Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 18:41:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бельо - 2  (Прочетена 188959 пъти)
 
smiling rain
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 175


Magic everywhere


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: юли 10, 2008, 23:10:03 »

Ако шивачите са добри - могат да направят чудеса със силуета, в т.ч. с бюста. Искайте си екстрите и не се притеснявайте. Всичко могат и е по-добре екстрите да са част от роклята, особено ако роклята (бюстието) няма презрамки или гърбът е гол, пък не сте на 20 или нямате силикон в "надстройката".
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: юли 11, 2008, 08:43:52 »

Ако шивачите са добри - могат да направят чудеса със силуета, в т.ч. с бюста. Искайте си екстрите и не се притеснявайте. Всичко могат и е по-добре екстрите да са част от роклята, особено ако роклята (бюстието) няма презрамки или гърбът е гол, пък не сте на 20 или нямате силикон в "надстройката".

да, права си,

при мен, гърбът е с V- образно деклоте и е доста изрязан, няма да имам сутиен,

нямам силиконова "надстройка", а и не блестя с големи размери;

но и не искам да има ефект на голям бюст, а просто самото деклоте да си застане на мястото и да не ми стърчи точно на гърдите и да е празно;

иначе, ако не беше дантела, не се притеснявам и без сутиен, нали мъжлето си ме знае какво имам....

но роклята е с дантела на деклотето, има там някакви неща и .... не стои завършено, затова ще искам да ми пришият чашки.
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: юли 18, 2008, 07:37:00 »

Здравейте момичета.... smile
Имам едно такова въпросче..... blush
Понеже роклята, която искам ще бъде шита от Жана Джинева се питах дали първата проба (което емалко вероятно) трябва да имам купено бельо....как става цялата работа..нали и то е от значение при пробата тъй като роклята може да стоеи смешно....как да постъпя....да си купя ли бельо, да го купя след първата проба (макар че и тогава ще е от значение) или просто да изчакам да видя какво ще каже дизайнерката..какво трябва да е....
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #168 -: юли 18, 2008, 09:44:38 »

На мен от магазина за булченски рокли ми бяха казали още на първата проба да имам вече бельото към нея. Тук съм забелязала, е от особено значение по дрехите да няма дори намек, че носиш бельо и ти я натъмъняват на сутиена да не му се вижда и един мм. Но от постовете на другите останах с впечатление, че в България не така стоят нещата.

Обади се на шивачката и я питай  good
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: юли 18, 2008, 09:48:04 »

INAXASTA благодаря ти написах писмо на шивачката и дано ми отговори бързо та да не се изложа на пробата
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: юли 18, 2008, 09:56:17 »

Shaska на мен също на първата проба ми искаха бельо - имам впредвид сутиена и с него меря всеки път, оставям си го там, като накрая вече ще ми бъде пришит към роклята. Имай впредвид, че сутиена трябва да е с гладка повърхност - без дантели, че аз занесох един, който макар  и с малко все пак си имаше дантели и ще се наложи да се изрязват.
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: юли 18, 2008, 10:18:12 »

ясно значи трябва да съм с купено бельо....
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: юли 18, 2008, 11:21:43 »

Според мен много зависи и от роклята. Под моята мога да сложа и черно бельо и пак няма да се вижда, но пък ми коригираха роклята при бюста и беше добре, че вече съм купила сутиена за сватбата, защото я коригираха по него.
Активен
hellen
Ентусиаст
**
Публикации: 143



« Отговор #173 -: юли 18, 2008, 13:45:31 »

И аз трябваше да съм си купила сутиен за първата проба. В зависимост от сутиена мерките могат да се променят доста, особено ако бюстието ще е точно по теб. Само че не разбирам защо сутиена трябва да е с гладка повърхност crazy Моят целият е с много красива дантела и това по никакъв начин не ми пречи.
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: юли 20, 2008, 06:38:33 »

аз като мерих рокли даже бях с черно бельо:)когато ми казаха да отида на проба, за да я доискусурят ме предупредиха да съм с обувките,за да коригират дължината.аз също си мислех да си взема и бельото защото е от голямо значение според мен.различните модели на сутиени придават различна форма на бюста, а също така зависи и колко са дебели подплънките..така че май най-добре със бельото да се мери за да стои после добре..(моята ще я шият)
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: юли 21, 2008, 13:53:41 »

аз на 24.07 съм на проба за корекциите по роклята; ще ми пришиват чашки и ... сигурно изобщо няма

да ми трябва сутиен, или???????

кажете, като имам чашки, пришити към роклята дали ще ми трябва сутиен????
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #176 -: юли 21, 2008, 14:38:05 »

Не, не би трябвало, нали именно те поемат функцията на сутиена. Освен ако не искаш да го раздаваш Памела Андерсън  Wink

ПП. Всъщност има значение и какво точно разбираш под чашки, но аз както го разбирам те се слагат ВМЕСТО сутиена  scratch one-s head
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: юли 21, 2008, 14:39:54 »

ами едни такива платнени, които се пришиват в роклята, а те самите са с формата на чашка на сутиен;

и хич не искам да о раздавам кака Пами, то момчето нали си ме знае колко имам!!!!
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: юли 21, 2008, 14:41:03 »

При мен пришитите чашки ще са самият сутиен който пришиват към роклята - обикновено изрязват презрамките и задната част за закопчаване, но тъй като гърбът на роклята е висок при мен ще махнат само презрамките и дантелата.
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: юли 21, 2008, 14:41:43 »

Именно пришитите чашки играят ролята на сутиен , затова няма да ти е нужен такъв  good
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines