Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 09:55:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ДРЕБОЛИЙКИ - 2 част  (Прочетена 147165 пъти)
 
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: април 04, 2008, 18:06:17 »

Специално за Мис Каприз и всички с морски сватби smile


Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: април 04, 2008, 20:18:08 »

Ееее, Даниелка, как да не те обича човек. give_rose Мерси за морските идеи. Аз съм надърпала толкова неща на компютъра, че Даниел не може да им насмогне да ги гледа и което е по-лошото не можем да се спрем на нищо конкретно. За сега съм решила че повтарящия се навсякъде елемент ще е морска звезда, имам една чуденка за столовете и морските звезди, но ще пиша в темата за украса на ресторанта smile
Активен
magnetic
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #242 -: април 05, 2008, 19:56:14 »

Някой знаели къде има такива кофички, дори и да не са оцветени, а да само метални smile Търся такива одавна и все не намирам и за това ви моля за съдействие


* 14005m.jpg (61.26 KB, 300x240 - видяно 7690 пъти.)
« Последна редакция: април 05, 2008, 19:59:40 от magnetic » Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: април 05, 2008, 20:09:08 »

Виж в ДЖЪМБО-новият детски магазин.Там има толкова много неща,които магат да станат за украса или за подаръци за гостите,че ме е яд,че не беше открит когато беше нашата светба.
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: април 05, 2008, 20:44:44 »

Днес ходих до този магазин Джъмбо. Има много готини неща, но точно такива кофички не видях. В момента доста са наблегнали на великденската декорация.
Активен
Dalia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Amor con amor se paga


Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: април 05, 2008, 20:53:06 »

Случайно да знаете дали Джъмбо работи в неделя???
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: април 05, 2008, 21:41:48 »

Ами би трябвало да работи, но не съм сигурна. По принцип големите магазини от този тип работят без почивен ден.

Това ни е идеята за подаръците за гостите. Остава само да издирим достатъчно количество морски звезди  crazy И без пясъка отдолу  pardon


* starfishfavor3.jpg (41.82 KB, 430x320 - видяно 7830 пъти.)
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: април 05, 2008, 21:56:45 »

misskapriss такива морски звезди лятото продават на почти всяко магазинче за сувенири, последно като се разхождах в созопол към края на есента имаше още отворени магазинчета за сувенири..може и сега да работят, все пак април май месец вече има "баби германки" на нашето море и мисълта ми е, че някой може да ти провери по курортите ни за такива звезди или да попита в такъв магазин за телефон на дистрибутор
друга идея май не мога да ти дам  blush или ако можеш да идеш до илиянци до складовете  blush
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: април 05, 2008, 22:03:04 »

misskapriss такива морски звезди лятото продават на почти всяко магазинче за сувенири, последно като се разхождах в созопол към края на есента имаше още отворени магазинчета за сувенири..може и сега да работят, все пак април май месец вече има "баби германки" на нашето море и мисълта ми е, че някой може да ти провери по курортите ни за такива звезди или да попита в такъв магазин за телефон на дистрибутор
друга идея май не мога да ти дам  blush или ако можеш да идеш до илиянци до складовете  blush

Мерси за идеята миличка. Аз бях писала в темата за поканите пак за тези морски звезди и няколко момичета веднага се отзоваха. Daniela ми каза за магазини в София, а Ina_lemon ще провери в Бургас. Изобщо форума си е голяма мафия. yahoo
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: април 06, 2008, 01:02:47 »

Здравейте пак,
относно кофичките,и аз бях днес в магазина и видях кофичките в различен калибър-но бяха със свещ малките.Имаше и празни но твърде голями за тези цели.Аз предполагам че работи в неделя,
през седмицата работи до късно и би трябвало да работи и в неделя.
п.п.Кофичките са на долният етаж при свещите.
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: април 06, 2008, 01:04:29 »

А,забравих,пак там видях и стъклени морски звезди и миди.Бяха при декоративните камъчета в едни торбички.В различни цветове.
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #251 -: април 06, 2008, 06:37:42 »

misskapriss  във Варна имаме склад само за миди, рапанчета,морски звезди ,рачета и др.разни морски  нещица ,ще проверя какво има и ще ти пиша .Защото сезона още не е почнал и незнам дали е имало зареждане защото по нова година се беше пообрално*THUMBS*.
Активен
magnetic
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #252 -: април 06, 2008, 10:19:15 »

Благодаря ви момичета отивам в Джъмбо  Wink А случайно да знаете как да поръчам от този сайт, откъдето намерих тези кофи scratch one-s head

http://www.myweddingfavors.com/favorpails.html
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: април 06, 2008, 10:36:22 »

Magnetic, на сайта пише, че все още не доставят извън територията на САЩ. Така че, ако нямаш роднини и познати там или ти самата не си там, няма как да поръчаш. Иначе имат и LIVE Chat, питай когато са онлайн.
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: април 06, 2008, 11:03:49 »

искам да попитам един малко тъп въпрос ама наистина незнам затова; на булката слага ли се бутониера? кажете ми моля ви
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines