Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 23:31:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпросче относно видеоператор,ди джей и фотографи?  (Прочетена 161351 пъти)
 
Биa'
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44


Директор!.......на цирка.


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: март 28, 2008, 20:51:32 »

да права си съгласна съм че снимките остават за вечни времена,две мнения няма и все пак мисля че и за 300 лева може да се направят страхотни снимки,иначе аз разгледах саита му и съм впечатлена от снимките,но аз не бих могла да дам толкова много пари за около 150 снимки,дано да сте доволни после да разкажеш.ЦЕЛУВКИ!
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: март 28, 2008, 21:02:37 »

да, той дава 150 изпечатани снимки, но освен това и още 350 на носител и фотокнига  girl_wink
дано не звучи като реклама  blush

не искам да те разубеждавам, но разликата между 300 и 400 лв. не е кой знае колко голяма, а хубавите снимки изискват и хубава техника   girl_wink
моя половинчо е маниак на тема фотография и едно от условията при избора на фотограф бяха определени обективи и тела  и вместо да пита фогографите дали са свободни за нашата дата, той ги питаше първо с какво снимат Girl_hide girl_haha
но определено ще разказвам и ще показвам след 05.05  yahoo
Активен
georgi
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #107 -: март 31, 2008, 10:09:37 »

Здравейте,

Август месец се женя и още почти нищо не сме направили  shok и ми трябва Dj да намеря, може ли да ми дадете съвет кой да бъде, колко взимат и т.н. за София става дума.

Благодаря на всички предварително
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: април 01, 2008, 09:02:45 »

 Welcome Здравей georgi !

И аз се омъжвам август  smile Това е нашия диджей - http://www.djstoian.com/index.html . Взема 50 лв на час, без значение колко часа, каза че ако искаме изнесен ритуал в градината на ресторанта, предлага услугите на негов колега срещу 60 лв. Малко по назад в темата съм писала каквото знам за него...

Успех!  Good luck Good luck Good luck
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: април 01, 2008, 11:46:39 »

И ние вече сме готови с DJ.  yahoo

Прекрасна комбинация.Хем има караоке в цената, хем DJ и също така той има издаден и самостоятелен албум-което означава че свири на китара и пее. Сватбата  е от 17ч и каза че ще е със нас до колкото искаме, но е желателно да е до към 01.30ч, което нас си ни устройва идеално. А за шегичките ни каза че ще казва каквото ние си искаме а за музиката нямало проблем да разбере за десетина минутки каква музика харесват хората и да се приспособи към техния вкус.Много съм щастлива че това поне е отметнато.Все пак ще се срещнем седмица преди сватбата с него на живо за да уточним детайлите.

Цените в Швеция  варират.Нашият го договорихме за 400 евро и като гледам какжи суми са в България май долу горе са същите цени.
 Oh my ...
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: април 02, 2008, 20:30:38 »

моля Ви ако някой е наясно за условията и цените на profile studio да ми пише на лични..............много ще съм ви благодарна give_rose
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: април 02, 2008, 22:03:31 »

hristi , писах ти на лични ..... съжалявам, че не съм видяла съобщението ти по - рано, но просто нямах време  tease
Активен
cveteto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 169



« Отговор #112 -: април 03, 2008, 15:10:05 »

незнам как точно да формолирам дилемата която ме тормози,но става въпрос за следното,за избора си на фото и видео си търсех от фирмите в интернет и препоръки,докато един мой приятел не разбра,че се омъжвам и прояви желание да бъде той/с това се занимава/,аз в началото се зарадвах и се съгласих.Докато не започна да ме тормози мисълта,че ако нещо не се получи няма как да му направя рекламация.На сватбата на нашите поканили наши роднини/и те с това са се занимавали/и те възторжено се съгласили,ноооооооо на самата сватба не се появили,заминали си на почивка"били забравили" Oh my ... *crazy*и така и до ден днешен мама като се сети полудява,а може би от там идва и моето опасение.Питането ми е Вие как бихте постъпи ли в подобна ситуация?Или аз полудявам и ме тресе параноята от предстоящото събитие crazy
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: април 03, 2008, 18:32:50 »

Здравей,cveteto smile!Аз бих те посъветвала да си наемеш друг.Щом се е получил такъв гаф преди време diablo,не е казано,че пак ще повтори,но ти няма да бъдеш спокойна.Няма никакво значение,че ви е приятел-става дума за вашата сватба,нали?Знаеш ли,че и при нас имаше един такъв приятел,който изяви желание да снима,но аз му нямах доверие и въобще не се поколебах да си търся друг.Знай,че щом имаш колебания относно приятеля(оператор)-направо си търси друг crazy.Решението ще си вземеш ти накрая,така,че успех! Good luck
незнам как точно да формолирам дилемата която ме тормози,но става въпрос за следното,за избора си на фото и видео си търсех от фирмите в интернет и препоръки,докато един мой приятел не разбра,че се омъжвам и прояви желание да бъде той/с това се занимава/,аз в началото се зарадвах и се съгласих.Докато не започна да ме тормози мисълта,че ако нещо не се получи няма как да му направя рекламация.На сватбата на нашите поканили наши роднини/и те с това са се занимавали/и те възторжено се съгласили,ноооооооо на самата сватба не се появили,заминали си на почивка"били забравили" Oh my ... *crazy*и така и до ден днешен мама като се сети полудява,а може би от там идва и моето опасение.Питането ми е Вие как бихте постъпи ли в подобна ситуация?Или аз полудявам и ме тресе параноята от предстоящото събитие crazy
« Последна редакция: април 03, 2008, 18:36:31 от Pisetata » Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: април 03, 2008, 18:39:43 »

cveteto, според мен не рискувай щом от сега имаш съмнения! Нали знаеш приказката, че приятелите са си приятели, но сиренето е с пари. Ти не би се чувствала спокойно на сватбата си, защото ще се чудиш как да му направиш забележка, ако нещо не ти харесва, да не го обидиш, засегнеш, как ще реагира и т.н. и т.н. Според мен не си струва да си усложняваш деня, в който и без това ще трябва да мислиш за още много неща. Наеми си диджей, плати си му, имай си правото да го "командваш", а приятелите ти нека да се забавляват с теб в този ден  good
Активен
Биa'
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44


Директор!.......на цирка.


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: април 04, 2008, 12:14:38 »

ей и аз се интересувам от profilestudio.......моля за малко инфо на лични и на мен
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: април 04, 2008, 13:40:14 »

cveteto И аз съм на мение че трябва да си наемеш професионалисти, може и твоя приятел да е...но все пак е дошъл на твоята сватба, ще иска да седне, да пийне, да хапне...хората които снимат по сватби го правят за секунди, за да не изпуснат нещо интересно...а мислиш ли че твоя приятел няма да се изкуши да удари 2-3 лафа с друх познат? Или да си изяде всичко в чинията защото ще е гладен?
Мила "рекламация" на снимки и видео от сватбата си и да направиш....няма да има втори дубъл! Така че не трябва да се стига до там! Затова си наеми хора, които ще свършат работата си и ти ще си спокойна!
Активен
cveteto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 169



« Отговор #117 -: април 04, 2008, 13:45:30 »

Благодаря ви момичета за мнението :thanks:Утре имам среща с него и хубаво ще си поговорим,и от разговора ще преценя
Активен
cveteto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 169



« Отговор #118 -: април 04, 2008, 13:48:01 »

Също обмислям варянта да го помоля да ми препоръча негови колеги,че така ще се чувствам по спокойна,надявам се да ме разбере,нали поа ми помага ;)Стискайте палци Victory
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #119 -: април 04, 2008, 14:03:10 »

Цвете не рискувай Мила това не е рожден ден и или друг празник който можеш да повториш .Наеми си професионалист.Сватбата минава за един ден но филма и снимките остават !Това е моя съвет ! good Wink
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines