Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 23:21:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпросче относно видеоператор,ди джей и фотографи?  (Прочетена 161231 пъти)
 
cveteto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 169



« Отговор #90 -: март 28, 2008, 10:44:35 »

момичета имаме си вече ди джей,препоръчаха ни го,но не неочаквах да е толкова добър good :yes:всичко си обясни момчето,накрая като ни попита дали имаме въпроси и ние  shok mda
Активен
Lina
Новак
*
Публикации: 15

сватбар


« Отговор #91 -: март 28, 2008, 10:53:16 »

Здравей,Cvete!

Можеш ли да дадеш някаква информация за него -тарифи,стил на работа,контакти...?


Мерси.
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: март 28, 2008, 11:12:50 »

Здвавейте, мацки!
Някой може ли да ми препоръча DJ фотограф и видеооператор за Бургас.
Бяме си набелязали един DJ, но за сажаление, точно за след 3 месеца, датата на нашата сватба, е зает.  tease И сега сме в невидение. Така че, моля ви, помагайтеееееее  crazy
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: март 28, 2008, 11:28:46 »

момичета, може ли да ми кажете вашите ди джеи по колко взимат на час?
нашия иска по 60 лв. на час и аз сега като не знам това много ли е, малко ли е...в една друга тема едно момиче беше написало че техния ди джей ще им струва 150 лв, при което аз  Oh my ...
Активен
micedj
Сватбар
***
Публикации: 163



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: март 28, 2008, 12:52:10 »

За кой град става въпрос? Нашият е с тарифа 50лв/час без значение за колко време го наемаш.
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: март 28, 2008, 14:12:45 »

Аз съм в София и нашият взима 60 лв. /час  pardon
Активен
kateto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #96 -: март 28, 2008, 14:34:52 »

И аз искам да попитам за информация за Profilestudio. Както и като цяло за фотографи.., защото и аз организирам всичко от чужбина и е много трудно  sad cray angry .. Гледам разни сайтове, но повечето фотографи имат по няколко добри кадри, които да сложат на страницата си. Които може да ми даде идеи за София..
 Нали се сещате, че и за DJ ще питам.. Wink За фотограф, поне мога да разгледам сайтове, но как се избира DJ, без да го познавам (и най-вероятно, ще се запознаем, чак на сватбата smile )..  nea Трудна работа.. Та, който може да помогне smile give_rose girl_impossible
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: март 28, 2008, 15:35:09 »

kateto за фотограф мога да ти препоръчам Камен Вълканов...........ние го ангажирахме него-виж работата му на  www.sv29.com
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: март 28, 2008, 15:45:37 »

Колко време предварително си "запазихте" /капарирахте/ ди джей, видео и фото?
Активен
cveteto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 169



« Отговор #99 -: март 28, 2008, 16:01:16 »

Здравей,Cvete!

Можеш ли да дадеш някаква информация за него -тарифи,стил на работа,контакти...?


Мерси.
;мила,става въпрос за същия,когото ти си искала,но ще ти пратя на лични,кординати те на един друг за който също се колебаехме.И нашият е 60лв на час
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: март 28, 2008, 16:04:52 »

 give_rose благодаря момичета! за софия става въпрос!

нашия е пепи дянков, милото страшно го е харесал като са се видяли, мн. внимателен и спокоен човек му се е видял. И дори пред милото е бил ангажиран за 3 сватби  Oh my ...
ние го ангажирахме месец преди сватбата, но нашата сватба е в понеделник, така че аз не съм нормален случай  pleasantry
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: март 28, 2008, 17:34:17 »

DJите ни бяха двама и са приятели на милото/но не се занимават с професионално водене на сватби-справиха се страхотно обаче/ оператора и фотографа ни бяха от фотографска Агенция Ники Франц *THUMBS*капарирахме  2 месеца преди сватбата!!с оператора не се бях срещала само с фотографа  good разгледах снимки и видео от сватбите на Виолета Здравкова/манекенката/ Екстра НИна много ми харесаха как са се справили и решихме да ги ангажираме good
това е за София  huhhuh.gif
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: март 28, 2008, 18:49:41 »

И аз искам да попитам за информация за Profilestudio. Както и като цяло за фотографи.., защото и аз организирам всичко от чужбина и е много трудно  sad cray angry .. Гледам разни сайтове, но повечето фотографи имат по няколко добри кадри, които да сложат на страницата си. Които може да ми даде идеи за София..
 Нали се сещате, че и за DJ ще питам.. Wink За фотограф, поне мога да разгледам сайтове, но как се избира DJ, без да го познавам (и най-вероятно, ще се запознаем, чак на сватбата smile )..  nea Трудна работа.. Та, който може да помогне smile give_rose girl_impossible

Привет и от мен Кате! И ние сме в същата ситуация като тебе- ама вече избрахме и фото и камера и диджей. Нито един от тях не мога да коментирам от лична гледна точка защото не съм ги виждала как работят, но мога да кажа по няколко думи накратко за фотографа и диджея:

1. Фотограф (http://www.lyubenov.com/main/)- комуникирахме по e-mail, и останах с много добро впечатление- отговаря на време и дава допълнителна информация ако те интересува нещо, на мен ми беше писал ако имаме изисквания за снимките или идеи да ги споделим, предлага подписване на договор без да взема никакво капаро (при нас договора го подписа трето лице, без проблеми), за качеството смятам че няма смисъл да го коментирам- има над 60 сватбени снимки като портфолио (една от които е печелила конкурса "Сватбени емоции") и отделно можеш да разгледаш снимките на една съфорумка Rou (отново са негово дело), хубавото е че на страницата му има календар и веднага можеш да провериш дали е свободен за вашата дата.

2. Диджей (http://www.djstoian.com/index.html)- с него комуникирахме с помоща на бъдещата ми свекърва , тя е останала с много приятни впечатления от него, уговорили  си среща , той й дал  DVD/(CD)  със запис от една сватба на която води, а тя по-късно ни го пусна по Skype да си кажем мнението. И на двамата с милото ни хареса, но слушахме една малка част от CD-то за да има момент на изненада после на сватбата  Girl_hide че иначе ако разберем всички игри и други такива няма да е толкова забавно insane smile  chee . Хубавото е че на сайта му има и Skype, така че  можеш да се чуеш с него. Питал е какъв стил музика предпочитаме и скоро възнамеряваме да се чуем с него и да обсъдим всички подробности. Тук може да видиш какво намерих за него като мнение на други хора :

http://svatba.noxart.com/viewtopic.php?t=273&highlight=%D1%F2%EE%FF%ED
http://svatba.noxart.com/viewtopic.php?t=3393&highlight=%D1%F2%EE%FF%ED

write Ох аз уж накратко... а то гледай какво стана  pardon
Успех Clover Clover Clover   
« Последна редакция: март 28, 2008, 18:51:15 от krasunkata » Активен
Биa'
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44


Директор!.......на цирка.


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: март 28, 2008, 20:18:55 »

абе много го хвалят този фотограф Любенов на мен ми се струва много скъпо 500лева не е ли много????????
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: март 28, 2008, 20:32:58 »

абе много го хвалят този фотограф Любенов на мен ми се струва много скъпо 500лева не е ли много????????

ами как да ти кажа BIBKA_21, според нас с милото, това е най-важния човек на сватбата, защото всичко друго се забравя (ресторант, рокли и т.н.), но снимките са единствения спомен, който се съхранява и занапред. Аз на майка си никога не съм виждала булчинската рокля, но винаги с голяма радост съм и разглеждала сватбените снимки. Когато си избирахме фотограф разгледахме доста сайтове на фотографи, но никой не ни грабна наистина. Докато Любо просто има усет според нас и умее да снима добре  good.
Това е лично мнение и не искам да обиждам никого  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines