Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 23:24:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпросче относно видеоператор,ди джей и фотографи?  (Прочетена 161263 пъти)
 
eli_a
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11


:-)


Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: май 21, 2008, 11:46:56 »

Здравейте момичета,

Да имате случайно впечатления или отзиви от Ани Видео - гр. Варна.

Много ви благодаря.

Поздрави на всички
Активен
tyler
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #181 -: май 22, 2008, 21:45:21 »

Здравейте бъдещи и екс булки  smile
Искам да ви попитам дали някой е ползвал услугите на www.mv-agency.com i www.bgfoto.info за видео, фото, DJ...
Предстои ми сватба на 04.10.2008 и искам да си осигуря по навреме видео, фото и DJ,  че отсега имам пролем с намирането на ресторант и се опасявам да не се случи същото и с тях.
А може да ми предложите и някои други...  Wink
Благодаря Ви предварително!
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: май 23, 2008, 12:09:29 »

Намирането на DJ, оператор и добър фотограф си е истинско приключение. Ние вече имаме DJ, много исках Камен Вълканов да ни бъде фотограф, но той за съжаление не е  в България. А пък цените на Profile Studio ми се виждат доста височки, въпреки невероятното качество на снимките. Ако имате идея за добър оператор и фотограф за София пишете.
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #183 -: май 23, 2008, 12:18:47 »

Намирането на DJ, оператор и добър фотограф си е истинско приключение. Ние вече имаме DJ, много исках Камен Вълканов да ни бъде фотограф, но той за съжаление не е  в България. А пък цените на Profile Studio ми се виждат доста височки, въпреки невероятното качество на снимките. Ако имате идея за добър оператор и фотограф за София пишете.

http://artvision-studio.com/
Провери това, цените са между 350 и 450 лв, според това какъв албум искаш след това. Предлага и много различни екстри на съответни цени, разбира се. Имам му цялата оферта като word файл, мога да я пратя на мейла ти, ако се интересуваш.
Активен
kaktuska
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: май 23, 2008, 14:00:07 »

KlaraFina Здравей Може ли да ми пуснеш и на мен офертата на  thank you
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: май 24, 2008, 21:40:17 »

Намирането на DJ, оператор и добър фотограф си е истинско приключение. Ние вече имаме DJ, много исках Камен Вълканов да ни бъде фотограф, но той за съжаление не е  в България. А пък цените на Profile Studio ми се виждат доста височки, въпреки невероятното качество на снимките. Ако имате идея за добър оператор и фотограф за София пишете.

Zahira, Любомир Любенов е много добър фотограф - ето уеб сайта му: http://www.lyubenov.com. Той има и календар на страницата си и можеш да видиш дали е свободен в деня, в който ти трябва.
Снимките на Weinerin и Rou са правени от него. И аз с нетърпение очаквам да работя с него на сватбата ми това лято.

Активен
tyler
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #186 -: май 26, 2008, 10:42:37 »

Здравейте момичета,

Някой може ли да ми каже нещо за DJ, който работи в ресторанта на хотел Сити. Предстои ни сватба там и управвителя не предложи въпросния DJ. Ако някой е правил сватба там или е бил гост, да сподели мнение за него...
Благодаря Ви smile

Активен
r_rumianova
Регистриран

Публикации: 1


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: май 30, 2008, 08:47:59 »

Здравейте на всички!

Искам и аз да се включа по темата за добър фотограф. Моята сватба беше на 11.05.08 е Арбанси. Наехме си фотограф от Велико Търново, който направи невероятни снимки за нас.

С две ръце го препоръчвам. Негови снимки можете да намерите на http://www.viordanov.com/ .

Цените на офертите му са много приемливи също.

Ние със съпруга ми ще посетим и студиото му да си напрви снимки за семейния албум. При следващ повод отново бих потърсила услугите му.

Активен
picasso
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: май 30, 2008, 08:52:19 »

Пиша до всички момичета,които ще празнуват в Централ форум (бивш Славия).Нашата сватба премина разкошно на 25 май,благодарение не само на нас и гостите ни (голяма част от тях са музиканти и ни поздравиха с по няколко парчета), но също така благодарение на Дж.Данчо,към който да си призная аз имах малки резерви,почти никакви отзиви не бях чула за него,дори и страницата му не е нещо кой знае  какво.
Но сега след сватбата ни мога да кажа,че това е един човек,който на първо място е идеален за психолог,готин човек,изцяло се съобрази с нашите желания и не само,ами дори ни помогна с нетрадиционни съвети.Който иска координатите му,или иска да види част от тържеството ни,може да ми пише на личните ми коорд.

На всички ви стискам палци и още нещо от мен,не вярваите че детайлите не се виждат....всичко се оценява от гостите и остава спомен завинаги в тях. Старанието ви ще помогне за доброто настроение!Желая на всички успех! И не спираите да се наслаждавате на този момент...приготовленията...
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: юни 02, 2008, 13:26:25 »

Можете ли да ми кажете как вървят цените  за наем на фотограф в София?
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: юни 03, 2008, 10:43:22 »

Zahira, Любомир Любенов е много добър фотограф - ето уеб сайта му: http://www.lyubenov.com. Той има и календар на страницата си и можеш да видиш дали е свободен в деня, в който ти трябва.
Снимките на Weinerin и Rou са правени от него. И аз с нетърпение очаквам да работя с него на сватбата ми това лято.



И ниееее! good Момчето е просто страхотно, а снимките му нямат аналог с нещо, което съм гледала като сватбена фотография. Ние ще си го транспортираме до Варна специално! yahoo
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: юни 04, 2008, 08:26:02 »

Благодаря за предложенията. Вече и ние си имаме сватбен фотограф - показа ни свои неща и наистина е много добър и ни се стори, че наистина е голям професионалист и си разбира от работата. Не е сред популярните във  форума, но пък не това е най-важното.
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: юни 04, 2008, 08:42:56 »

Ние вече си капарирахме ДиДжея. Той е от Плевен. При нас е луда работа просто crazy. Живеем в София, сватбата е в Козлодуй, видеото и украсата от Враца, фотографа от Лом, а ДиДжея от Плевен  crazy
От разговора ни остнахме с много добри впечатления и много се радвам, че вече изчистихме и това и вече всички важни неща са уредени.  tease
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: юни 04, 2008, 08:51:37 »

И ние си имаме DJ - Стоян Петров! Много добро впечатление ни направи!
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: юни 05, 2008, 20:20:32 »

ние ще се срещаме с фотографа - Петър Делийски, а за DJ -ако му е свободна датата Йордан Йорданов,трябва да благодаря на picasso за него:)
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines