Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 16:38:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бельо - 2  (Прочетена 188915 пъти)
 
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: юли 21, 2008, 14:51:00 »

ина, теди,

благодаря ви,

аз също си мислех, че е така, защото иначе няма смисъл от тези чашки ....

ама, то аз катоне знам ....
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: юли 24, 2008, 21:25:39 »

ето ги и моите бикинкииииии,

сутиен също ива към тях, но нали ще съм с пришити чешки, та няма да слагам ...


* bikini.jpg (66.1 KB, 800x600 - видяно 286 пъти.)
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: юли 28, 2008, 08:47:10 »

мерси, мерси,

да видим, че май точно тогава ще съм в периода, в който бялото ново бельо е забранено, че ще стане ...старо!!!!

много са мекички, това ми хареса!
Активен
Desert
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #183 -: август 08, 2008, 17:42:50 »

 През тази тема минавам транзит blum Но ако ви интересува едно мъжко мнение: Бельто по време на Сватбата непременно да е удобно и не е нужно да се изхвърляте за него.Но за вечерта  diablo Тъмна на цвят-светла по душа Wink


* Вечер.jpg (45.34 KB, 300x466 - видяно 418 пъти.)
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: август 08, 2008, 19:12:36 »

Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: август 13, 2008, 16:12:50 »

аз мисля 4е силиконовите 4ашки които са с лепенки отвътре са по добрият вариант.скоро бях на сватба и бях с такъв сутиен на които 4ашките се лепят за гърдите и е без гръб и презрамки и ми беше страшно удобен и нямаше мърдане.така 4е горещо го препоръ4вам на вси4ки.smile
Имате ли идея къде мога да намеря такива силиконови чашки и на каква цена?
Активен
Addri
Сватбар
***
Публикации: 188



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: август 13, 2008, 16:27:35 »

Такива чашки има на много места. Почти във всеки магазин за бельо ги предлагат (поне в София), но ако искаш да не са изцяло силиконови, а да имат покритие от плат или дантела отпред ще трябва да пообиколиш малко повече. Ако не държиш да са маркови можеш да си ги намериш за по 15-20 лева максимум. Аз имам такива и съм доста доволна, НО... ако горнището ти не е достатъчно стегнато и се изпотиш повече, което често се случва при бурни танци има опасност да започнат полека да се смъкват надолу
Активен
termy83
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10


« Отговор #187 -: август 22, 2008, 01:22:56 »

Здравейте момичета,

Относно бельото - искам да споделя моето виждане - според мен бельото трябва да е с телесен цвят и гладко, за да се избегне неудобна ситуация - роклята да прозира и да си личи бельото.

Вие какво мислите???
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: август 22, 2008, 01:30:20 »

termy83, много зависи от това каква ти е роклята. Аз и черно да бях сложила, нямаше да прозира или да се очертава.
Аз бельо не си купувах специално за сватбата. Сложих си едни бели дантелени прашки, които бяха страшно удобни и това беше и "старото" по мен. А в бюстието шивачката ми отряза един сутиен и го заши направо вътре.
Активен
smiling rain
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 175


Magic everywhere


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: август 22, 2008, 03:10:49 »

има невероятни безшевни бикини, прашки и пр., правени по някаква нова технология, буквално не личат по кожата. Ако ти е много фина роклята е хубаво да не се очертава нищо.
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: август 30, 2008, 17:38:46 »

Момичета, имам един въпрос - случайно някоя от вас да има наблюдения върху новите стягащи клинове  с отслабващ, повдигащ и прибиращ ефект?
Отдавна съм се загледала по тези неща, но незнам дали има някаква полза, дали наистина стягат и дали няма да се виждат под роклята...
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: август 31, 2008, 20:32:15 »

ако роклята не е с обръч,а е прилепнала - няма начин да не се вижда, според мен..
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: септември 03, 2008, 11:46:02 »

Момичета това с силиконовите чашки е рисковано,моя приятелка беше кума скоро и беше с такива лепящи се силиконови чашки и се отлепиха точно при първото изпотяване на тялото,а от напрежение сме длъжни да го допуснем дори   ако навън е под нулата дори.Аз още избирам с какъв сутиен да бъда,понеже и гръб нямам, и трябва да е невидим smile
Активен
Addri
Сватбар
***
Публикации: 188



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: септември 03, 2008, 11:54:36 »

 Когато ми взеха мерки за корекция на моята рокля измериха и размера на гърдите ми и ми намериха подходящи плътни чашки и ги пришиха към самия корсет защото и аз съм с гол гръб. Ефектът е много добър - гърдите изглеждат по-големи и повдигнати. Затова ви препоръчвам този вариант. Да не говорим, че в почти всеки шивашки магазин и кинкалерия продават такива чашки - бели, черни и телесен цвят. Има ги в размери като за сутиен - А, В ... и в къщи можете да си ги пришиете на ръка с няколко бода без никакъв проблем ако не ви се носи роклята на шивачка. Те могат и се режат така, че да не стърчат от никъде на роклята.
 
Активен
smiling rain
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 175


Magic everywhere


Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: септември 03, 2008, 11:58:55 »

New Silhouette имат един сутиен с 4 вида закопчаване. В т.ч. и силиконови презрамки. Единият вариант е с презрамка през кръста. Има ги в МЕТРО, ако искаш иди ги виж. Преди имаха сайт http://www.nsunderwear.com/, сега нещо не се поддържа.
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines