Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 23:27:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С какво се занимавате вие и вашата половинка?  (Прочетена 78766 пъти)
 
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: март 22, 2007, 10:09:17 »

maslinka  ДАНО РЕАЛИЗИРАШ МЕЧТАТА СИ И ЕДИН ДЕН ДА ГЛЕДАМЕ ТВОЯТА КОЛЕКЦИЯ ПО МОДНИТЕ СПИСАНИЯ И ТЕЛЕВИЗИИ  girl_wink
УСПЕХХХХХ  girl_wink
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: март 22, 2007, 10:26:10 »

maslinka  ДАНО РЕАЛИЗИРАШ МЕЧТАТА СИ И ЕДИН ДЕН ДА ГЛЕДАМЕ ТВОЯТА КОЛЕКЦИЯ ПО МОДНИТЕ СПИСАНИЯ И ТЕЛЕВИЗИИ  girl_wink
УСПЕХХХХХ  girl_wink
еее благодаря ти за милите пожелания give_rose
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: април 11, 2007, 09:20:00 »

Някоя от съпругите на военни може ли да ми даде инфо за новата заповед,която е излязла.Т.е. че не могат да си прекратяват трудовите договори по взаимно съгласие  Oh my ... cray shok
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: април 11, 2007, 09:43:28 »

Някоя от съпругите на военни може ли да ми даде инфо за новата заповед,която е излязла.Т.е. че не могат да си прекратяват трудовите договори по взаимно съгласие  Oh my ... cray shok
а аз това не съм го 4увала  Oh my ...
моето мом4е знам 4е подписа за още 5г. и с подписа си е съгласен за мисии с което аз разбирас е не съм съгласна, но ако не бе подписъл няма6е да е на работа
много кофти ги изиграха този път
но за такава наребда незнам Mad girl
6те разува и като разбера 6те ти пи6а fiibi
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: април 11, 2007, 09:48:32 »

И моя вторият му договор е за 5 год и искаме да го приключи,но това го разбрах преди 2 дни и много ме притеснява!Хайде питай PETKOVA и ще ти бъда много благодарна ако разбереш нещо! give_rose
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: април 11, 2007, 09:49:32 »

fiibi_bg заповедта е временна поради недостига на бюджет(нали се сешташ че изплащат заплати когато напускат),но не се знае докаго ще е валидна
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: април 11, 2007, 16:14:13 »

девойки,
надявам се законът, за който говорите да е благоприятен за вас и половинкитеви.
Иначе аз и моята единствена любов сме съученици и състуденти (от подготвителен клас във Френската гимназия до последната година на магистратурата в Стопанския Факултет в СУ).
В тази връзка - целия клас ще е на сватбата, което много ме радва. danceg dance
Сега милото работи в банка и е мениджър на отдел Малки предприятия
а аз се занимавам с маркетинг, аз съм ръководител отдел маркетинг в туристическа компания.
по цял ден не се виждаме, а и рядко се чуваме така че той много ми липсва  cray
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: април 11, 2007, 16:20:05 »

по цял ден не се виждаме, а и рядко се чуваме така че той много ми липсва  cray
ооо милите
отделяйте пове4е време за двамави заедно
ние пък по цял ден си говорим, всяка ве4ер сме заедно е когато е наряд не е при мен, но това се слу4ва рядко по принцип сме си заедно постоянно
упс малко отидох в друга тема май
ако трябва махнете писаното
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: април 11, 2007, 16:23:53 »

ще те върна в темата
да, но дали ще си говорим зависи кой колко е зает - напоследък и в 2те работни места работата е много и нямаме време за разговор.
иска ми се след време да имаме собствен бизнес, за който да се трудим заедно. любов заедно
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: април 11, 2007, 16:29:21 »

иска ми се след време да имаме собствен бизнес, за който да се трудим заедно. любов заедно
ivaiva
пожелавам ти го от сърце да създадете в най-скоро време собствен бизнес и да сте си постоянно заедно е само да не си омръзнете girl_wink
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: април 18, 2007, 11:02:46 »

аз се занимавам с имуществено и автомобилно и още други видове застраховане и работя в застрахователна компания а милото работи като заместник главен счетоводител в една голяма компания.И двамата сме завършили висше на едно и също място и там се и запознахме
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: април 18, 2007, 12:47:38 »

Преди 8 години с мъж ми сложихме началото на нашият общ бизнес(да не кажа семеен,че още не е Wink ) с първият ни магазин за козметика и детски играчки.С течение на времето бизнесът ни се разрастна,оставихме козметиката и наблегнахме на играчките и детските стоки.И до днес(надявам се и дълго занапред) това е основно перо в нашата работа,а от около 3 години се занимаваме и с търговия на фитнес-уреди и аксесоари на световноизвестна марка.Работата е доста и на моменти много натоварена,но сме щастливи,че сами съумяхме да си създадем име и правим всичко заедно.М/увременно завършихме и по едно висше(той-ПА,аз-МО),купихме си собствен апартамент и си родихме детенце smile Това е и причината за момента той да се оправя с работата сам(е,с персонал разбира се),а аз съм "заета" предимно с отглеждането на малката,в което и той,въпреки натоварения си график,активно и с удоволствие се включва!
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: април 18, 2007, 13:02:53 »

оле, Росистела, звучи като сбъдната приказка.
много ме разчуства, желая ви за напред така добре да ви се нареждат нещата Curtsey
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: април 18, 2007, 13:15:26 »

Благодаря,ivaiva!
Наистина понякога си мисля,че сме късметлии,но,разбира се,не всичко е цветя и рози.В началото започнахме на риск,без финансова подкрепа,само със спестените от предишната работа на мъж ми парички,а и тогава бяхме още доста млади-той на 22,аз-току-що завършила гимназия.Но това е доказателство,че когато човек иска и се бори за нещо,няма начин то да не стане реалност!Пожелавам на всички ви реализаране на съкровените желания Good luck
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: април 18, 2007, 13:19:24 »

радвам се много за вас и ви желая още поне едно мъниче да ви осмисля дните

П.С. извинете за правописната грешка в предишния пост -"разчувства" исках да напиша blush
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines