Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 18:54:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бельо - 2  (Прочетена 177249 пъти)
 
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: април 12, 2008, 16:11:39 »

Днес все пак си купих един силиконов сутиен, предимно от любопитство. Сложих го, честно казано усещането не ми е неприятно. Може би ще си остана с тази идея за сватбата.  smile
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: април 12, 2008, 23:08:46 »

Днес все пак си купих един силиконов сутиен, предимно от любопитство. Сложих го, честно казано усещането не ми е неприятно. Може би ще си остана с тази идея за сватбата.  smile
Arlina,щом си се почувствала добре със силиконовия сутиен си остани с него-аз се радвам за теб yahoo.Аз лично не бях очарована и за нищо на света нямаше да остана с него,но пък нали всеки има различен вкус и може да си прецени.Успех! smile
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #32 -: април 22, 2008, 17:04:55 »

Моята рокля е с презрамки, не тънки, не и дебели, 1см широчина, така че спокойно мога да си нося нормален сутиен  yahoo
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: април 22, 2008, 19:34:21 »

сладурани  help help help
някоя виждала ли е в София от тези еластичните като бодита, които пристягат фигурата ?
ако да, моля за координати  give_rose
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: април 23, 2008, 15:54:55 »

Имам си вече и бельо:



Май почнах да отмятам едно по едно нещата  girl_wink
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: април 23, 2008, 15:58:15 »

Мацки, какво ще кажете, какво е по-добре за сватбата - бикини или прашки? Аз лично много се чудя, искам да ми е удобно,а  и под роклята мисля, че няма да се виждат или очертават бикините, някои нежни дантелени полу прашки или нещо такова???
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: април 23, 2008, 16:27:32 »

Според мен трябва първо да си купиш роклята. Някой рокли са с толкова много пластове, че няма абсолютно никакво значение. Аз единият път като мерих рокли не се бях съобразила и бях с тъмно кафяви боксерки blush С някой рокли изобщо не си личеше. А роклята ми за бала, въпреки, че не беше тясна очертаваше всичко и бельото ми беше прашки без никакви дантели. А това, че трябва да е удобно за мен се подразбира за всяко бельо Wink
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: април 26, 2008, 13:24:03 »

menyanthe,много ти е готино бельото Bravo.На бъдещият съпруг ще му бъде забавно Wink
Колкото до запитването на Vanilly,мисля,че ти,мила трябва да прецениш свпоред роклята.Много е важен моделът,ако го позволя няма да има нищо лошо да бъдеш с бикини :)А,ако много се колебаеш-пробвай без бельо blum(това е в кръга на шегата).Успех! give_rose
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #38 -: май 01, 2008, 22:36:18 »

Аз гласувам за изрязани бикини, ако роклята го позволява. Но в крайна сметка обичам и малките боксерки, така че ... каквото ви е най-удобно  give_rose
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #39 -: май 03, 2008, 23:11:58 »

Момичета, чорапи или чорапогащник ??
Четох, че чорапите се смъквали от крема за тяло и нямало по-удобно от съвсем фин чорапогащник, който да придава лек загар на крака. Но и без това бельото ми най-обикновено (в магазина за рокли казаха да си купя съсвем изчистен сутиен без дантела, щото личало под роклята). После продавачките в магазина за бельо ми казаха, че с дънки можеш да си наместиш прашките ако ти се впиват отзад, но с булчинска рокля-не, та си купих пликчета. Пък сега и чорапогащник... Ще съм отвънка кукла, отвътре памукла (както казваше баба). То е истина, че мъжът ми вече ме виждал във всевъзможни състояния, но за себе си не се харесвам...
Та значи, вие, чорапи или чорапогащник??
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: май 03, 2008, 23:21:17 »

inaxastra, аз не мисля, че ще съм нито с едното, нито с другото. Ще съм боса. Още не съм избрала обувки, но ако са тип сандал, трябва да е на бос крак. А пък и моята сватба е края на юли, някакси не ми се струва комфортно да се запарвам с чорапи/чорапогащници. Не стига, че роклята е 100 ката, остава и това. Ох, чак ми стана топло  tease. На мен ми е интересно обаче другите момичета какво ще кажат, защото май никой досега не е дискутирал темата.  Girl_hide
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: май 03, 2008, 23:28:54 »

аз като стара пушка минала по този път blum ... бях с чорапи който издържах до ресторанта ... след това боси крачета... все пак беше август месец
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: май 03, 2008, 23:41:18 »

Момичета, чорапи или чорапогащник ??

И аз бях чисто босичка,направо с обувките.И моята сватба беше средата на юли и през ума ми дори за секунда не мина да имам нещо като чорапи или чорапогащник.Но пък знам,че ако роклята е с кринолини и подплати и прочие щуротии може да ти е неприятно усещането им до гол крак, така че....... едва ли някой може да помогне.Трябва да си решиш сама.А за бельото..... аз си бях с прашки и не ме притесниха нито за миг.Сутиен изобщо нямах, но това пак зависи от модела на роклята.
« Последна редакция: май 03, 2008, 23:42:52 от ina_lemon » Активен
tsvetiiva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



« Отговор #43 -: май 04, 2008, 01:47:10 »

Момичета, чорапи или чорапогащник ??
Четох, че чорапите се смъквали от крема за тяло и нямало по-удобно от съвсем фин чорапогащник, който да придава лек загар на крака. Но и без това бельото ми най-обикновено (в магазина за рокли казаха да си купя съсвем изчистен сутиен без дантела, щото личало под роклята). После продавачките в магазина за бельо ми казаха, че с дънки можеш да си наместиш прашките ако ти се впиват отзад, но с булчинска рокля-не, та си купих пликчета. Пък сега и чорапогащник... Ще съм отвънка кукла, отвътре памукла (както казваше баба). То е истина, че мъжът ми вече ме виждал във всевъзможни състояния, но за себе си не се харесвам...
Та значи, вие, чорапи или чорапогащник??

Аз мисля, че дали да си с чоропогащник или боса зависи преди всичко от обувките. Затворените вървят с чоропогащник, а сандалките на босо, с красив педикюр. В първия вариант съм виждала много фини чоропогащници, които имитират чорапи или колан с жартиери и поне на манекена в магазина изглеждат добре, въпреки че аз не съм пробвала и не знам колко е удобно, но все пак може да е някаква алтернатива на чорапите и/или чоропогащника. Аз на бала си бях с чорапи и въобще забравих за тях, толкова бяха удобни, но си спомням, че се притенсявах дали няма да се смъкват и пробвах няколко пъти преди това, през целия ден с пола, за да съм спокойна и никога не съм имала проблеми, дори и след лосион за тяло, който обаче трябва да е добре попил, защото иначе усещането е неприятно.
А за бельото си е строго индивидуално какво е най-удобно, но  какво ще кажете за фини дантелени или изчистени, който каквито предпочита боксерки например. Хем секси, хем практично girl_wink
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #44 -: май 04, 2008, 05:54:43 »

Моята сватба беше юни миналата година и категорично отказах да сложа чорапи или чорапогащник, въпреки че навън имахме само сесия със снимки и всичко останало беше вътре с климатик. Обувките ми бяха със затворени пръсти и отворена пета с много тънка каишчица. За мен чорапи/чорапогащници са доста остаряла работа.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines