Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 23:17:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпросче относно видеоператор,ди джей и фотографи?  (Прочетена 161185 пъти)
 
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: март 21, 2008, 00:46:40 »

Ние вече си наехме фотото  и видеото-всичко 400 лв.Фотото-150 получавам албум с 85 снимки и др.качени на диск, а видеото 2-комплекта по 3ч.и половина обработен материал-некодирани дискове.Мисля че е добре, а това със албума със всички снимки на картон и допълнително мога да си го направя, а и вие също и мисля че ще ви излезе по-евтино, но не съм сигурна-прави се на дигитална машина мисля.А и всички ще са през цялото време при нас-близо 12 часа от 12 до 12.
Веси 1983, а кой Диджей наехте и колко ви струва? Мерси
Активен
Биa'
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44


Директор!.......на цирка.


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: март 21, 2008, 15:03:42 »

здравейте!сватбата ми е на 5.07.08г. ще ми кажети ли от кога трябва да помисля за фотограф и dj?
Активен
Mariasto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: март 21, 2008, 15:07:48 »

Ами вече трябва да помислиш, мила! Аз все си мислех, че има много време и накрая се видях в приключение  Wink
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #78 -: март 21, 2008, 15:10:30 »

Бибка нямаш време Мила  колкото по рано толкова по добре .чува се ,че от май месец ще се вдигат цените на операоите и фотографите  капарирай си сега зада минеш по старите цени
Активен
Биa'
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44


Директор!.......на цирка.


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: март 21, 2008, 16:50:55 »

малееее значи ще бързам ще ми препоръчате ли някакви видеооператори,фотографи,dj(естествено на лични) give_rose
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: март 21, 2008, 17:15:24 »

малееее значи ще бързам ще ми препоръчате ли някакви видеооператори,фотографи,dj(естествено на лични) give_rose

Само уточни за кой град става въпрос. Wink
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: март 22, 2008, 22:43:52 »

Нашия фотограф ще е Любомир Любенов  http://www.lyubenov.com/main/
                    камера: Виктор Попов         http://www.victorpopov.com/videos.php


krasunkata, и ние избрахме любо  Bravo, но решихме да нямаме видео  Girl_sing и двамата го решихме единодушно, че предпочитаме по-скъп фотограф, пред компромис с качеството. А и мисълта цял ден някой да ми диша във врата с камера  lacnl8 Но това си е въпрос на личен избор, разбира се!
Krasunkata, тези ди джей които си написала са добри или не чак толкова?  blush Не можах да разбера от поста ти, дали са добри, но просто заети за твоята дата или са кофти и не искаш да бъде един от тях.
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: март 23, 2008, 06:44:02 »

Момичета, някоя от вас да е чувала нещо за Ди джей Теодор Генов, защото ми предлага страшно добра оферта и мисля, че ще наемем него?
Активен
vesi1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 176



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: март 23, 2008, 14:28:49 »

Момичета незнам по какви критерии си избирате DJ, но аз лично като видях моя много си го харесах-има страхотен изразителен глас и ми обясняваше 2 часа как обикновенно протичат сватбите и всичките в тях ритуали-даже ми цитира част от неговите думи на сватбата така, че чак настръхнах и като че ли се осъзнах, че ще се омъжвам.Аз лично немисля да имам някакви ограничения в музиката-бившият ми приятел беше DJ  и съм обикаляла по сватби и дискотеки с него и съмразбрала, че колкото повече го ограничаваш толкова по кофти-дай му свобода и ако е свестен за близо 30 мин ще разбере каква музика харесват гостите и какво ги кара да танцуват, а не ти да му наложиш и на дансинга да има само 5 човека. good
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: март 24, 2008, 10:17:19 »

Момичета, вчера имах среща с един видео оператор и съм почти 100% сигурна, че ще наемем него. Направи ми много добро впечатление и ни даде да гледаме 2 ДВД-та от сватби, които е снимал. Качеството е перфектно и си личи, че се е постарал доста с обработката. Той е от Враца. Ако някой иска информация за него или координати, може да пише на лични smile
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: март 26, 2008, 09:08:38 »

Ние ходихме В Profilestudio - на мен лично много ми харесаха  good

Снимките им са много хубави - като картички  Bravo, пък и предлагат два вида албуми, които също са красиви.

Но за съжаление ние се спряхме на друг фотограф, защото цената за репортажни снимки и арт сесия беше височка за нашия бюджет  sad

Тя сама по себе си не е непосилна - пък и за качеството  Wink, но всеки според възможностите си .

Пък и албумите се заплащат допълнително , а си заслужават  Wink   Аз ще се обадя по - нататък, да питам дали правят албум от снимки, които не са правени от тях  pardon

Ако имате възможност - наемете ги  good
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: март 26, 2008, 10:28:48 »

krasunkata, и ние избрахме любо  Bravo, но решихме да нямаме видео  Girl_sing и двамата го решихме единодушно, че предпочитаме по-скъп фотограф, пред компромис с качеството. А и мисълта цял ден някой да ми диша във врата с камера  lacnl8 Но това си е въпрос на личен избор, разбира се!
Krasunkata, тези ди джей които си написала са добри или не чак толкова?  blush Не можах да разбера от поста ти, дали са добри, но просто заети за твоята дата или са кофти и не искаш да бъде един от тях.

Wienerin радвам се че сте се спрели на Любо  good,а това за камерата наистина е лично решение  girl_wink
Относно споменатите от мен диджеи, ми е трудно да кажа дали са добри или не, защото нямам лични наблюдения. От форума обаче видях че са доста хвалени, така че предполагам са добри  pleasantry (ама човек винаги да си има едно наум). Бяхме се спрели на тях, но за съжаление всички или са заети за нашата дата или са на почивка. За момент ми стана много притеснено че няма да можем да си намерим Диджей, но сега наехме Стоян Петров  http://www.djstoian.com/index.html   За съжаление пак не мога да споделя лични впечатления, защото ние живеем в Прага и не сме го виждали нито чували, на срещата с него беше бъдещата ми свекърва и е останала с добри впечатления  smile  Дори ди джея й е дал DVD  със сватба на която води. Ние чухме част от него и ми се струва че е добре, ама не смея да кажа нищо повече от сега  pleasantry Като цяло отзивите за него са добри, ако някой може да допълни лично впечатление , ще се радвам да го чуя  girl_wink
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: март 27, 2008, 09:29:44 »

Gerka, сега разгледах сайта на Profilestudio.. Наистина всяка снимка е шедъовър.. Няма думи  Bravo Много ми се иска и моите сватбени снимки да изглеждат по този начин. Би ли споделила някакви ориентировъчни цени (може и на лични)  girl_wink
Активен
Биa'
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44


Директор!.......на цирка.


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: март 27, 2008, 10:52:38 »

здравейте момичета Препоръчаха ми горещо един фотограф казва се Петър Делийски някой да има впечатления от него Мерси и приятен ден на всички good
Активен
Lina
Новак
*
Публикации: 15

сватбар


« Отговор #89 -: март 28, 2008, 10:30:59 »

Момичетааа,закъсахме го!!!!
Спешно ни трябва добър DJ.Този,когото бяхме набелязали се оказа зает -Петър Дянков sad.Той много ни хареса,водеше сватбата на нашите бъдещи кумуве и мнго искахме да е той....ама  nea
Моля Ви,всички ,които познавате/виждали сте как озвучава сватби ДОБЪР DJ,да ми дадете информация и контакти за него.

П.П.Сватбата ще е в София.

Благодаря Ви предварително!
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines