Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 21:26:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпросче относно видеоператор,ди джей и фотографи?  (Прочетена 161135 пъти)
 
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #375 -: ноември 17, 2008, 18:20:59 »

Идеите са хубаво нещо, но никой не говори за пари. Цена от 1 лев е убийствена, но в мечтите на младоженците и в съзнанието на некадърните служители на агенциите. Хора слезте на земята. Имам чувсвото, че разговаряте само, защото няма какво друго да правите. Кой е този олигофрен, който ще създаде подобна форма за дори един ден. Кой от Вас е купил нещата, които са му необходими в рамките дори на един работен ден. Кой е този, който ще работи за 5 лева на ден. Ами транспорт, паркинг, техника, консумативи. NASI, мисля, че мястото ти е някъде другаде. Не подвеждай хората !
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: ноември 17, 2008, 20:31:46 »

Идеите са хубаво нещо, но никой не говори за пари. Цена от 1 лев е убийствена, но в мечтите на младоженците и в съзнанието на некадърните служители на агенциите. Хора слезте на земята. Имам чувсвото, че разговаряте само, защото няма какво друго да правите. Кой е този олигофрен, който ще създаде подобна форма за дори един ден. Кой от Вас е купил нещата, които са му необходими в рамките дори на един работен ден. Кой е този, който ще работи за 5 лева на ден. Ами транспорт, паркинг, техника, консумативи. NASI, мисля, че мястото ти е някъде другаде. Не подвеждай хората !
  Сега първо да ти обясня ! Тази цена 1 лв я поемат младоженците а останалата час си я поемаме ние ! Сега да ти обясня и защо ! Защото това си е реклама за нас ! Ние търсим нов начин а  не стандартните реклами като радио ,телевизия и какво ли не ! Повярвай ми добре сме си направили сметката коя реклама е по рентабилна ! Не мисля че рекламата във радио...................  която за един месец струваше 1200 лв е по добрата реклама ! А колкото до 5 лв ти ако можеш работи и за 500 на ден ! Успех със черногледството ти ! Незнам моето място къде е но твоето  негативно отношение към всеки във този форум определено не е за тук !
« Последна редакция: ноември 17, 2008, 20:33:29 от nasi » Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: ноември 17, 2008, 20:36:48 »

Благодаря Ви момичета ! Да има неща които трябва да се уточнят ,като например облеклото !  Ние много коментирахме и обсъждахме как точно може да стане и си мисля че изобщо не е невъзможно ! Ако се сетите за още нещо ще се радвам да го споделите ! Трябва да има промяна ,нещо ново и интересно !
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: ноември 17, 2008, 20:47:15 »

Киколина,мисля,че Наси има впредвид по 1 CD на семейство!
А не само за близките семейства!
Да това имах предвит , но грешката си е моя защото така съм го формулирала , че наистина хората да се чудят какво значи на сем. Благодаря ти !
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: ноември 18, 2008, 10:30:23 »

хм, наси, интересна идея, наистина; но наистина, това ще отнеме доста от времето на оператора;

аз като знам, че в деня на сватбата човекът ме снима ок. 30мин. само за една стотна от секундата кадър в сватбения диск...

защо не пробвате, вместо това нещо, да е тип тв. покана; имам предвид, да е тяхната покана, заснета на двд;

хем оператора няма да си губи цял ден, хем за тях ще е много по-приемлив вариант; така и цената може да падне под 1лв.

интересен е този вариант, защото така младоженците ще си спестят от паричките за покани, а ще разполагат с много готин вариант за покана;

но тук има и друг момент - не всички имат на какво да гледат тази покана (респ. подарък 20мин. клип);

наприме бабите и дядовците - те... едва ли ще могат, затова, можете да предложите за тази група гости не диск, а примерно снимка с някакъв текст; сигурна съм, че добрите фотографи могат да обработят една снимка с текст и после само да се разпечата във фото;

но трябва и с фото дасе уговорите, че ако взимат по 0.7 или 0.8лв. на снимка ....

дано съм помогнала

Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: ноември 18, 2008, 17:02:06 »

 Е това ми хареса Gostenka . Да видео покана е супер оргинално ! И си права че бабите и дядовците няма как да я гледат ! Оф доста има за мислене . Единия от нашите оператори го прави за една сватба и снимаха по залез слънце на тепето как и предлага брак ! Много е хубав клипа ! И от там дойде идеята ! Ще го качим скоро във новия сайт и ще го гледате ! И тогава вече ще може и да се отсеят нещата !
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: ноември 18, 2008, 17:57:37 »

Извинявам се за тъпия въпрос,от скоро ли сте на пазара nasi   ,понеже аз като си търсех подходящ оператор за сватбата ни,"екстрите" за които говорите се предлагаха в почти всички видеозаснимащи фирми.Сватбен клип,предложение за брак,мултимедийна покана,клип със сватбени пожелания от най добрите приятели и близки,видео от нашето минало,подготовката на младоженците,нашата история......-всички изброени стават за преди и след оформянето на сватбеният Ви диск...
Дано ме разбрахте правилно!
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: ноември 18, 2008, 18:05:26 »

Извинявам се за тъпия въпрос,от скоро ли сте на пазара nasi   ,понеже аз като си търсех подходящ оператор за сватбата ни,"екстрите" за които говорите се предлагаха в почти всички видеозаснимащи фирми.Сватбен клип,предложение за брак,мултимедийна покана,клип със сватбени пожелания от най добрите приятели и близки,видео от нашето минало,подготовката на младоженците,нашата история......-всички изброени стават за преди и след оформянето на сватбеният Ви диск...
Дано ме разбрахте правилно!
Н е не сме от скоро но повярвайте ми във Пловдив и околните села много трудно се вкарва такава идея !  Независимо че е голям град нещата са съвсем различни от София та дори от Варна !
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: ноември 18, 2008, 18:27:55 »

Н е не сме от скоро но повярвайте ми във Пловдив и околните села много трудно се вкарва такава идея !  Независимо че е голям град нещата са съвсем различни от София та дори от Варна !

Ами то и в Бургас не съм чула да предлагат подобни екстри към видеозаснемането на сватбата, въпреки че имам доста познати в бранша!  crazy

Аз приветствам идеята  Bravo, само че смятам, че ще е по-добре, ако кадрите са от самия сватбен ден.
Макар че е доста сложно като техническо изпълнение да се вмести човек във времето и гостите да получат подаръка в самия сватбен ден!
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: ноември 18, 2008, 21:33:12 »

и аз съм за снимки от сватбения ден. Аз на повечето сватби, на които сме ходили подарявах бутилка вино със снимки на младоженците от сватбения ден и всички много се радваха Bravo да, беше сложничко с реализацията, но супер готин спомен smile
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: ноември 19, 2008, 13:22:39 »

tasty,

 give_rose

аз говорех за ПОКАНА, а не за ПОДАРЪК за гостите; няма как, а и не е доста уместно (поне според мен) да пращаш покана, на която сте ти с рокля, а той с костюм като за сватба;

киколина, не знам от кой град си, но София и Варна не са България; give_rose

а и тези услуги обикновено ти ги предлагат фотографите, може и агенцията, но си ги плащаш в пълен размер + надценка над себестойността, а наси говори за отстъпка!!!!

и определено на доста малко места ги предлагат

Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: ноември 19, 2008, 14:23:44 »

от варна съм,и какво от това?  crazy
нима нямаме всички интернет smile може да проверите че в почти всички сайтове на видеозаснимане на сватби се предлагат горепосочените услуги.Фотограф да предлага мултимедиен диск не бях чувала,а за цената не съм коментирала Wink просто ми стана чудно как така занимаща се явно от доста време фирма не е в "крак" с предлаганите услуги,конкуренция,сферки,на мен ми се стори че преоткривате топлата вода и си позволих да коментирам..... много дълга тема и изобщо съм оффтопик затова нека прекратим.Мога да посоча няколко линка но за да не излезе реклама ще се въздържа,а отностно моя оператор на сватбата съм писала в съответната тема за похвали.
Приятен ден и успех в начинанията!
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: ноември 19, 2008, 15:12:46 »

хм,

да предлагат го като услуга, която, ако искаш - заплащаш в пълен размер; и то пак София и Варна и още някои градове;

кики,  give_rose , не само ти си обикаляла и питала за това или отнова;

нали и ние сме минали по този път; дори и от Диаманти не ми предложиха подобна услуга;

а и идеята на съфорумката е, част от тази покана да е за сметка на агенцията; това съм сигурна, че не се среща така често като отстъпка;

Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: ноември 19, 2008, 15:30:05 »

 Първо имах предвит че София и Варна са по напред във някои отношения от Пловдив примерно , а не че нямате интернет или такива екстри ! И да нашата идея е да могат всички да го ползват като услуга и да заплащат половината цена а другата половина да е з наша сметка . Gostenka много правилно ме е разбрала !
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #389 -: ноември 19, 2008, 18:34:58 »

 Все пак нека да разберем - правил ли е някой подобен вид покана и знае ли колко е струвала тя? По принцип мога да направя примерен бюджет за подобно нещо, но не във вида, който бихте искали да бъде - пълно симулиране на облеклото, прическите, грима и т.н. на младоженците. Практически е невъзможно, а ако е се направи така, че да е възможно ще е твърде скъпо - трябва да отделите същите пари както в деня на сватбата. Много по-естествено и логично е да използвате вече съществуващ фото и видеоматериал, който да се подреди по определен начин, съобразен с предварително зададен сценарий или идея, но и това е скъпо. И идеите се плащат вече.
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines