Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 14:19:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бельо - 2  (Прочетена 188834 пъти)
 
Nocturnal_dove
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: февруари 05, 2009, 21:25:23 »

а силиконови подплънки съде си виждала, че те не са ли по удобни, нямам представа, а тези лепенки са екстра само че няма лид а се виждат при по изрязана рокля, не знам
Ами незнам да ти кажа честно ... ами тея силиконовите дето ги има по магазините...една приятелка си взема за сватбата и много доволна беше...ама няма размер като за мен ... или поне още не съм видяла...
Пък за по изрязана рокля с тея лепенки незнам и аз дали няма да се виждат... Направо незнам маи накрая ще съм без нищо... blush
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: февруари 05, 2009, 21:32:40 »

дава ми че ти е пълна кутията Nocturnal_dove
иначе съм в Пловдив когато съм в БГ, но много пътувам все ще измислим нещо
извинявам се за  Offtopic
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: март 06, 2009, 12:08:04 »

момичета, аз съм се насочила към Триумф, щото имат модели като за моя бюст и чух за някаква нова серия пролетна. Пък й съм им фен, купувани от тях сутиени не ми мърдат по 2 години. good
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: март 06, 2009, 13:52:20 »

като за твов бюст ? и той е какъв (ако не е тайна)  blush
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: март 06, 2009, 14:29:03 »

 Цвети, защо се учудваш на изказването "като за моя бюст". Както има панталони като за моето дупе, така са и сутиените. Има кройки, които са ми точно, и такива, при които все нещо не е като хората, какъвто и размер да взема. И едва ли аз, или някое друго момиче е толкова дефектно. Просто сме различни. smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: март 06, 2009, 14:34:14 »

Цвети така е.Аз съм с малка гръбна обиколка и голяма гръдна.По-голямата част от сутиените който се предлагат хич не са за мен.И като за моя бюст намирам трудно хубави и удобни сутиени.Например по-вечето сутиени са с подплънки, а на мен и без подплънки бюста си ми е голям и не ги харесвам, обикновенните сутиени са само дантела, а тя се разтяга бързо.За големи бюстове трудно се намират сутиени с по-тънки презрамки.Така че като за мен е много трудно да се намери нещо.
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: март 06, 2009, 14:50:42 »

пебълс извинявай не исках така да прозвучи,,ето кое ме дразни на форумите, само написаните неща не могат да изразят интунацията с която се говори - в моя случай е шегаджийска, разбира се че всички сме различни, просто ми стана любопитно.. впрочем и аз много трудно си намирам сутиен удобен и да стои добре на моя почти липсващ бюст..  blush  blush  blush
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: март 06, 2009, 15:12:15 »

Няма нужда да се извиняваш. Просто си помислих, че сме попаднали на някое от ония създания, на които всичко им стои като излято и реших да се заема с просветителска дейност girl_wink Не съм помислила поста за остър или нещо друго лошо.
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: март 06, 2009, 15:17:58 »

аз честно да ти кажа си мисля че тези "създания" ги създава фотошопа  diablo 
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: март 06, 2009, 17:06:42 »

пебълс извинявай не исках така да прозвучи,,ето кое ме дразни на форумите, само написаните неща не могат да изразят интунацията с която се говори - в моя случай е шегаджийска, разбира се че всички сме различни, просто ми стана любопитно.. впрочем и аз много трудно си намирам сутиен удобен и да стои добре на моя почти липсващ бюст..  blush  blush  blush

същото е и с много присъствощите бюстове. винаги ми е било трудно да си намеря "шапки за близнаци" както им казват продавачките, защото имам чувството, че ще ми прелеят извън сутиена, и за това повечето са ми от Англия, както и повечето дрехи, но сега като поотслабнах малко е по-добре
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: март 10, 2009, 23:11:54 »

като за твов бюст ? и той е какъв (ако не е тайна)  blush

Цвети, нося 85 D.
Затова и написах, че тези на Триумф са ми най-подходящи, стегнати и качествени за дълго време употреба  good
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: март 11, 2009, 10:05:37 »

И аз съм с двете ръце за Триумф,просто нещата са качествени и има разнообразие от модели,кройки и материи,така че за всяка мацка да се намери по нещо.Определено си заслужават паричките. good
И аз съм се ориентирала към тях за сватбата.
Активен
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: март 11, 2009, 11:33:56 »

Момичета, т.к се разрази темата за сутиените да ви питам и аз нещо...
На мен ще ми пришиват сутиена към бюстието на роклята, но някак си не си представям как става. Само чашките ли пришиват или целия сутиен без презрамките?  crazy Съжалявам за тъпия въпрос.  nea
Чудя се дали да е изчистен или с дантела..
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: март 11, 2009, 11:39:12 »

Ами зависи от роклята.Ако е по-фина материя трябва да е изчистен,за да не се очертава дантела или пък някой шев.Ами зависи от шивачката може да ти зашие целия сутиен,а може и само чашките.Според мен по-удачно е целия,защото става по-стабилно.Ако беше само за чашките,се слагат специални чашки,не такива от сутиен. smile
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: март 11, 2009, 12:17:25 »

Преди година, когато шиха роклята на сестра ми за бала, й пришиха само чашките. Нямаше никакъв проблем и стоеше супер!
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines