Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 23:23:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпросче относно видеоператор,ди джей и фотографи?  (Прочетена 161251 пъти)
 
kateto_
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #225 -: юли 27, 2008, 16:23:53 »

Момичета, аз съм нова във форума и имам голям проблем. Трябва ми dj за сватбата, но мисля, че прекалено късно го търся. sad
 Много ви моля, ако може да ми помогнете за координати на dj в София. Прочетох, че DJ Христо Станков е добър. Ако има някой негови координати, моля да ми пише на лични. Ако имате координати и на някой,който да е като него забавен може и на него. Благодаря ви много.
Активен
Addri
Сватбар
***
Публикации: 188



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: юли 29, 2008, 15:46:22 »

 Нашата сватба е на 9 ноември. Има 3 месеца до тогава, но аз още си нямам и най-малка идея от къде да намеря DJ. Ние искаме да бъде съвсем ненатрапващ се. Гласа му да се чува само когато трябва да обяви мятането на букета, жартиера и рязането на тортата. Иначе не искам никакви коментари, бъзици с гостите и други глупости. Музиката също ние ще си надонесем. Дори все още се чудя дали ни е нужен DJ или само да си наемем апаратура и да си пуснем нашите дискове и когато има да се казва нещо да си го казваме сами ние или кумовете. Също така не искам да пуска никаква, ама никаква чалга и хора (само 3 хора ще има на цялата сватба колкото да спазим традицията) независимо колко едри банкноти му подават гостите зад пулта.
 Вие какво мислите по въпроса? Дайте някакви идеи или координати на DJ, който би ни свършил работа с оглед на всичките ни изисквания.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: юли 29, 2008, 15:54:36 »

http://www.djstoian.com/ Стоян Петров
Още не е минало сватбеното ни тържество, но впечатленията ни от него са, че е възпитан и ненатрапващ се човек, който едва ли ще тръгне да пуска глупави шегички. На дълго и на широко ни разпита за това какво искаме да има като ритуали и какво не, дали си имаме любими песни, стилове и т.н.
Активен
Addri
Сватбар
***
Публикации: 188



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: юли 29, 2008, 16:02:11 »

Благодаря, сега ще се свържа с него. Вие от къде го намерихте? Някой го препоръча или случайно?
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: юли 29, 2008, 16:18:49 »

Имаше доста похвали за него в други сватбени форуми и реших да се свържа с него.
Активен
kateto_
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #230 -: юли 31, 2008, 11:11:18 »

Момичета, кажете нещо за DJ MARIO.. Незнам да се спирам ли на него..Чух добри отзиви .. Вие имате ли представа как води.. huhhuh.gif
Активен
MariyaK
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #231 -: август 01, 2008, 23:14:22 »

Много ви благодаря за съдействието момичета. Без вас нямаше да се справя. Капарирах DJ, оператор и фотограф.
Активен
Dany2008
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #232 -: август 04, 2008, 22:46:51 »

Здравейте,

Каква ми е болката. Пиша по един доста наболял въпрос.
ЦЕНАТА НА УСЛУГИТЕ , И РЕАЛНА ЛИ Е ТЯ?
Наскоро ще ходим на сватба. Нали , млади хора сме. Даже май и ще кумуваме. Нашите приятели вече трескаво събират информация и оферти. Какво ми направи впечатление. Оказа се че всички Диджеи са си вдигнали цената с 50-100 лева в рамките на няма два месеца.
Питам аз, нормално ли е един Dj да взима 450-500 лв. за 5 часа , при положение че първо не упражнява никакъв интелектуален труд , и второ всичката му музика е плагиатствана. Господа Диджеи, пиратството ограбва! Вие ограбвате онези нещастни хорица които дълги дни и нощи са репетирали , изсвирили , и после с големи мъки записали свой албум. И отгоре на всичко издаването сами си го спонсорират. И още албума преди да е видял бял свят вие Господа Диджеи го сваляте от интернет и го продавате, пускайки го по сватби.
Не мога да ви разбера, как така решихте че цената ви е 450 лв.
На базата на какво? В 13 часа посрещате младоженците./ не с кой знае каква блестяща дикция и лексика/ и от там нататък само пускате музики. Седнали. Отвреме на време даже и ни припявяте фалшиво.
И за това имате смелоста да се наричате АРТИСТИ. В 17-18 ч. приключвате, и оттам нататъка чакате овертайма си вече. Каква грозна дума - овертайм. Хем грозна хем порочна.
Г-да артисти, вземете се пооблечете малко като хората, защото изглеждате като клоуни на нашите тържества.
Как така до преди година , година и половина цената ви беше 150-180 лв. И как само за кратко време се оценихте на баснословната сума 450-500 лева. Какво ? Инфлацията ли? Отговарям - 18% е.
Вие се качвате на 300% . Качеството си ли подобрихте?
Нови песни ли пускате. Видях ви . На последната сватба , разликата от предната беше във 5 песни.
Попитахме нашия Дж./умишлено ще премълча името му/ той ще се познае. Колко пари ще ни вземеш. Той пак започна. Нали знаете ...бля бля бля аз съм майстора на купона, аз съм най...... другите са..... Добре де , ти забрави ли че мъжът ми два пъти те предупреждава на сватбата ни, за фаловете ти.
Момчета. Като се издъните на сватба , записвайте си. Да не се получи като нашия.
Още един път: МНОГО И НЕРЕАЛНО ВИСОКИ СА ВИ ЦЕНИТЕ.
Това на нищо не прилича.
Да вземем видеооператора. Човека взема 400 лв. Обаче цял ден бяга с нас. от сутринта. Кара си колата ,снима . После още 2-3 дни обработка и цената е същата като вашата 5-часова.
Оператора твори , създава интелектуален продукт. А вие само експлоатирате и крадете труда на другите.
Скъпи момичета, във другите форуми чета как Вие сами си рекламирате любимите си Дж. И навсякъде покорно съобщавате новите им цени. Така хората свикват с това колко искат Дж-еите, и цената се утвърждава. А дали има смисъл. Струва ли си.
АЗ СЪМ ЗА ВСЕОБЩ БОЙКОТ НА СВАТБЕНИТЕ ДИДЖЕИ.
Нека да преосмислят цените си!
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #233 -: август 06, 2008, 11:18:55 »

Крайно време беше обикновен клиент да го каже. Мисля, че от началото на другата година нещата ще си дойдат на мястото.
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: август 06, 2008, 12:13:29 »

Подкрепям на 100% казаното от DanyMileva. За 5ч. толкова пари вие луди ли сте или се опитвате нас да ни правите на такива?
Същите пари, че и по-малко взимат видеооператовите и както казва DanyMileva ВЪРШАТ работа. А вие какво? Не стига, че не спазвате уговорките си ами и претенции за най-добрите имате.
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: август 06, 2008, 20:34:22 »

На нас ни ди джеи ни предложиха оферти от 300-350 лв. за 5 часа, което ни се струва преиемливо, но над 400 лв. е вече прекалено. Подкрепям предните мнения.
Моля Ви имате ли впечатления от работата на ди джеите Злати и Йордан Йорданов? Ще съм ви много благодарна, защото се колебаем, а ди джея е особено важен и се притеснявам да не прецака всичко.
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: август 06, 2008, 21:22:34 »

Подкрепям на 100% казаното от DanyMileva. За 5ч. толкова пари вие луди ли сте или се опитвате нас да ни правите на такива?
Същите пари, че и по-малко взимат видеооператовите и както казва DanyMileva ВЪРШАТ работа. А вие какво? Не стига, че не спазвате уговорките си ами и претенции за най-добрите имате.

Докато има кой да шлаща, да избира, да има изисквания и претенции, ще има и високи и увеличаващи се цени на услугите. Няма кой да се откаже от ди джей, ако всичко друго си наредил... за съжаление няма как - дори да решим да саботираме високите цени, винаги някой ще има, който да е готов да плати за "невероятните" услуги на някой господин, който после може и да съсипе всичко  girl_impossible
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: август 07, 2008, 14:25:21 »

Не че съм ЗА цената на ДЖ-я като цяло ,но ако мислите че е толкова лесно да "връткаш копчетата " защо не помолите някой Ваш познат да запише малко "пиратска"музика и нека той Ви я пуска,не е чак толкова лесно според мен.Все пак Те вдигат хората от масата да играят и се забавляват,пак Те до известна степен водят ритуалите особенно ако има и водещ с Дж-я,някои организирват игри,просто не всички са под общ знаменател.Аз знам за сватба на която се скапва тотално техниката и имено Дж-я изкарва сватбата без музика-как ли ами превръща сватбата в караоке,като кани гостите да пеят с негова помощ и така изкарва цялата сватба "завалията" Има дж-и И Дж-и така да се каже.Същото е като с фотографа,ако не Ви се дават пари хващат си приятелка да Вии снима  щрак щрак и готово Wink
Тук в варна Дж-я в една от плажните дискотеки си иска сам 100 лева за да Ти пусне поздрава....  Вие се вайкате за 5 часа че искал 400 лева, просто има много богати които дават за щяло и нещяло пари и затова и ДЖ-ите си вдигнаха цената,не че са искали "милите Те" да си я вдигнат (нали...
дано ме разберете правилно)
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #238 -: август 07, 2008, 17:00:36 »

Здравейте,
имам предложение да се направи раздел "обяви" и всеки диджей, оператор и фотограф да може да си пуска платена обява. А може и също бял и черен списък на тези услуги, както е в подобни форуми.
Активен
Влади Балевски
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 158



« Отговор #239 -: август 07, 2008, 17:26:35 »

За нови раздели и платени обяви в сайта мисля,че трябва да се обърнеш към администратора.
Различните "цветни" списъци ги правят (не)доволните клиенти, които често след събитието не пропускат да споделят личните си впечатления от служебните лица и отношението, което са получили. Доста мнения напоследък прочетох в това отношение тук - било за DJ, било за оператори и фотографи, било за обслужване в ресторанти или сватбени агенции, така че хората са ги създали вече в различни теми тези класификации.
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines