Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 23:27:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпросче относно видеоператор,ди джей и фотографи?  (Прочетена 161312 пъти)
 
ivana
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: март 14, 2008, 11:24:23 »

лелееееееее Brezel 1-во извинявай,че съм растълкувала думите ти погрешно
2-ро...това което описа го имаше и при нас но крайната цена беше 290лв. 250-снимане,обработка и там всичките му екстри,заедно с това  DVD МЕНЮ и т.н.,20лв. копие за кумовете и 20лв. пътни,защото те дойдоха от Бургас в Сарафово за да вземат младоженеца,въртят пак в сарафово за кумовете,после до Поморие за да вземат мен и пак в Бургас в ритуална зала,после до църквата,после в ресторанта...А по пътя спирахме два пъти...Първо в Шато-то после,влязохме в Летище Бургас...Вторият ми  дом,както и на кумомете  pleasantry pleasantry...та така,поискаха си пари за гас и ние им дадохме като се има в предвид колко път биха!Но за тези екстри като обработка на PC,меню,музика,ефекти и т.н. не са ни искали нито стотинка отгоре!!
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: март 14, 2008, 14:32:29 »

Спомням си, че някой по-нагоре питаше за ДиДжей, който предлага и караоке.. Днес случайно попаднах на един. Ето линк към сайта му: http://djstoian.com/index.html
Активен
Teddi
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #62 -: март 16, 2008, 13:23:40 »

Здравейте момичета!
Някой може ли да ми препоръча добър DJ във Варна.
Благодаря предварително. good
Активен
rashi
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #63 -: март 18, 2008, 10:19:07 »

Мили "колежки", моля дайте мнение за добри фотографи.

Мерси и хубав ден lol))
Активен
pretty
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #64 -: март 18, 2008, 11:40:16 »

Ние също все още нямаме фотограф за сватбата
Дайте мнение и координати
10х give_rose
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: март 18, 2008, 12:19:06 »

ние наехме Камен Вълканов много харесваме работата му.........
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: март 18, 2008, 15:40:46 »

Ние сме си харесали DJ Jivko Mix! smile А за фотограф един бивш колега на милото!
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: март 19, 2008, 11:06:37 »

Нашия фотограф ще е Любомир Любенов  http://www.lyubenov.com/main/
                    камера: Виктор Попов         http://www.victorpopov.com/videos.php

обаче с DJ сме го закъсали- звъняхме на няколко- или са заети за нашата дата (9.08.08- София) или са в отпуска. Моля ви предложете ми някой различен от следните: Пепи Дянков, Мартин Кенов, Христо Станков и Арми.

Критериите ни са следните: да има чувство за хумор , да не фъфли и да не се притеснява като говори; да не изпада в подробности от сорта кой какво яде и как си бърше устата, да е коректен(да не праща заместници и да не се пазари и цигани за пари).

Благодаря на всички предварително за помощта thank you
« Последна редакция: март 19, 2008, 11:26:07 от krasunkata » Активен
Baba_Marta
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44


И моето време дойде:)!


« Отговор #68 -: март 19, 2008, 12:30:23 »


Критериите ни са следните: да има чувство за хумор , да не фъфли и да не се притеснява като говори; да не изпада в подробности от сорта кой какво яде и как си бърше устата, да е коректен(да не праща заместници и да не се пазари и цигани за пари).

Благодаря на всички предварително за помощта thank you

Доста трудна работа. Аз имам чувството, че те май всички много се пазарят. А пък като кажат, че са Ди джей от 50 години и ние ли сме тези, които ще ги учат какво да правят, направо ужас!
Успех с търсенето, наистина не знам как да ти помогна, при нас ди джея ще пуска само музиката, взехме си и водещ, така поне няма да слушаме глупости на сватбата! good
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: март 20, 2008, 13:46:48 »

  help help help  Някой има ли впечатления за DJ Стоян Петров?  http://www.djstoian.com/index.html
Активен
sshiva
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #70 -: март 20, 2008, 14:38:16 »

Здравей krasunkata,
нямам лични впечатления от DJ Стоян Петров,но това което съм чувала за него е че е свестно и добро момче,с което можеш да се разбереш.
Но основния ми съвет към тебе е да се възползваш от мнението на хората,които вече си ангажирала-Филмовата къща Виктор Попов /аз също съм ги ангажирала/ и фотото Любомир Любенов.Те са си колеги,познават се един друг много по-добре отколкото ние можем да ги опознаем и няма начин да не те посъветват нещо.Например във Филмовата къща хората ми показаха няколко сватбени тържества в ресторанти,между които се колебаех.Трябва да призная,че прогледнах,защото аз си представях нещата по съвсем различен начин,но едно е да си ги фантазираш ти,а съвсем друго е като го видиш на живо.
Мисля,че няма нищо нередно да се възползваш от опита и съвета на хората,които вече си наела.
Вие сте един екип. Опитай.
Успех smile
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: март 20, 2008, 15:10:53 »

sshiva мерси за съвета  give_rose give_rose give_rose ще се възползвам от него  girl_wink
Активен
bayche
Новак
*
Публикации: 9



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: март 20, 2008, 17:03:23 »

Здравейте момичета!
Някой може ли да ми препоръча добър DJ във Варна.
Благодаря предварително. good

Здравей Теди,
Горещо ти препоръчвам Галин Алексиев. Той беше водещ на моята сватба. Невероятен е!
Можеш да го намериш тук:http://galexanimato.com/
Късмет!!! good
« Последна редакция: март 21, 2008, 00:51:21 от maria_lakova » Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: март 20, 2008, 17:45:02 »

Ние ангажирахме вече и фотограф. Само с видеооператора не сме се видели още, въпреки че платихме капаро. Доволна съм, че приключихме с тези неща и се надявам да сме направили добър избор и да имаме късмет. Защото всеки човек има дни, в които не работи добре, колкото и да е опитен и добър в професията си. Изобщо това ми беше единственото не особено приятно от подготовката до тук.
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: март 20, 2008, 18:55:26 »

Аз само един съвет към тези на които им предстои да избират фотограф и видеооператор. Момичета, не обръщайте по-мако внимание на това, от колкото на другите неща от сватбата. Бих казала че това са едни от най-важните елементи във вашия един единствен ден. Просто втори дубъл няма  pardon На скоро една булка ми сподели за неволите си около избраните от нея фото и видеооператори.
По-евтиното винаги излиза по-скъпо.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines