Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 21:17:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпросче относно видеоператор,ди джей и фотографи?  (Прочетена 161107 пъти)
 
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: октомври 23, 2008, 07:36:46 »

Мили момичета, според мен не е определящо колко взема фотографа, а работата му.В крайна сметка това е сватбеният ви ден!Снимките ще ги видят всички ваши приятели и познати, все пак  повече хора отколкото DVD-то. Знам  и аз много се чудих и питах за оператори и фотографи все пак трябва да се избере най- доброто.Затова аз мога да ви кажа какво напрвавих. В дома на младоженците ми дадоха страшно много брошури на видеооператори, фотографи сватбени агенции, цветарски магазини и всичко което е необходимо за организацията на сватбата. Спряхме се на  няколко телефона. Уговорихме си срещи. Отидохме на место, показаха ни работата си.  Албуми и видео. И така си избрахме Димитър Яков за фотограф и Пламен за видео оператор. Услугите на Митко бяха с 50 лева повече от това което ни предложиха други фотографи, но трябва да ви кажа ,че като видях снимките и със сто лв. повече  да ми беше казал пак щяхме на него да се спрем. *THUMBS*За Пламен още немога да споделя, защото още не е готово видеото, но като го гледаме ще ви пиша отзиви.Надявам се да е проявил същият професионализъм какъвто видяхме в работата му на сватбите които бе заснел преди това! Това е  за сега от мен. Приятна подготовка и дано всяка от вас намери професионалист, който да отговаря на бюджета и критериите за качество! give_rose
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: октомври 23, 2008, 08:23:01 »

Хм, не знам колко не е важна цената - все пак зависи и какво си готов да дадеш. Защото са, това ти ве сватбеният ден, ама ако ти искат 500лв. само за снимане, без да включват и 1 извадена снимка, е малко много според мен поне. Е, ако можеш да си го позволиш - разбира се, защо не.  good Мисля, че всеки, който ползва услугите на форума избира поне 2-3 оператора, с които да се срещне преди да се спре на окончателен вариант...
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: октомври 23, 2008, 09:06:50 »

Аз лично при избора ни на фотографа се ориентирах първо от качеството. Снимките, които той направи на сватбата, на която кумувахме това лято са вълшебни - аз лично по-добри до момента не съм виждала и ми хареса и ми беше приятно докато работехме/снимахме се с него. (Дано не прозвучи като реклама - просто изразявам впечатления).
Цената може би е малко над средната и това е причината, поради която все още се двуумим (така ли се пише тази дума  huhhuh.gif ) дали да ползваме и опреаторските услуги от тях, но като видим готово видео - ще решим. Наистина после по-често ще гледаме снимките, а не диска, но аз лично бих дала малко повече пари за по-добро качество!
Освен това в цената при нас влизат 130 снимки (10/18) по наш избор от всички кадри, подредени в албум, а от оператора 3 комплекта х 2 DVD-та - което мисля, че е чудесно  good
И има 5% отстъпка ако ползваме двете услуги от тях.
« Последна редакция: октомври 23, 2008, 09:17:21 от bubka » Активен
iolly_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



« Отговор #363 -: ноември 07, 2008, 21:50:05 »

Първо се гледа каква финансова възможност имате и след това се подбира най-добрият вариант за тези възможности.
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: ноември 08, 2008, 01:07:55 »

Първо се гледа каква финансова възможност имате и след това се подбира най-добрият вариант за тези възможности.
Много точно и ясно си го казала,мила!Не може иначе-всеки се простира,според чергата си! good
Активен
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: ноември 10, 2008, 13:50:07 »

Момичета, имаме тук дилема с милото - цифрови или лентови снимки?
За него снимките на лента за отживелица и твърдо държи на цифрови снимки поради ред причини - прехвъляш ги на компютъра, гледаш ги без да ги изкраваш всички на хартия, ефекти с фотошоп....
Аз пък все си мисля, че лентовите снимки са малко по-добри...

Вие как мислите? Имали разлика в качеството?
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: ноември 10, 2008, 14:38:22 »

Мимозка да ме поправи някой, ако греша, но в днешно време мисля, че всички професионални фотографи снимат с дигитални фотоапарати. Тази технология с лентите, малко й мина времето. Относно качеството - моите снимки направо не мога да им се нагледам, а относно фотошопа - нищо против да ми махнат сенките под очите.  girl_wink Може би милото ти съди по качеството на цифровите снимки от любителските ни апаратчета, но мога да ти кажа само едно - нищо общо!
За да придобиеш представа за нашите снимки, виж в темата за моята сватба има линк към албума ни.
На когото му трябва фотографа ни  blum , с удоволствие ще му дам координати - по принцип е във Варненски район.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: ноември 16, 2008, 21:45:28 »

Момичета дайте мнение за новата ни идея ! Мислим за новия сезон да предлагаме на младоженците 20 минутен клип на диск като подарък на гостите . Примерно нашите оператори взимат младоженците 10 дена преди сватбата и отиват примерно в стария град или друго хубаво място пият кафе ,разхождат се а оператора снима. После Оператора зглобява - ефекти и се прави обложка на диска със младоженците и имената им . Като младоженците ще поемат само 1 лв на диск а останалото ние . Те ще се дават на семейство естественно .  Това не е реклама просто искам да кажете какво мислите ! Ще е интересно ли за гостите или за вас ?  Или да се мисли друго ! На мен лично ми омръзнаха тези керамични фигури или снимки и затова искаме нещо различно !
Активен
dantelina
Ентусиаст
**
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: ноември 16, 2008, 22:07:20 »

Аз лично мисля че това е добра идея good
Не ми харесва само това че младоженците няма да са с костюм и рокля.Според мен на гостите ще им хареса много повече ако е от сватбеният ден клипчето.Както за това се подарява снимка от сватбата. girl_wink
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #369 -: ноември 17, 2008, 08:14:46 »

Скъпичко начинание. Няма кой да го плати. Снимачният период може да достигне 4-8 часа
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: ноември 17, 2008, 10:49:41 »

Идеята е хубава,само не ми харесва факта че ще се дава на семейства "естествено".Останалите гости са пренебрегнати в случея.
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: ноември 17, 2008, 11:19:44 »

Идеята е хубава,само не ми харесва факта че ще се дава на семейства "естествено".Останалите гости са пренебрегнати в случея.
Киколина,мисля,че Наси има впредвид по 1 CD на семейство!
А не само за близките семейства!
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: ноември 17, 2008, 11:25:04 »

Наси, на мен идеята ми харесва и за цена от 1 лв си е супер  good
И на мен отдавна ми омръзнаха тея фигурки и тем подобни.
Идея, която мога да дам е - да се снима част от предсватбената подготовка за клипчето - примерно избор на рокля/костюм, чаши, халки или каквото и да е от тези моменти. Така подаръчетата могат да са готови и в деня на сватбата направо да се подаряват на гостите.
Успех!
« Последна редакция: ноември 17, 2008, 11:28:33 от bubka » Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: ноември 17, 2008, 16:33:59 »

Наси идеята не е лоша, а и цената е добра, но мен например ме притеснява това, че ще са снимани младоженците преди сватбата в някаква ежедневна обстановка и... някакси не знам това с какво ще е интересно за гостите, че да го гледат  pardon Виж, ако е от деня на сватбата - друга работа, ама много трудно за изпълнение.
Активен
kpacmaBu4ka
Любопитен
*
Публикации: 44


Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: ноември 17, 2008, 17:43:56 »

наси, идеята не е лоша, но мисля че не на всеки ще му хареса... може на младоженците да им хареса, но за повечето гости... лично мнение... ако наистина искате да разнообразите пробвайте да напрвите някакъв монтаз със снимки на младоженците от важни моменти преди сватбата - срещи, пътешествия, годеж... кадри от подготовката на сватбата... поне аз си мисля че за гостите това ще е по-интересно...
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines