Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 05:28:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ДРЕБОЛИЙКИ - 2 част  (Прочетена 146389 пъти)
 
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: март 26, 2008, 23:23:19 »

Arlina, по прочетеното от форум разбрах че късметчетата трябва да се нечетен брой близък до годините на булката, и тъй като аз съм на 27, мисля и късметчетата да са толкова. Единствено ме притеснява, че ще имаме около 40 гости, а 27 късметчета няма ли да са някак си много? Или няма да пречи и ще има за почти всички  pardon

fidelia, благодаря ти, че ми каза къде да ги видя преди да ги купя. Този магазин Джъмбо май е като пещерата на али баба за бъдещите булки  funnytooth определено ще трябва да го навестя и аз.

Marchela, a ти каква друга украса по масите ще имаш? букети, свещи или само листенцата? извинявай, но не можах да разбера много  blush
Ние ще сме малко хора и мисля за маси четворки т.е. към десет маси с гости..
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: март 26, 2008, 23:30:01 »

аз знам че късметчетата може да са и на половината на бройката на гостите............нечетен брой!
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #182 -: март 26, 2008, 23:32:47 »

Аз много се чудя за късметчетата- дали да са колкото са годините ми или повече. Искам двете ми шаферки да ги хвърлят, но тогава кошничките им ще са почти празни. Може би да бройката да е възраста ми умножена по 2. pardon
Днес доста обикалях по магазините. Ходихме в Офис1 Суперстор ,но нямаше подходящ цвят картон, а от тези които имаше цената беше 0,50 ст. лист А4. После ходихме в Слънчоглед. Доста интересни неща ими там. Там ими такъв картон какъвто ми трябва, но е 0,80ст. листА4. За да направя 140 тейбълкартички трябва да дам само за картона 28лв., а трябва да купя и по-тънки листа и панделки. Други момичета от форума пишат ,че тейбълките са им излезли 2-6 лв.!?
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: март 26, 2008, 23:37:29 »

aniiii8 така както си описваш тейбълките май ще сме с еднакви Wink
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #184 -: март 26, 2008, 23:38:59 »

Като ги направя ще ги снимам и ще ги пусна тук, но първо трябва да купя материали. Активно се заемам с това. Набелязала съм си модел.
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: март 27, 2008, 00:03:09 »

Хей Wienerin,аз ще имам на масите освен листенцата само свещи които са от ресторанта - бели,и понеже нашите цветове са бяло и бананено,мисля че ще стане хубаво! Curtsey
За цветя не съм мислила, а и не се сещам какви може в този цвят...ти какво си представяш освен листенцата,ако имаш идеи сподели ,ще се радвам
 Bravo
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: март 27, 2008, 00:10:19 »

Хей Wienerin,аз ще имам на масите освен листенцата само свещи които са от ресторанта - бели,и понеже нашите цветове са бяло и бананено,мисля че ще стане хубаво! Curtsey
За цветя не съм мислила, а и не се сещам какви може в този цвят...ти какво си представяш освен листенцата,ако имаш идеи сподели ,ще се радвам
 Bravo
Marchela: ами в нашия ресторант букетите по масите са от тях (но ми правят проблем за цветовете им и накрая най-много да им кажа да си ги задържат  beating) иначе гледах доста wedding decor в интернет и определено погледа ми все се спираше на много свещи, но не във високи свещници, а едни такива мънички (нещо като чашки за ракия  blush) или чаени свещи т.е. по-голям "свещник" пълен с вода и в него да плуват свещички, на дъното да има разноцветни камъчета и примерно листенца от рози.
Другото, което видях и мн. ми хареса беше листенца от рози пръснати по дългата част на масата в средата и и омещани със стъклени камъчета (но разбира се, те могат да се заменят с такива в цвета на сватбата ти). И цветя по масите задължително искам да има и не мога да си представя масите без цветя. Отделно съм решила да не видя нито една бутилка на масите, всичко да е на помощни маси, най-много минерална вода в стъклени кани, но да видим дали ще трябва да  beating сервитьорите или ще се разберем с управителя без много, много да ми се налага да повишавам тон.  pleasantry
Имам доста събрани снимки, като оправят галериите ще кача и ще дам линк в темата, обещавам!
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: март 27, 2008, 11:48:52 »

Други момичета от форума пишат ,че тейбълките са им излезли 2-6 лв.!?
Ани, сега си погледнах таблицата с разходите, моите материали за 80 бр. са картон за 1,92 и малко пайети и лепило. Но моят картон е съвсем обикновен. Нещо като малко по-дебели бели и розови листи. Затова излиза толкова евтино.

Wienerin, ако прочетеш назад в темата ще видиш масово притеснение не са ли малко късметчетата, а ти обратно blum Според мен няма да са много. Все пак всеки ще се радва да си вземе. Аз дори имам 5 резервни, които няма да се хвърлят на сватбата, но примерно ще дам на родителите ни, ако не успеят да си хванат, за да имат за  спомен или на бабите girl_wink
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: март 27, 2008, 12:36:20 »

Sunshine както си поискаш така се прави! На нашата сватба ги бях разделила по равно за след църквата и след ритуалната зала.

За броя на късметчетата, ако се притеснявате че ще са малко..съберете вашите години и тези на младоженеца и готово! good Wink
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: март 27, 2008, 17:43:14 »

Какво ще кажете за идеята ако вместо номерца на табелката на масата да е написано място където сме били с мъжлето ми и имаме хубави спомени от него...придружено с надпис и няколко малки снимки отдолу от съответното място...
примерно табелка с името "Боровец" където да кажем сме се запознали...дори си мисля сама5та табелка да е организирана така:


Добре дошли в
  БОРОВЕЦ
мястото,където се видяхме за пръв път и се роди любовта ни...

като разбира се Боровец ще е с големи изпъкващи букви в средата на табелката...

или нещо от сорта...и на самата покана ще пише примерно..."Вашата маса е Боровец"...

искам всичко да е по необикновено и интересно...мислите ли че ще се получи добре... girl_wink
Активен
papirus4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #190 -: март 27, 2008, 17:57:11 »

според мен идеята ти е много оригинална и интересна give_rose определено ми хареса give_rose успех  give_rose
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #191 -: март 27, 2008, 18:48:53 »

Днес си купих картони от утре почвам да майсторя. blum Само панделки и папус още не съм намерила. В книжарница Слънчоглед имаше един много интересен папус- на оранжеви рози- но ми се видя тъмен. Някой виждал ли е папус на светли фигурки?
Има ли специални ножици които режат вълнообразно? Къде се продават?
« Последна редакция: март 27, 2008, 19:39:36 от aniiii8 » Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #192 -: март 27, 2008, 18:54:21 »

Наистина хубава идея. Ако имате много маси няма ли да ти е трудно да измислиш имена на всяка?
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: март 27, 2008, 19:01:49 »

и аз за това се замислих...до сега съм измислила 7 ...защото всяко гледам да е свързано с нещо ново в съвместния ни живот...ама...то докато да дойде ред и за нашата сватба се надявам че ще станат повече местата... danceg
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: март 27, 2008, 19:44:56 »

аз съм виждала такива ножици в книжарниците и магазините за канцеларски материали  good
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines