Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 08:13:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ДРЕБОЛИЙКИ - 2 част  (Прочетена 146408 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: април 06, 2008, 11:21:57 »

Това е по желание на булката.Като бях кума булката имаше бутониера,но аз като бях булка не исках да имам.Ти си преценяваш.
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #256 -: април 06, 2008, 11:32:03 »

Според мен булката  си има  букет и не би трябвало да има  бутониера! Не случайно бутониерите на младоженеца и кума се правят като букета на булката! Но пък ако желаеш да имаш и ти..... кой би могъл да ти каже,не ,не може!
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: април 06, 2008, 17:26:02 »

идея за булките с морска тематика  give_rose

http://stildecor.mebex.org/product_info.php/products_id/3741

а самия сайт имат доста интересни нещица
Активен
rashi
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #258 -: април 07, 2008, 11:13:12 »

Колко дреболийки (мрежичките с бонбонки и стотинки) хвърляхте пред църквата? girl_impossible

Чудя се каква е оптималната бройка за сватба от 100 човека?

Много благодаря lol
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: април 07, 2008, 11:23:50 »

искам да попитам един малко тъп въпрос ама наистина не знам затова; на булката слага ли се бутониера? кажете ми моля ви
според мен би стояло грозно blush но е въпрос на личен вкус,но по принцип не съм виждала и не смятам за нужно булката да е с бутониера blush
колкото до бройката-ами всеки сам си преценява-може да е = на твоите години или на твоите+на младоженеца-но тогава май множко ще дойдат,ти прецени общо взето повечето булки разделят тези дреболиики,или пред църквата хвърлят само жито и стотинки,а завързаните с мрежичка се хвърлят след гражд.ритуал разрови се из темата и ще намериш отговори на въпроса ти good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: април 07, 2008, 13:38:43 »

късметчетата които кумата хвърляше след ритуалната бяха 53 броя точно!смятнахме моите години и годините на милото и понеже стана четен брой просто прибавихме едно и така решихме въпроса!! *THUMBS*за броя мисля че всеки сам преценява според броя на гостите си и според собственото си желание!някои хвърлят толкова на колкото години е булката/при нас щяха да са многооо малко/дргуи като мен смятат общо годините,треи пък колкото са гостите!Различни хора различни мнения!Ние решихме че този брой е достатъчен имахме си отделно подаръчета за в ресторанта на гост по бройка така че нямаше смисъл да хвърляме над 100 късметчета след ритуалната good
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #261 -: април 07, 2008, 23:10:42 »

misskapriss намерих ти морски звезди по 0,07 ст бройката  good
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: април 08, 2008, 07:08:53 »

Ние хвърляхме късметчетата пред ритуалната и бяха 49,а след църквата кумата хвърляше червени листа от рози с жито girl_wink
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: април 08, 2008, 16:56:41 »

Момичета, вижте какво открих в нета, докато се ровех.
Цветни кутийки

За жалост само една е безплатна - тази с маргаритката, но за тези с богата творческа дарба могат да сътворят и другите.  good
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: април 09, 2008, 08:03:49 »

Момичета незнам дали е тук мястото,но искам да ви попитам за идеи за кутия където да се слагат пликчетата с паричките ако успея да намеря по Пловдив или Асеновград готова още по добре та да ви питам вие ще имате ли такива кутий give_rose give_rose
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: април 09, 2008, 08:09:51 »

Аз си бях направила,много готина беше,ама свекърва ми като се заинати,как щяло да изглежда в очите на хора,като просяци щели да сме.Шматка!Да беше казала по-рано,че не иска,да не се хабя в нерви 2часа beating
Активен
vanillyz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 94



« Отговор #266 -: април 09, 2008, 08:16:33 »

Здравейте! Аз съм от тези, които ще си правят късметчетата и украсата на чаши, вино и т.н. сама и искам да попитам: от всчко, което прочетох тук, правилно ли съм разбрала, че тюл се купува от магазин за платове на Пиротска или Екзах Йосиф, а другита малки цветенца и др. такива някъде от Илиенци?? Още няма да пазарувам, защото трябва да избера роклята, за да видя т те дали ще са бели или екрю. Предварително мери!
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: април 09, 2008, 08:20:05 »

Аз си бях направила,много готина беше,ама свекърва ми като се заинати,как щяло да изглежда в очите на хора,като просяци щели да сме.Шматка!Да беше казала по-рано,че не иска,да не се хабя в нерви 2часа beating
Ееее това пък е много кофти което ти е казала защо като просяци ами като се дават пликчетата къде да ги сложа  crazy в чанта ли а така с кутията става и по красиво като си я украсиш  girl_wink
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: април 09, 2008, 08:27:40 »

dafni, ние мислим да имаме такава кутия. Не съм виждала да се продават, но мислех да ползвам кутия от обувки. Ще и направя разрез на капака и след това ще я опаковам в хартия за подаръци и пак ще направя разрез отгоре. Ще я оставим на масата за подаръци и шаферката ще показва на гостите масата.

Babеt0, благодаря за линка, ще ги пробвам тези кутийки, защото ние имаме цветенца на табелките с имената и номерата за маси също са ни цветенца smile
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: април 09, 2008, 08:32:26 »

И аз си я бях направила от кутия за обувки и я облякох с такава хартия,беше за сватбен подарък с халки и цветя,много готина.

А на самата сватба всички гости ни подариха пликчета (неочаквано,че всички) и шаферката (сестра ми) ги носеше и вървеше зад нас
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines