Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 21:28:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпросче относно видеоператор,ди джей и фотографи?  (Прочетена 161146 пъти)
 
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: април 04, 2008, 22:12:16 »

при нас се получи малка промяна от Камен Вълканов преминахме на profile studio.......................дано да е за добро Girl_hide
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: април 04, 2008, 22:53:54 »

охх и при нас стана промяна, диджея ни (Пепи Дянков) се обадил да откаже  beating заминавал за чужбина и казал да се обадим на диджей Ники  crazy

някой да е чувал за диджей Митко (работел към операта освен като диджей)? препоръчали са го от ресторанта на милото и сега се чудя какво да правим  girl_impossible
Активен
tonitka
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #122 -: април 05, 2008, 23:53:26 »

Предстои ми сватба, а не мога да си намеря видео и фото заснемане .... Има ли някой, който да има поглед върху работата на видео "зани" и фотографите, с които разполагат? Помагайте bad Няма време ...
Активен
cveteto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 169



« Отговор #123 -: април 07, 2008, 14:37:26 »

Wienerin,а аз сем в твойто положение,и ние бяхме при Дянков shok,вие обадихте ли се на този Ники?Ние мислим тази седмица да се срещнем с него ,доно да е готин иначе се връща ме на стартова позициа crazy
Активен
cveteto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 169



« Отговор #124 -: април 07, 2008, 14:41:11 »

А да споделя за фотото и видеото,разбрахме се да бъдат негови колеги,ще се срещнем с тях отделно,те са ходили доста по сватби и се надявам всичко да е О.К. yahoo
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: април 07, 2008, 15:18:08 »

Wienerin,а аз сем в твойто положение,и ние бяхме при Дянков shok,вие обадихте ли се на този Ники?Ние мислим тази седмица да се срещнем с него ,доно да е готин иначе се връща ме на стартова позициа crazy

ами не му се обадихме на Ники, защото бях чела някъде, че така пак е направил Дянков и Ники бая се е изложил на сватбата  angry
ние се спряхме на Митко, този за който питах в моя пост, харесали са се с милото, допаднали са си като музикални предпочитания. Той е озвучавал сватбата на един от братя Диневи и наскоро пак е бил викан по морето за някаква сватба на техни приятели ли, близки ли не разбрах много точно и аз. Взима по 50 лв. на час..ами ще споделям след сватбата дали сме доволни, но аз толкова се ядосах, че ми беше вече все едно кой ще е ди джей  beating
може би за това дянков не взима капаро, защото после да няма неприятности и да може да се откаже във всеки момент..
Активен
cveteto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 169



« Отговор #126 -: април 07, 2008, 15:44:45 »

Благодаря ти.,,това направо е ужасно tazran aggressive,значи продължава ме да търсим cray
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: април 07, 2008, 16:26:34 »

Имам едино въпросче smile
КОЙ ме ориентира към DJ Младелин smile
Лелеле голяма съм заспа,ама какво да се прави:)
Моля да пише на лични
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: април 07, 2008, 16:40:52 »

cveteto, този Митко е предложил на моя половинчо да отиде да го слуша на някаква сватба (не разбира се да остане на цялата сватба, а просто да добие представа) в скай плаза, която е била снощи, но половинчо не можа да отиде..
ако искаш да ти дам на лични телефона му, пък вие да си решите дали ще се харесате  smile

напълно те разбирам как се чувстваш  beating

Danitkaaa ти ме пита мен на лични за диджей и аз ти казах, че нашия е митко, не знам дали няма друг псевдоним  crazy
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: април 09, 2008, 14:06:37 »

Душички помагайте  crazy Нямаме си Ди Джей ? Давайте предложение, че вече ще откача  shok Става въпрос за София, дата 21.06
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: април 12, 2008, 12:02:26 »

fiamaa, кои диджеи си проверила? т.е. имаш ли някакъв списък с диджеи, които със сигурност не могат тогава?? Дотогава няма много време...
Аз днес се видях с DJ Стоян и го ангажирахме с моето мило за нашата сватба, която е на 2 август. Много ни хареса (пък след сватбата ще видим как ще е положението  girl_wink).
Активен
amya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 300



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: април 12, 2008, 19:00:39 »

 yahoo и ние вече си имаме фото - profiles studio. Качеството на снимките им е направо невероятно, а какви албуми предлагат  shok , но и цената си я бива.
Активен
Indigo
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #132 -: април 12, 2008, 22:18:58 »

cveteto, този Митко е предложил на моя половинчо да отиде да го слуша на някаква сватба (не разбира се да остане на цялата сватба, а просто да добие представа) в скай плаза, която е била снощи, но половинчо не можа да отиде..
ако искаш да ти дам на лични телефона му, пък вие да си решите дали ще се харесате  smile

напълно те разбирам как се чувстваш  beating

Danitkaaa ти ме пита мен на лични за диджей и аз ти казах, че нашия е митко, не знам дали няма друг псевдоним  crazy


Здравей Wienerin  Ashamed, нас Митко също ни покани в скай плаза (същия този ден),  от 20ч., но не беше сватба.  GROAN

в този ден той беше Ди Джей на рожден ден на некво шефче  dodger. ние отидохме с половинчо, но от разговора не може да се прецени как е като Ди Джей.

нашата свадба е през май и все още не сме си избрали DJ. помагайте  help

ако някой е бил на сватба водена от Митко, напишете какво мислите за него
Активен
tsvetushka
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: април 13, 2008, 10:50:50 »

Здравейте  smile

Аз не можах да спя нещо тази вечер и вече почти 6 часа препрочитам и търся нещо около темата ДЖ.  :)Живея в германия, но началото на май се прибирам в софия за 2 седмици да организирам каквото мога - ДЖ, покани, пръстине, рокли, фотографи..... tease  pardon

ДЖ най-много ме притеснявя. Най-много реклама  pleasantry  прочетох за Петър Дяков и ДЖ Арни, но доколкото разбрах и дмата са заети за нашата дата ,през Август. От ресторанта ми препоръчаха Кристиян Милев и Илиан Ценов. Има ли някой някакви впечатления за тях?

Всеки съвет би ми бил сташно полезен  smile
Успешна организация желая на всички!
Активен
Eva_2008
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #134 -: април 13, 2008, 15:09:41 »

Извинявайте да ви питам за цените?
Във Варна ми искаха една фирма за фото и видео 1000 лв. ??? Най-интресното е, че имаше варианти и за над 1000 лв. Естествено се отказахме.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines