Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 22:27:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бельо - 2  (Прочетена 188991 пъти)
 
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: май 26, 2008, 09:58:29 »

Благодаря ви, момичета!
Да, те са комплект двете, както е на кутията. И продавачката в магазина, като ми ги показваше и ми каза, че били "сватбените" им модели. Бинго!!!   pleasantry
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #106 -: май 26, 2008, 18:11:07 »

И аз съм против белия цвят за чорапите ... аз ще съм с телесен (ама тя и роклята ми не е точно бяла, де).
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: май 27, 2008, 10:49:55 »

моля ви да ми помогнете
искам да бъда с 4орапи на сватбата ми на 7 юни (СЛЕД 10 дни )
избрала съм сандали но не искам да бъда на бос крак
искам да ви попитам с какъв 4орап ще е по хубаво с бял или с телесен цвят?

Мила, и аз бих ти препоръчала телесни-ще стоят по естествено по крака! :)За по-сигурно вземи си и от двата,обуй ги и ще прецениш наи-добре.Успех! Wink
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: юни 03, 2008, 22:11:29 »

да си кажа мнението от опит за силиконовите сутиени, аз им викам нацицници  blum

от София, от 7.30 сутринта на 30.04 - когато тръгвах за работа, до 4.30 сутринта на 1.5, когато пристигнах на о-в Корфу, 12 ч. от това време прекарах в път, в кола, не мръднаха, просто си стояха залепени

даже, тук малко отклонение, но не мога да се сдържа да не ви го кажа, гръкът на границата ни пита:булгари, а аз на немски "Ja", а той ме пита ТСИТСКИ (ИЛИ ПО-ЛЕСНОНАПИСАНО ЦИЦКИ), а аз пак му отговарям на немски, пък той приема немското ja за я=аз и пак иска цицки, ама аз.... като знам, че съм с нацицник ме беше срам да ги показвам ....

идеята ми беше, че не мръднаха, забравих, че имам нещо на себе си, усештах лекота

а иначе, по в-са за бельото - аз съм лесна, роклята надолу е широка и нямам проблем с дантелата, е ... сутиенът ще ми е проблем, защото ... не мога да се похваля с големи размери, така че ... там ще падне голямото чудене
Активен
cveteto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 169



« Отговор #109 -: юни 04, 2008, 09:15:27 »

и аз да споделя,на мен в сватбеният ден като бельо,ще ми трябва само прашки,понеже бюстието което си взех е с гол гръб/с панделка отзад нанизано/и дори селиконов сутиен не ми се връзва/но съм съгласна с gostenka_82 ,че е удобен понеже на бала бях с такъв/а на бюстието сега ми слагат чашки,и се получава супер good
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: юни 04, 2008, 09:39:04 »

Cveteto, и аз съм от твоя отбор! И на мен ще ми трябват само бикини, още не съм решила какви обаче, дали прашка или полупрашка, дали бикина, дали с дантела или не, под моята рокля няма да се виждат! А и понеже роклята ми е екрю с капучино се чудя какъв цвят да са? Иначе ще съм с чорапи с телесен цвят!
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: юни 04, 2008, 09:43:03 »

момичета

този сутиен представлява само 2 чашки, които се лепкат на гърдите и с копче се закопчават 2-те чашки една за друга - отпред

на гърба няма нищо, аз затова го наричам нацицник
Активен
cveteto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 169



« Отговор #112 -: юни 04, 2008, 14:36:57 »

gostenka_82  значи аз не съм те разбрала sorry  blush
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: юни 04, 2008, 14:53:45 »

gostenka_82  значи аз не съм те разбрала sorry  blush

а, няма проблем мила, може би и аз не обясних много ясно

важното е, че тези момичета, които са с  гол гръб могат да ги пробват

струват към 10 лв. в магазините на клеопатра

лепи се точно, както силиконов чорап

не е неприятно усещането, а честно казано аз изобщо не ги усещах
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: юни 07, 2008, 23:19:23 »

Ох момичета, изчетох цялата тема и май само аз ще съм първата тука с голям бюст  blush  и тука ми и е проблема - искам роклята да е без презрамки и не зная какво да си купя- сутиен, корсет или незнам какво дето да ми държи бюста повдигнат- то не стига че големия бюст не е толкова стегнат колкото малкия, ами и като сложа и роклята се притеснявам че от тежината допълнително ще се смъкне.  Аз имам идея за роклята отпред, ама дали отзад ще е като корсет,дали ще е затворена незнам  pardon Моля ви някой с подобно положение да се изкаже и да даде акъл - за нещо удобно и ефективно...

Идеята със силиконовия сутиен не ми допада - мисля че няма да мога да понеса усещането че нещо е залепено за мен pardon

А ми се иска да си купя бельото и по специално "нещото" за бюста като ходя на проби за роклята, че после да няма изненади


Да ви призная за мен големия бюст е по скоро проблем отколкото предимство pleasantry 
« Последна редакция: юни 07, 2008, 23:22:59 от krasunkata » Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #115 -: юни 08, 2008, 11:01:57 »

krasunkata, аз не съм била в твоето положение точно, но също имах голямо мислене по въпроса с роклята и бельото. В магазина в който поръчах роклята ми дадоха много съвети -въобще хората в този бранш решават подобни проблеми всеки ден.

Според мен като поръчваш роклята искай съвет и за бельото. Шивачките също са компетентни, предполагам.

Във всички случаи първо избери рокля и на място решавай за сутиена. Може би някои модели наистина няма как да станат, но пък от друга страна е важно всичко на деня да ти е удобно.
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: юни 08, 2008, 11:43:21 »

Права си Regina94 -преди всичко удобството  good, а това за съветите в магазина съм съгласна...
Аз вече мерих една рокля на която бюстието е с корсет, и в магазина ми казаха да съм без сутиен  pardon Чувствах се удобно, ама все пак се притеснявам така пък съвсем без нищо.... Знам ли - за няколко минути ми беше ок на пробата, ама да не вземе в действителност да се свлича това бюстие и да стане тя една... Роклите без презрамки свличат ли се много по време носенето???  Прикачвам снимка от пробата- без сутиен съм...


* bustie.jpg (26.79 KB, 400x474 - видяно 294 пъти.)
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #117 -: юни 08, 2008, 12:00:58 »

krasunkata, много си хубава  smile!
Правилно ли съм разбрала - бюстието има и сутиен, т.е. има банели които започват перпендикулярно  на талията и завършват до под чашките на сутиена? Ако е така - няма как да се смъкне, нали ще бъде  закопчана роклята и на гърба.
За всеки случай искай да ти направят роклята с подвижни презрамки- да ти сложат малки скрити гайки. На самия ден, ако усетиш, зе роклята се свлича, можеш да ги сложиш.
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: юни 08, 2008, 12:10:12 »

Миличка,аз мисля,че бюстието ти стои много добре и без сутиен. :)Разбира се, много е важно как ти се чувстваш в него...но аз те подкрепям,ако решиш да не ползваш сутиен. *THUMBS*Нека и другите съфорумки изкажат мнение по въпроса! smile
Активен
cremcaramel
Ентусиаст
**
Публикации: 62


« Отговор #119 -: юни 08, 2008, 12:39:07 »

Аз по принцип мразя сутиени, моето бюстие е като твоето, с банели и мисля да съм без сутиен. Смятам, че изглеждаш много добре smile
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines