Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 11:06:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бельо - 2  (Прочетена 176100 пъти)
 
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 03, 2008, 21:16:29 »

И аз още не съм мислила за бельо,защото при мен малко се пообъркаха нещата,но по хубавия начин естествено smile ОкАЗява се че ще съм си бременна и ще трябва да ми е удобничко,преди всичко  Girl_hide
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 03, 2008, 22:07:36 »

Аз от много време се каня да пробвам силиконовите сутиени, затова реших, че ще си взема, а ако не ми хареса сигурно ще мина на варианта чашки на роклята, защото с моят никакъв бюст, само остава да се стегне в корсет без сутиен отдолу и нищо няма да ми остане blush

Danitka, предполагам е добре да изчакаш и да не купуваш от рано, за да се ориентираш кое ти е удобно и кое не, предвид новата ситуация. smile
« Последна редакция: април 03, 2008, 22:09:47 от Arlina » Активен
vanillyz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 94



« Отговор #17 -: април 04, 2008, 08:14:45 »

Добро утро и от мен:) Какви са тези исликонови сутиени? Такива, които са прозрачни и се лепят на самата гърда или не?? Каква йм е цената? Защото, ако съм с бюстие май ще е доста по-удобно с такъв?
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 04, 2008, 09:14:25 »

Добро утро и от мен:) Какви са тези исликонови сутиени? Такива, които са прозрачни и се лепят на самата гърда или не?? Каква йм е цената? Защото, ако съм с бюстие май ще е доста по-удобно с такъв?


Добро утро  oversleep и от мен
Да силиконовите чашки се лепят на самата гърда, но имай в предвид, че не трябва да си мажеш тялото с никакви лусиони, иначе няма да залепне. Силиконовите подплънки са подходящи за по изрязани деколтета  good. Има ги в един магазин на графа за бельо-мисля, че се казваше Клеопатра и не са скъпи някъде около 10лв. Bravo Поне аз за толкова си ги бях купувала.   girl_wink
« Последна редакция: април 04, 2008, 10:06:51 от fiamaa » Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 04, 2008, 10:03:16 »

Аз от много време се каня да пробвам силиконовите сутиени, затова реших, че ще си взема, а ако не ми хареса сигурно ще мина на варианта чашки на роклята, защото с моят никакъв бюст, само остава да се стегне в корсет без сутиен отдолу и нищо няма да ми остане blush

Danitka, предполагам е добре да изчакаш и да не купуваш от рано, за да се ориентираш кое ти е удобно и кое не, предвид новата ситуация. smile
То и аз по принцип нямам бюст,но сега взима че се появява smile ......но да ще изчакам както за роклята,така и за бельото
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 04, 2008, 18:04:23 »

Момичета и аз вече си паръчах белио  yahoo


* 7df0_1.JPG (15.33 KB, 232x350 - видяно 4765 пъти.)
Активен
vesi1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 176



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: април 06, 2008, 12:46:36 »

Аз може би няма да съм със сутиен а към самото бюстие ще имам пришити чашки, бюстието ми такова, че дава такава възможност,а и е направено така, че създава илюзия, че имаш. danceg
Само се чудя, какво да си взема за през нощта  crazy crazy crazy
на maj4eto е много хубаво, аз изкам, моето да е червено-мойто мило харесва черв.цвят.
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: април 07, 2008, 08:13:38 »

Момичета относно тези силиконовите сутиенчета.. няколко съученички бяха с такива на бала, защото роклите им не позволяваха други. Отзивите от тях не бяха много позитивни. Всички казаха, че не били удобни и се изхлузвали.  pardon Аз още не съм ги пробвала, така че не мога да споделя личен опит  girl_wink
Активен
hellen
Ентусиаст
**
Публикации: 143



« Отговор #23 -: април 07, 2008, 08:29:09 »

И аз имам такъв силиконов сутиен и в никакъв случай не мога да кажа че ми е удобен. Първо ми се струва че е изключително трудно и лявата и дясната половина да се сложат по един и същ начин crazy. Второ според мен бюстът не изглежда така повдигнат както със истински сутиен. А лятото в жегите мен лично много ме дразни да имам нещо залепено по мен. Така че аз не бих избрала да съм с такъв сутиен точно на сватбения ден. Ако роклята не позволява нормален сутиен без презрамки, смятам че пришити чашки към бюстието е много по-практично и удобно.
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: април 09, 2008, 16:25:54 »

силиконов сутиен  NO някъде ми попадна снимка с една абитуриентка, на която половината сутиен беше избягал извън роклята...  huhhuh.gif
аз си харесах ей тези нещица


* all.JPG (40.46 KB, 768x369 - видяно 688 пъти.)
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: април 09, 2008, 16:51:31 »

Май има доста недоволни от тези силиконов сутиени, може би и аз ще си пришия чашки или просто ще взема сутиен, който е със свалящи се презрамки (скоро си гледах снимките с роклята и ми направи впечатление, че сутиенът изобщо не се вижда!).
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: април 09, 2008, 20:26:51 »

момичета, а на мен чашките на роклята са ми широки.
Не прекалено, но все пак са ми широки.
Тези, които са ползвали силиконови сутиени - дали ще е удобно да ги ползвам като подплънки? Чашките са твърди и роклята ми е стегната - т.е. не виждам начин подплънките да се изхлузят или да се разместят....
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: април 09, 2008, 20:31:02 »

Здравейте,момичета :)Искам да ви кажа,че аз също си бях купила такъв силиконов,но не бях с него.Стоеше отврътително! :\Аз имам по-голяма разлика в бюста и въобще не беше подходящ.Този силикон стои добре на момичета с по-малък бюст.Така,че отидох и си купих на reflecsions за 75лв(само сутиена)и не съжелявам.Стоеше страхотно,даже една приятелка ме пита на сватбата кога съм си сложила силикон :funny:Може да видите в албума как е стоял -на мен лично много ми хареса.Абе с две думи не ви препоръчвам да си купувате такъв nea
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: април 10, 2008, 08:43:57 »

Pisetata- пусни снимка на сутиена или дай линк, че ми стана интересно да го видя...току виж и аз съм си сложила силикон girl_wink
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: април 10, 2008, 19:29:34 »

Pisetata- пусни снимка на сутиена или дай линк, че ми стана интересно да го видя...току виж и аз съм си сложила силикон girl_wink
Здравей,jungle!
Не можах да намеря сайт,но ето поне снимчица да го видиш.Магазина им се намира на ъгъла на Витошка и Патриарха,ако си от София.Искам да ти кажа,че чашките му са невероятни и трябва да се пипнат,за да разбереш.Абе,направо улучих с този сутиен Bravo danceg Bravo


* 20080409_182030.gif (13.15 KB, 235x115 - видяно 4679 пъти.)
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines