Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 16:25:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бельо - 2  (Прочетена 188883 пъти)
 
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #210 -: септември 30, 2008, 16:12:23 »

Ами сложи си чорапогащник.  Тъкмо ще можеш да избереш някой стягащ.  Има с много добър ефект.  Аз лично не съм привърженик на жартиери за подобни дълги и напрегнати събития.  Даже си бях купила чорапи за колан (без силикон), но си сложих чорапи със силикон в края на краищата.  Иначе съм носила съм жартиери, определено се чувстваш секси, но ако се разкопчее, ти си свлича чорапът, което е много досадно, освен това на тясна пола си личат.  Жартиерите са само за спалнята според мен  Wink.
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: октомври 01, 2008, 07:31:17 »

аз споделям мнението на rozovka.
жартиерите не са най-подходящи за цял ден сватва,най-много за час-два или както казва тя за в спалнята  girl_wink
аз първия път когато сложихх жартиери първо се препотих три пъти докато успея да захвана чорапа така че като се опъне да не се изплъзва, докато намеря точното място къде точно да ги захвана, абе бях една картинка.... така че те съветвам заложи на нещо с което си свикнала.
Активен
limonada
Любопитен
*
Публикации: 25



« Отговор #212 -: октомври 01, 2008, 11:53:44 »

яснооо значи ще взема чорапогащник за сватбата а другото за после Girl_hide Girl_hide
много благодаря  give_rose
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: октомври 03, 2008, 23:11:42 »

яснооо значи ще взема чорапогащник за сватбата а другото за после Girl_hide Girl_hide
много благодаря  give_rose
Да мила и аз това щях да ти предложа! blum Колкото до диетите аз съм на тази на Пиер Дюкан/протеиновата диета/ и съм много доволна.За 2 мес смъкнах 7 килограма,така,че защо не си я купиш и не опиташ с нея?Фитнеса е за стягане и то след като се отслабне!Успех! give_rose
Активен
smiling rain
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 175


Magic everywhere


Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: октомври 04, 2008, 19:22:26 »

за октомври месец и аз допускам, че с един фин чорапогащник без ръбове ще ти е много по-уютно и удобно. Лепящите чашки са вариант, но ако искаш има силиконови подплънки за сутиен - много добре изглеждат грдите и едновременно с това няма шанс да ги загубиш по време на танците. Що се отнася до фитнеса и диетите - виждала съм чудеса от жени получили правилната програма за спорт и хранителен режим - по-добра фигура даже отпреди раждането. Така че не се предавай и успех!
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: октомври 04, 2008, 19:40:26 »

аз споделям мнението на rozovka.
жартиерите не са най-подходящи за цял ден сватва,най-много за час-два или както казва тя за в спалнята  girl_wink
аз първия път когато сложихх жартиери първо се препотих три пъти докато успея да захвана чорапа така че като се опъне да не се изплъзва, докато намеря точното място къде точно да ги захвана, абе бях една картинка.... така че те съветвам заложи на нещо с което си свикнала.

Аз бях с дълги чорапи със силикон, без жартиери - 9 часа не мръднаха, дори не ги усещах. Много ми беше удобно.  good
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: октомври 05, 2008, 20:38:56 »

Аз бях с дълги чорапи със силикон, без жартиери - 9 часа не мръднаха, дори не ги усещах. Много ми беше удобно.  good

аз съ6то бях с такива...ама като бях кума  smile определено са много удобни и нямат мърдане  good good good
 освен ако не объркате размера..4е една приятелка си бе6е взела някакви дето и се оказаха малки и за да не ги скъса като ги премери предварително стана голям гаф...  girl_impossible накрая ги хвърли в първата кофа за буклук и до там бе6е  funnytooth laugh
Активен
iliana_84
Новак
*
Публикации: 7


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: октомври 15, 2008, 09:10:36 »

И аз ще търса от тези дълги чорапи,но как се ориентирате за размера?
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: октомври 15, 2008, 09:18:41 »

доколкото си спомням размера при чорапите със силикон се определя от височината ти и обиколкоата на бедрото(но рядко го има на опаковката). но ако неможеш да се ориентираш и продавачката може да те упъти за теб кой размер е.
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: октомври 15, 2008, 09:21:18 »

Тъй като роклята ми е с гол гръб и аз се ориентирах към силиконови чорапи! Взех си 2 чифта, 8 дена, телесен цвят!
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: декември 13, 2008, 16:34:08 »

И аз бях със силиконови чорапи , много по-удобно ми беше от чорапогащника  *THUMBS*Цвета им беше м/у телесен и бял , и останаха здрави...сега си ги пазя в една торбичка  blush
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: декември 15, 2008, 10:43:07 »

И аз бях със силиконови чорапи , много по-удобно ми беше от чорапогащника  *THUMBS*Цвета им беше м/у телесен и бял , и останаха здрави...сега си ги пазя в една торбичка  blush

Аз също бях така  judges моите ги пазя заедно с роклята
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: декември 20, 2008, 16:12:15 »

Честно казано преди да отворя тази тема изобщо не се бях замисляла, че ще ми трябва такъв. Струва ми се, че с моята рокля няма да имам нужда. Но ще взема все пак да пробвам когато успея да отслабна достатъчно, че да закопчавам роклята спокойно. Може пък и със сутиен да е по-добре.
По останалите въпроси ако съм със сандали може би ще пробвам онзи спрей, който беше показан в началото.
Ако съм с обувки сигурно ще си сложа чорапогащник или по-вероятно чорапи. Струва ми се, че краката ми все в някой момент ще се видят, а голи няма да изглеждат кой знае колко добре.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: декември 20, 2008, 16:23:38 »

Аз пък бях боса, въпреки че краката ми се виждаха и въпреки че някои хора се опитваха да ме убедят, че боса булка било просташко изшълнение  crazy
Но твърдо отказах да слагам чорапи или чорашогащници (въпреки че имам бели силиконови чорапи), защото не ми се стори подходящо за юли месец и някак не ми се вързваше с моята плажно-сватбена рокличка  Wink
По-просташко ми се стори да ми се виждат краката, обути в сандали и чорапи  Oh my ..., това много ме дразни като го видя.

Но ако роклята е дълга, с обръчи и т.н., демек - по-официална, няма значение от сезона, според мен е добре да се сложат чорапки. Сестра ми беше с такава рокля и някак не вървеше да е боса, въпреки че беше август и изпукахме от жега. А и така няма опасност да разразнят краката обувките.

Като се замисля единственото ми бельо бяха едни бели много сладурски прашки, купени специално за случая, реших като нямам друго бельо, поне това да ми е новичко и сега милото още ме бъзика като ме види с тях - вика им "сватбените прашки" lol
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: декември 20, 2008, 22:14:52 »

Аз лично бях боса  blush
И се чувствах много добре ....в ресторанта и обувките свалих веднага и така изкарах цялата вечер  pardon
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines