeager
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #407 -: май 02, 2011, 19:16:04 »

Mauve, това лепящо се бельо нещо не ми вдъхва доверие pardon Може би аз съм по-скептична, но определено това би ме притеснявало на сватбения ми ден, възможно е да се отлепи и изведнъж бельото ми да се окаже на земята пред погледите на всички гости  Oh my ... lol Аз например също се притеснявам, че по-стегнатите модели бикини ме пристягат и ми образуват паласки. Затова съм си взела по-голям номер, от този, който ми препоръчват, за да не ме пристяга неприятно smile Само трябва да внимавам да не кача някой килограм до сватбата, че нещо ме е избило на ядене Wink
« Последна редакция: май 02, 2011, 22:09:52 от pinkbird » Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #408 -: май 02, 2011, 19:33:59 »

 А мислили ли сте за безшевно бельо? В правилния размер не би трябвало изобщо да се забелязва под тънка рокля.
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #409 -: май 02, 2011, 19:55:19 »

michelle, моята рокля е с широка пола и изобщо няма да се забелязва дали ме пристяга или не бельото. Идеята ти за безшевно бельо е много добра, не се бях сетила good
Активен
Honey_Bunny
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #410 -: май 02, 2011, 21:01:14 »

Според мен това лепящо се бельо е доста рискувано за сватба. Ще ти дам пример с лепящ се сутиен , който преди няколко години на бала ми се оказа в кошчето на ресторанта, защото като леко се изпотиш и усещап как се отпуска и имаше шанс да се окаже на земята. Ти си прецени , но според мен вземи си по-голям номер бельо , за да не ти опъва
Активен
Wonder
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #411 -: май 02, 2011, 21:31:13 »

Honey_Bunny , на сайта на магазина, от който са им представители в Прага, има опция за онлайн закупуване:
http://www.lechaton.cz/Dle-znacky-H2/Lise-Charmel-C12/
Не знам обаче до къде правят доставки, защото аз си купувам на място в магазина им и не съм ползвала оналйн опцията.
 
Относно лепящото се бельо, мен ми изглежда не много подходящо и удобно. Безшевното бельо е добър вариант, не знам дали в него се има предвид и това, което е лазерно изрязано. Аз бях си взела и съм долу горе доволна, така че и то може да е опция. Успех good
Активен
petia_vj
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: май 09, 2011, 15:02:18 »

Здравейте, момичета, трябва ми малко съвет за прословутите силиконови чашки - както и да го мисля, със сутиен няма да стане - роклята нагоре е бюстие и ще се вижда отзад, ако съм с обикновен сутиен, а дори и да не се вижда, аз ще се притеснявам да не изскочи по някое време blush
Днес след един тур по магазините открих 2 вида чашки - едните са изцяло от силикон (20лв.), другите имат силикон само от вътрешната страна, а отвън са си от плат, като чашка от обикновен сутиен (27лв), дано ме разбрахте... Нямам възможност да взема и двата вида, кои да бъдат? Някой има ли опит? Бюстието ще си е твърдо,стегнато с връзки, така че нямам притеснения, че ще се смъкнат. Мислих за пришити чашки, но роклята ми е от Асеновград, тогава не съобразих, но сега не ми се ходи пак чак дотам за едни чашки да ми сложат...
Благодаря ви  give_rose
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #413 -: май 09, 2011, 15:45:02 »

Здравейте, момичета, трябва ми малко съвет за прословутите силиконови чашки - както и да го мисля, със сутиен няма да стане - роклята нагоре е бюстие и ще се вижда отзад, ако съм с обикновен сутиен, а дори и да не се вижда, аз ще се притеснявам да не изскочи по някое време blush
Днес след един тур по магазините открих 2 вида чашки - едните са изцяло от силикон (20лв.), другите имат силикон само от вътрешната страна, а отвън са си от плат, като чашка от обикновен сутиен (27лв), дано ме разбрахте... Нямам възможност да взема и двата вида, кои да бъдат? Някой има ли опит? Бюстието ще си е твърдо,стегнато с връзки, така че нямам притеснения, че ще се смъкнат. Мислих за пришити чашки, но роклята ми е от Асеновград, тогава не съобразих, но сега не ми се ходи пак чак дотам за едни чашки да ми сложат...
Благодаря ви  give_rose

Цитат от един сайт "Тайната му е в залепващата вътрешна страна, благодарение на която сутиенът ще остане на мястото си през целия ден. Тя поддържа сигурно закрепена всяка чашка като леко увеличава размера на бюста и го оформя"
Ако изхождаме оттова ми се струва че без плат ше стоят по добре...че залепнат и за вътрешната част на бюстието и така няма да се притесняваш че бюстието ти ще се мърда нагоре и надолу .... Така или инъче и двата вида май ше запарват но няма как smile красотата иска жертви.В моята рокля ше сложат уж ама да видим
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: май 09, 2011, 17:46:31 »

A щом бюстието е твърдо и с връзки, не можеш ли да минеш без сутиен? Моето бюстие на абитуриентската беше твърдо и с връзки и изкарах цяла нощ без проблеми  good
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: май 09, 2011, 17:58:38 »

Аз си бях купила от залепващите се сутиени за бала и да ти кажа се оказа абсолютно безсмислен разход  nea Не стояха на мястото си, не прибираха нищо и бяха толкова неудобни, че накрая не ги и сложих(а бюста ми не е огромен, съвсем нормален). За сметка на това бях с твърдо бюстие и ми беше много удобно, дори без сутиен и получих не един и два комплимента за бюста си, даже по-близките ми приятелки ме питаха да не съм с подплънки Wink Твърдият корсет оформя прекрасно и моят съвет е да караш без сутиен, ако искаш по-добре си го сложи корсета, потанцуваи малко из къщи и виж как ще се чувстваш(или си поподскачаи просто, по неудобно от това няма накъде girl_wink) Ако все пак решиш да имаш сутиен, най-добре вземи нещо красиво, което и да се види няма да ти е неудобно от гостите, но ако имаш предвид тези залепващи се само чашки, определено не си струват  good
Активен
petia_vj
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: май 09, 2011, 19:26:09 »

A щом бюстието е твърдо и с връзки, не можеш ли да минеш без сутиен? Моето бюстие на абитуриентската беше твърдо и с връзки и изкарах цяла нощ без проблеми  good

Варианта без сутиен съм го оставила за краен случай...няма да ми е много комфортно определено, чашките все пак според мен поддържат, повдигат и оформят бюста...или това само сутиенът го постига...?
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: май 09, 2011, 19:32:13 »

Не мога да ти кажа за чашките, не съм имала никога такива, но съм чела из нета много негативи за тях. За това ти казвам ако се чувстваш самата ти комфортно карай без тях smile
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: май 09, 2011, 20:08:53 »

petia_vj, и аз подкрепям момичетата, че е по-добре без сутиен! good Аз много харесвам корсети и не си и помислям да слагам сутиен, когато ги нося. Напълно излишно е, те оформят и поддържат. А и тези чашки е много вероятно да се отлепват и да се притесняваш за тях през цялото време! smile
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: май 23, 2011, 18:48:41 »

И аз се включвам в групата за "без сутиен". Въпреки,че бюстът ми не е малък, все пак мисля да съм с по стегнат корсет и смятам,че всичко ще бъде наред. Отначало бях твърдо против твърдия корсет и исках роклята да е с мек плат и отдолу да съм със сутиен, но като пробвах една -две рокли без сутиен с твърд корсет, се убедих,че няма нужда от сутиен под корсета! А и да се разправям с презрамки или силиконови подплънки..... nea nea Различните корсети и деколтета могат да скрият или придадат там където е нужно и без сутиен. Ето тази статия, мисля,че ще е полезна: http://www.svatbata.bg/fashion/dekolte.html Извинявам се, ако е  Offtopic, но според мен ще помогне на бъдещите булки да се ориентират при решението си, защото аз именно след като я прочетох и след като пробвах рокли с право деколте се убедих,че няма нужда да съм със сутиен! give_rose give_rose
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines