Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 23:18:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С какво се занимавате вие и вашата половинка?  (Прочетена 78707 пъти)
 
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: март 15, 2007, 13:40:06 »

Аз малко поизместих темата blush blush blush
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: март 15, 2007, 17:56:57 »

Не се притеснявай, Harmonia, аз ще я наместя Wink
И двамата с моя годеник работим в телекомуникациите. Аз съм старши администратор на web базирана информационна програма, обслужваща вътрешни клиенти на компанията, а той е Групов отговорник на специализиран технически сегмент към Call Center. Той работи във фирмата от 4 години, а аз от три.
Работата ни няма почти нищо общо с образованието, което имаме. И двамата в момента завършваме Международни икономически отношения (така известното МИО  pleasantry) с френски език в УНСС. Аз подготвям дипломна работа, която ще защитавам през юни, а на него му остава само да си вземе дипломата (малко ме изпревари  blum)
Определено имаме намерение и двамата да продължим с магистратура от октомври  Bravo Никак не ме притеснява това, че ще сме женени или че ще се появи бебче скоро (дай Боже). Досега все се правили по много неща едновременно и сме се справяли доста добре, не виждам защо сега да не можем  Curtsey
Активен
desito07
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: март 15, 2007, 18:47:46 »

Е и аз да се запиша тук... Със слънчицето в  момента си подготвяме дипломните работи по магистратурата, тъй като учим едно и също нещо - банков мениджмънт tease Аз сега като се замисля нашето съвместно съжителство е 6 месеца в България, 6 месеца в чужбина по студентски бригади  tease Поработихме малко в банковия сектор по специалността, но чужбина ни влече и сега кагато станем съпруг и съпруга пак ще заминаваме yahoo
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #63 -: март 15, 2007, 18:56:35 »

Аз цял живот съм искала да бъда лекар, но обстоятелствата се стекоха така, че започнах и завърших счетоводство в САЩ и сега съм одитор в една от 4те най-големи одиторски компании в света (т.нар. Големи 4). Работата е с безумни часове, заплащането "бива", но опита, който съм получила е безценен. Мисля още 1.5 -2 години.
Съпругът ми предпочита да се изживява като шофьор на шеф  ROFL (така казал на едни ченгета), но всъщност не обича да казва къде работи и с какво се занимава (завиждам му за работата!!!). Иначе е инжинер по образование (завършил е в САЩ магистратура по същото).   
Активен
Yana_Bah
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 141



« Отговор #64 -: март 15, 2007, 19:13:47 »

Булките на моряци и на военни на мисии в чужбина определено не са за завиждане... момичета вие сте герои
Колкото до нас - приятеля ми е инженер и работи в една фирма в развоя (аз бъкел не разбирам от тези работи). Иначе е и китарист, но нещо е поизоставил свиренето напоследък, което ме натъжава много...
Аз завършвам второто си висше - право и в момента не работя защото съм последен курс а той е мноооого гаден и държавни - стаж и т.н.  Абе дългосрочен безработен съм май, ама....Инъче съм с завършена публична администрация - която НЕ ВЪЗНАМЕРЯВАМ да работя и международна сигурност - където едва ли приритват за моя милост.
Но както казва един приятел - и пет висши да имаш пак една заплата ще взимаш
Иначе се занимавам с четене..... и пак четене(всичко, което ми попадне чета и не отказвам) - по едно време учих и библиотечно-информационни дейности - май си бях баш за там, нали съм книжен плъх.
И да не излезе че съм абсолютен темерут - ходя и да танцувам........
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #65 -: март 15, 2007, 19:27:11 »

Аз цял живот съм искала да бъда лекар, но обстоятелствата се стекоха така

silverarrow, и аз винаги съм искала да бъда лекар, но като дойдох тук и се отказах--най-вече заради огромните заеми, които трябваше да взема за финансиране на обучението...така от science в колежа, завърших магистратура в областта на социалните науки и работата ме отвя към политиката... crazy
« Последна редакция: март 15, 2007, 19:30:55 от didibaby » Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #66 -: март 15, 2007, 19:58:07 »

да се запиша и аз..завършила съм "Стопанско управление", работя в една голяма борса . Бебето работи в рекламна агенция. Искам да си направя магазинче, но идеята ми е много нерентабилна-мечтая за магазинче в лилаво-розово /леопардова шарка/, с уникати. Пълни ансамбли -от обувките, аксесоарите до чантата и парфюма. Но направени индивидуално за клиента. мечти...
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #67 -: март 15, 2007, 20:11:32 »

да се запиша и аз..завършила съм "Стопанско управление", работя в една голяма борса . Бебето работи в рекламна агенция. Искам да си направя магазинче, но идеята ми е много нерентабилна-мечтая за магазинче в лилаво-розово /леопардова шарка/, с уникати. Пълни ансамбли -от обувките, аксесоарите до чантата и парфюма. Но направени индивидуално за клиента. мечти...

Аууу и аз съм казала на моята бъдеща половинка, че като ми омръзне да работя това, което правя в момента, ще си отворя малък бутик за дрехи! girl_in_love
Активен
bibi_best1
Новак
*
Публикации: 10



« Отговор #68 -: март 15, 2007, 21:21:17 »

А ние работихме заедно до преди месец в една ИТ фирма, тук се запознахме и тук се случи всичко  girl_wink страхотно беше да сме заедно по цял ден .. обяд, , сега той се премести в телекомуникациите... а иначе и двамата сме учили по едно и също време в Академията в Свищов без да се познаваме  End
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: март 15, 2007, 21:26:11 »

да се запиша и аз..завършила съм "Стопанско управление", работя в една голяма борса . Бебето работи в рекламна агенция. Искам да си направя магазинче, но идеята ми е много нерентабилна-мечтая за магазинче в лилаво-розово /леопардова шарка/, с уникати. Пълни ансамбли -от обувките, аксесоарите до чантата и парфюма. Но направени индивидуално за клиента. мечти...

Аууу и аз съм казала на моята бъдеща половинка, че като ми омръзне да работя това, което правя в момента, ще си отворя малък бутик за дрехи! girl_in_love

Ехааа, хайде заедно, аз съм завършила за дизайнер на облеклото!!! blush girl_wink Wink
Активен
desito07
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: март 16, 2007, 07:52:27 »

Eхааааааааа и аз уча в Свищов smile bibi_best1 кога сте завършили и каква специалност???Аз се дипломирах  като бакалавър по ФИНАНСИ и след това по ЗАСТРАХОВАНЕ!! tease А сега си карам магистратура по Банков мениджмънт и в момента започвам да си пиша маг. проект yahoo
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #71 -: март 16, 2007, 20:15:21 »

девойки мили,давайте да си направим проект, бизнес план и да се мятаме. първата година,мисля, само ще даваме....после може пък и да тръгнем. поне за кафето да избием пари
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #72 -: март 16, 2007, 20:32:27 »

Ехааа, хайде заедно, аз съм завършила за дизайнер на облеклото!!! blush girl_wink Wink

девойки мили,давайте да си направим проект, бизнес план и да се мятаме. първата година,мисля, само ще даваме....после може пък и да тръгнем. поне за кафето да избием пари

Много ми се иска, момичета! Това ми е голяма мечта! А и да покажем какво се казва добро отношение към клиенти!
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: март 19, 2007, 18:38:08 »

Това е прекрасна идея. И на мен много ми се иска да работя в такъв магазин. Понеже нямам кой знае какво образувание, може да ме вземете за продавачка  blush  sarcastic Аз съм много учтивичка. Пък и всички букли са толкова милички, няма как да не си и ти с тях така. При мен като дойдат за бельо са толкова мили и преливат от щастие.  Girl_sing
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: март 19, 2007, 18:54:21 »

май ставаме много мечтателки за собствени магазини за дрехи girl_in_love
моята приятелка постоянно ми се кара че сам си обаркала професията и че е трябвало да стана дизайнер
спомням си няколко пъти като ме види с някоя нова дрешка и не може да повярва че сам я шила сама.даже си мислеше че сватбената рокля сама ще си я измислям но нещо не ми идва музата tease. И аз доста се гордея от идейките си които сам реализирала и най-важното стават за носене smile
може да ви пусна някоя снимка някой път.
така че Юле ако си реализирам мечтата за бутик с дрехи собствено производство ще те поканя  good
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines