Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 21:22:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпросче относно видеоператор,ди джей и фотографи?  (Прочетена 161118 пъти)
 
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: август 14, 2008, 17:17:20 »

videolux - мисля си че това е форум където всеки да споделя мнение, а не да подвежда или убеждава някого в нещо. Разбира се че всеки си има вкусове и ако на един едно се харесва то не е задължително да се хареса и на другите- нали затова се правят тия срещи с хората преди да ги наемем. Ако на мен не ми беше допаднал този човек, без значение колко души са го похвалили - ние нямаше да го наемем... По въпроса за материалите- Стоян Петров има такива и ни даде диск с негова работа преди да го наемем.

И най- накрая искам да  ти кажа че няма нищо сигурно на тоя свят- така че няма как да си на 100 процента убеден че си направил верния избор, докато не мина събитието и не направиш равносметка после. Е моята равносметка е че доста от гостите ни си направиха труда да ни пишат че са изкарали страхотен купон (което е дело и заслуга именно на тоя човек), така че на базата на всичките тези мнения и мои впечатления пак искам да кажа аз съм на 200 % за Стоян Петров...

echy_ успех  с търсенето  Good luck, не се отчайвай има и други способни хора

tyler мисля че можеш да отдъхнеш и да не се притесняваш за тая част, определено си разбира от работата човека  good
« Последна редакция: август 14, 2008, 17:24:53 от krasunkata » Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: август 14, 2008, 17:30:02 »

Много правилно си го казала,Krasunkata и напълно те подкрепям *THUMBS*Колкото до изказването на videolux искам да кажа,чe сме достатъчно зрели и умни хора,за да преценим какви дж-и,оркестри и фотографи ще ползваме.Никога няма гаранция за нищо-вкусове колкото си искаш... blushДано не съм ви засегнала-но това е моето мнение!!!! smile
Активен
videolux
Регистриран

Публикации: 2



« Отговор #257 -: август 14, 2008, 23:56:59 »

Просто дадох съвет, не съм конкретизирал някой, нито съм умаловажил ползата от форума и личното мнение на всеки. Понеже ми прави впечатление, че доста хора се подвеждат по избора на сватбени агенции, реклами и мнения, без да са се запознали конкретно какво са поръчали.
Аз съм имал възможноста да присъствам и да гледам много сватби и съм направил своя избор за видеооператор, ди джей и фотограф, пожелавам и на всеки от вас да намери точно това което търси.
« Последна редакция: август 14, 2008, 23:59:45 от videolux » Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: август 15, 2008, 15:18:32 »

аз ад се похвала smile капарирахме DJ . препоръча ни го един приятел, водил им е много банкети. 350 лв за 5 часа му е тарифата smile дано да ни направи весел празника smile
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: август 15, 2008, 17:15:45 »

Просто дадох съвет, не съм конкретизирал някой, нито съм умаловажил ползата от форума и личното мнение на всеки. Понеже ми прави впечатление, че доста хора се подвеждат по избора на сватбени агенции, реклами и мнения, без да са се запознали конкретно какво са поръчали.
Аз съм имал възможноста да присъствам и да гледам много сватби и съм направил своя избор за видеооператор, ди джей и фотограф, пожелавам и на всеки от вас да намери точно това което търси.
Още веднъж се извинявай ;)реши да дадеш съвет, а тя каква стана...ние взехме да те нападаме }:->Нищо лично...Успех! smile
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: август 18, 2008, 07:00:45 »

Бих искала тук да кажа, че съм много доволна и от фотографката ми и от DJ-а, които наех за моята сватба.

Въпреки че на сватбата ми имаше и недоволни (визирам леля ми - но тя май беше недоволна от всичко), се получи доста добре и после много хора ми се обаждаха на мен или на родителите ни, за да кажат колко много им е харесало всъщност. Според мен се получи много хубава сватба.

От фотографката - вчера си взех снимките и също съм доволна - харесват ми smile От ДВД-то още не съм ги разглеждала, обаче, защото нямам ДВД в нас, а и СД-то нещо прави проблеми, но скоро ще мога да ви ги покажа!

За протокола - DJ ми беше Стоян Петров, а фотограф - Румяна Мондешка.
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: август 19, 2008, 01:44:25 »

Момичета, ако някои се интересува от ДЖ в Пловдив, силно препоръчвам нашия. Казва се Теодор, справи се страхотно и ако някой се интересува ще му напиша телефона.
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: август 20, 2008, 14:04:01 »

Сега вече мога с чиста съвест да си похваля и фотографа Любомир Любенов- http://www.lyubenov.com/main/ - ние сме очаровани от резултата, на вас оставям да прецените дали ви харесва този стил който ще видите в сватбения ни албум
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: август 20, 2008, 14:08:00 »

krasunkata, специални поздрави за избора на фотограф  good Направо съм очарована от това, което видях и на сайта му, и в твоя албум Wink
Активен
tyler
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #264 -: август 20, 2008, 15:00:19 »

Поздравления, krasunka!!!!  Bravo Поздравления за снимките и фотографа! Сега не знам дали да не изкажа поздравления и към себе си  yahoo, защото Любо ще бъде нашия фотограф на сватбата, диджея ни ще е както вече писах Стоян Петров  danceg А от теб срещам само добри отзиви, а и от снимките се вижда. Живот и здраве после и аз ще се разказвам и споделям мнение  smile

Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: август 20, 2008, 15:30:57 »

d_petrovska благодаря  give_rose

tyler- уцелила си 6-ца и с двамата- това е мое мнение разбира се, но имам база на която да го споделя  Wink Дано и ти да си доволна. Успех и с другата подготовка  Good luck
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: август 24, 2008, 18:02:52 »

  Аз когато наемах фотограф Любомир Любенов беше ангажиран и тогава нашата съфорумка Захира ме насоче към Влади Балевски, много ни харесаха и снимките в сайта му и отношението му, подхода към работата и го ангажирахме smile Видеооператор ще ни е Петър Делийски, но той ще снима само до ресторанта, защото вече имаше ангажимент с вечерна сватба.
 Със Ди Джей имахме най-много трудности! Чак тази седмица ангажирахме един с много препоръки от познати, казва се Марио и взима по 70лв. на час - дано да е добър, скоро ще се видим с него, но то време не останар, така че трябва да е той.
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: август 24, 2008, 19:10:53 »

  Аз когато наемах фотограф Любомир Любенов беше ангажиран

хихи smile този Любомир Любенов ни го е отмъкнала наша съфорумка много отдавна  tease аз още преди 2 месеца май беше когато исках да го наемем, но вече беше зает  blum това е, за някои неща сме и конкурентки lol
Активен
anelim78
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #268 -: август 25, 2008, 10:06:52 »


Здравей на Красунката,
Разбира се че е от изключително значение да попаднете в ръцете на подходящ DJ и съм напълно съгласна с теб че той ( заедно с водещата-водещ, ако има, но винаги е по-добре) е най-важния.
Повярвай ми след година две никой няма да помни какво е ял на сватба ти, или какъв е бил цвета на балоните от окрасата. Ако сватбата е стоплила вашите и душите на присъстващите и след време си казват"Ей, ама как танцувахме"...или"Ау голямо шоу стаа"...значи мисията е изпълнена успешно.
Та...за да бъдат изпълнени всичките ви желания, трябва да се видите поне 2-3 пъти и да бъде изготвен сценарии специално за твоята сватба, да се разбере същността на хората които присъстват,...
Отново се отлеснах  Wink, навик ми е.. Wink
А повярвай, никой не може да повдигне духа на сватбарите освен добрата музика!!!
И готните младоженци, разбира се...
с удоволствие мога да ти дам още професинални съвети... girl_wink

help help help Моля дайте ми съвет как да изберем DJ за сватбата ни, като не живеем в България и  най -вероятно ще се приберем седмица две преди събитието. Родителите на моя приятел могат да се видят и да говорят с него, но както и те сами казаха ще преценят дали става или не от тяхната гледна точка, не от нашата....А ние си мислим че DJ е най-важния човек за хубавата сватба и ни се иска да отговаря точно на нашите изисквания. Отделно че нямам идея какво трябва да се пита един DJ (изключваме финансовия въпрос  pleasantry ) и по какво се съди дали е добър или не. Да не говорим за факта че като разбере че живеем в чужбина, може да започне да иска безбожни пари.... Оххххххххх нищо не идва наум GROAN ...........помагайте, моля Ви   help help help
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: август 25, 2008, 10:10:01 »

Здравей на Красунката,
Разбира се че е от изключително значение да попаднете в ръцете на подходящ DJ и съм напълно съгласна с теб че той ( заедно с водещата-водещ, ако има, но винаги е по-добре) е най-важния.
Повярвай ми след година две никой няма да помни какво е ял на сватба ти, или какъв е бил цвета на балоните от окрасата. Ако сватбата е стоплила вашите и душите на присъстващите и след време си казват"Ей, ама как танцувахме"...или"Ау голямо шоу стаа"...значи мисията е изпълнена успешно.
Та...за да бъдат изпълнени всичките ви желания, трябва да се видите поне 2-3 пъти и да бъде изготвен сценарии специално за твоята сватба, да се разбере същността на хората които присъстват,...
Отново се отлеснах  Wink, навик ми е.. Wink
А повярвай, никой не може да повдигне духа на сватбарите освен добрата музика!!!
И готните младоженци, разбира се...
с удоволствие мога да ти дам още професинални съвети... girl_wink


Такаааа. smile само да отбележа - Красунката вече беше булка smile
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines