Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 23:32:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпросче относно видеоператор,ди джей и фотографи?  (Прочетена 161363 пъти)
 
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #135 -: април 16, 2008, 17:16:50 »

Wienerin, cveteto, при нас положението е същото с Пепи Дянков!!!!! Много подличко... beating До сватбата ни остава по-малко от месец, при Wienerin дори е още по-малко!
Моля ви, дайте някакви идеи, координати!
« Последна редакция: април 16, 2008, 17:20:17 от fidelia » Активен
kaliq
Регистриран

Публикации: 2



« Отговор #136 -: април 17, 2008, 13:41:52 »

Здравейте, момичетаа  smile

Нашата сватба е на 26.07 и вече се спряхме на фотограф и оператор - доверихме се на Ясен Немски.
А относно DJ-я, ще ползваме услугите на една фирма за DJ-и, която се занимава с озвучаване на сватбени тържества - super sound се казава.

Някой може ли да сподели мнение за нашия избор?   
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #137 -: април 17, 2008, 15:18:36 »

Извинявайте да ви питам за цените?
Във Варна ми искаха една фирма за фото и видео 1000 лв. ??? Най-интресното е, че имаше варианти и за над 1000 лв. Естествено се отказахме.
Това е много голяма сума за фото и видео .Цените  са  300 фото и 400 видео !Ако искаш кординати пиши на лични да ти дам няколко телефона на наистина добри фотографи и оператори ! good
« Последна редакция: април 17, 2008, 15:20:53 от Abii » Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: април 17, 2008, 16:59:22 »

Wienerin, cveteto, при нас положението е същото с Пепи Дянков!!!!! Много подличко... beating До сватбата ни остава по-малко от месец, при Wienerin дори е още по-малко!
Моля ви, дайте някакви идеи, координати!

Момичета аз да не ви писна с моя Диджей, ама поне засега съм много доволна от него -вчера вечерта се чухме за пръв път с него по Skype -  много добре звучеше, обясняваше ни всичко подробно и постоянно ни питаше какво искаме и какво не. Беше отвoрен за нови идеи като цяло много ни допадна. Дано и на сватбата всичко да е ок.

http://www.djstoian.com/
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: април 18, 2008, 10:10:08 »

Помощ Видео до 400лв. максимум!  Oh my ...
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: април 18, 2008, 10:56:57 »

Danitkaaa, огледай тези:
Music&Video agency
Videozona
Кристал Видео
SkyVision
HALDIGITAL97
BGfoto

Дано не е станало като реклама.  blush Разгледай ги, имам и още предложения  good Но само да ги изровя от нета. Аз нали стигнах и аз до видео и фото и съм луднала на тази тема pleasantry crazy
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: април 18, 2008, 11:06:22 »

Мацки, кажете ми 600 лева за фотограф не ви ли се виждат много???
Понеже нашият ни иска толкова! mega_chok Защото албума, който щял да ни подготви, щял да е с някакво наслагване на снимките една върху друга, сякаш цялата страница щяла да е като една голяма снимка и основните бърху тях... ама и аз едно описание направих GROAN Показа ни един мострен албум, доста по-мъничък, наистина изглежда много добре, за пръв път виждам такъв, но пък и паричките ми се виждат доста...
Моят Митко каза: "Добре! Все пак снимките ни остават за цял живот и няма смисъл един ден да се ядосваме, че не сме дали 200 лева отгоре." Понеже ако ни го направи с обикновен албум - излиза 400 лева huhhuh.gif
Активен
amya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 300



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: април 18, 2008, 11:11:53 »

Ами мила зависи от фотографа, ние се спряхме също на по скъп вариант - при нас е 640лв., но се замислете, ако можете да си го позволите и снимките са качествени иначе не.
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: април 18, 2008, 11:15:20 »

Bybe ,
тази Видеозона имаш ли някакви наблюдения smile
Изобщо някой има ли ?
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: април 18, 2008, 11:25:11 »

Не, няма за съжаление. От всички, които съм изброила само от първите имам, понеже те снимаха сватбата на нашите кандидат-кумове и знам, че работят добре, но тях ги снимаха на HD girl_wink
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: април 18, 2008, 12:40:08 »

Мацки, кажете ми 600 лева за фотограф не ви ли се виждат много???
Понеже нашият ни иска толкова! mega_chok Защото албума, който щял да ни подготви, щял да е с някакво наслагване на снимките една върху друга, сякаш цялата страница щяла да е като една голяма снимка и основните бърху тях... ама и аз едно описание направих GROAN Показа ни един мострен албум, доста по-мъничък, наистина изглежда много добре, за пръв път виждам такъв, но пък и паричките ми се виждат доста...
Моят Митко каза: "Добре! Все пак снимките ни остават за цял живот и няма смисъл един ден да се ядосваме, че не сме дали 200 лева отгоре." Понеже ако ни го направи с обикновен албум - излиза 400 лева huhhuh.gif

Ехааа .... ма какви са тези суми  Oh my ... ужас..... Нашия ни го препоръчаха и ще излезе около 300лв. Мила защо не проверите и на др. места. Или поне г-на да Ви покаже произведенията  pleasantry си.
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: април 18, 2008, 16:40:38 »

Мацки, кажете ми 600 лева за фотограф не ви ли се виждат много???
Понеже нашият ни иска толкова! mega_chok Защото албума, който щял да ни подготви, щял да е с някакво наслагване на снимките една върху друга, сякаш цялата страница щяла да е като една голяма снимка и основните бърху тях... ама и аз едно описание направих GROAN Показа ни един мострен албум, доста по-мъничък, наистина изглежда много добре, за пръв път виждам такъв, но пък и паричките ми се виждат доста...
Моят Митко каза: "Добре! Все пак снимките ни остават за цял живот и няма смисъл един ден да се ядосваме, че не сме дали 200 лева отгоре." Понеже ако ни го направи с обикновен албум - излиза 400 лева huhhuh.gif

Ами на мен ми се виждат малко повече от нормалното, но зависи какво ще получите срещи тези пари. Ако плащате 200 лв повече само заради тая фотокнига- определено ми се струва че е скъпо.  Ние ще платиме 500 лв- за заснемане в рамките на целия ден от приготовленията на булката до края на тържеството (разрязването на тортата), Фотокнига: Твърда корица; 80 листа; DVD с всички дигитални негативи (минимум 450 заснети кадъра) - за директно копиране,защитен online фотоалбум с възможност за разглеждане, оценка и поръчка на допълнителни копия на снимките. Другата опция беше 400 лв- заснемането е за 6 часа, фотокнигата е с 40 листа, а DVD-to минимум 350 кадъра, отново имаше online фотоалбум. Прикачвам няколко снимки какво представлява фотокнигата. На мен лично повече ми харесва от фотоалбума


* fotokniga.jpg (28.17 KB, 400x307 - видяно 3156 пъти.)
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: април 18, 2008, 16:41:36 »

още една снимка


* fotokniga1.jpg (36.77 KB, 266x400 - видяно 3111 пъти.)
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: април 18, 2008, 16:43:49 »

и още една


* photobookthemes.jpg (39.6 KB, 260x673 - видяно 319 пъти.)
Активен
td29
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #149 -: април 19, 2008, 16:06:51 »

Здравейте,

моля, който ги има, да ни изпрати на лична телефони/сайтове на DJ Венци, DJ ПАцо, DJ Митко Малкия.

Благодарим Ви предварително.
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines