Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 21:23:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С какво се занимавате вие и вашата половинка?  (Прочетена 78659 пъти)
 
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: март 13, 2007, 09:57:49 »

Момичета ние тук ще си съберем цяла рота-много военни.Моето мило обаче смята да приключва с работата като се върне от мисия.Мисля да си го вербувам в моя бизнес,да помага,че изнемогвам вече.Какво ще кажете?Дали ще е добре да работим заедно?
ох fiibi_bg така да са ми неприятни тия военни глупости покрай моето слънце,аз от 3 години го карам да ги напуска но напредвам бавно в обеждаването tuktuk
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: март 13, 2007, 10:40:07 »

Harmonia  ти кога успя да завършиш 2 визши образувания? Че и за трето.  huhhuh.gif  А си на 25г. млада зелена тъй да се каже  crazy

Ами  blush

Завърших Публична администрация и Маркетинг почти едновременно, защото учих паралелно - едното редовно, другото задочно... Сега дипломирам Финанси, а междувременно направих двете 6-месечни специализации в Open University и London School of PR.
И така...милото ми казва, че съм  crazy , но честно казано, ми доставя огромно удоволствие да уча. Пък и сега както се казва "му е времето", защото след около месец вече като се изнесем с милото заедно едва ли ще мога да отделям толкова време за учене. А сега все още живея с нашите и нямам никакви други задължения (освен работата, която между другото е доста времеемка и уморителна) и така blush
« Последна редакция: март 13, 2007, 10:46:29 от Harmonia » Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: март 13, 2007, 10:44:43 »

Момичета ние тук ще си съберем цяла рота-много военни.Моето мило обаче смята да приключва с работата като се върне от мисия.Мисля да си го вербувам в моя бизнес,да помага,че изнемогвам вече.Какво ще кажете?Дали ще е добре да работим заедно?

Фийби, определено мисля, че двама души, които се обичат могат да бъдат стархотен екип заедно! heart Sunshine heart Въпреки, че съм чувала, че не хубаво да работиш заедно мъжа си... huhhuh.gif
Не знам за теб, но аз сигурно щях да се побъркам ако милото е на военна мисия... Cray Браво за смелостта! Bravo
Активен
Smurfieta
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 210



« Отговор #48 -: март 13, 2007, 13:17:35 »

Моята работа е свързана с поддръжка и тестване на съдържанието на един специализиран уебсайт (няма да го издам и аз) и с поддръжката на потребителите му. Иначе съвсем скоро се дипломирах като магистър по Международни отношения, но никак не ме влече да работя по специалността си  stop
Любимият ми по образование е електроинженер, иначе в момента се занимава да съставя техническа документация към софтуерни продукти.
Май професиите ни на всички тук са доста "шарени"  girl_wink
« Последна редакция: март 13, 2007, 13:21:19 от Smurfieta » Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: март 13, 2007, 15:47:31 »

Ето и аз ще се включа,въпреки че ....късничко....пак! blush Аз сега завършвам магистратура,остават ми още два изпита!иначе работя в една фирма -съвсем не свързана с това,което уча ,но както и да е!Милото пък трябваше вече да е завършило,но още не е  Плачещо момиче...остава му държавния изпит!Работи в един сервиз...поправя коли и както се досещате аз нямам проблеми с колата! Yes
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: март 13, 2007, 17:50:04 »

Момичета ние тук ще си съберем цяла рота-много военни.Моето мило обаче смята да приключва с работата като се върне от мисия.Мисля да си го вербувам в моя бизнес,да помага,че изнемогвам вече.Какво ще кажете?Дали ще е добре да работим заедно?

Фийби, определено мисля, че двама души, които се обичат могат да бъдат стархотен екип заедно! heart Sunshine heart Въпреки, че съм чувала, че не хубаво да работиш заедно мъжа си... huhhuh.gif
Не знам за теб, но аз сигурно щях да се побъркам ако милото е на военна мисия... Cray Браво за смелостта! Bravo
Ами наистина е много гадничко.Много го мисля и се тревожа.И силно се надявам като си дойде да бъдем добър екип.
ЯБЕ Я НАЙ ДОБРЕ НАИСТИНА СИ ГО "ПРИБЕРИ", ЧЕ АМАН С ТИЯ ВОЕННИ ГЛУПОСТИ  crazy

Наистина са големи глупости.А като слушам колегите му глупостите ще стават още по-големи!
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: март 13, 2007, 18:13:58 »

Аз също съм на мнение, че е най-добре да си остане при теб. По-сигурно е за него. А за това да работите заедно, няма лошо стига да се стработите. Ще ви е весело заедно.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: март 13, 2007, 18:22:04 »

Аз също съм на мнение, че е най-добре да си остане при теб. По-сигурно е за него. А за това да работите заедно, няма лошо стига да се стработите. Ще ви е весело заедно.
О с мисиите край със сигурност.Това му е трета вече.Стига!А за сработването мисля че ще успеем и ще е весело разбира се!
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: март 14, 2007, 13:01:53 »

fiibi_bg  аз имам приятелка,на която мъжът и е военен и ходи по мисии!Толкова им е трудно като се разделят...тя не спи по цели нощи! sad Незнам как издържате!По-добре ако може и иска да се откаже!!!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: март 14, 2007, 23:47:29 »

fiibi_bg  аз имам приятелка,на която мъжът и е военен и ходи по мисии!Толкова им е трудно като се разделят...тя не спи по цели нощи! sad Незнам как издържате!По-добре ако може и иска да се откаже!!!
Наистина е трудно.Благодаря!И мисля че вече почти съм го отказала от мисиите. give_rose
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #55 -: март 14, 2007, 23:50:32 »

Аз имам приятели тук, които са били по мисии (най-вече Ирак) в последно време и всички казват, че не съжаляват, че са били там, но и никога няма да се върнат.
Най-добре си е удома! любов заедно
« Последна редакция: март 14, 2007, 23:52:29 от didibaby » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: март 14, 2007, 23:53:46 »

Аз имам приятели тук, които са били по мисии (най-вече Ирак) в последно време и всички казват, че не съжаляват, че са били там, но и никога няма да се върнат.
Най-добре си е удома!
Милото нищо не разказва за Ирак,защото аз  girl_impossible cray shok :girl_cray2:Знам само че всичките му приятели от Ирак са му приятели за цял живот и това е достатъчно.Аз тези хора ги уважавам дори само заради това че са се подкрепяли там!
А за момчетата от САЩ които са в Ирак ми е разказвал невероятни неща.Между другото и милото има приятелчета американци от Ирак!
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #57 -: март 14, 2007, 23:55:58 »

Аз винаги съм се възхищавала на всички момчета и момичета, които са участвали и участват в тези мисии, защото не всеки има куража да мине през тях!
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: март 15, 2007, 11:05:55 »

Определено! Изисква се невероятна психика и воля! Ето малко снимчици от "онзи" коренно различен и често страшен, но пък красив свят!


* 43.jpg (45.94 KB, 512x384 - видяно 252 пъти.)

* Haifa 1-2.jpg (43.9 KB, 413x310 - видяно 255 пъти.)

* a2.jpg (27.68 KB, 288x427 - видяно 255 пъти.)
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: март 15, 2007, 11:26:34 »

ОООО ТОВА НЕ Е ЗА ВСЕКИ  shok
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines