Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 14:53:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С какво се занимавате вие и вашата половинка?  (Прочетена 74456 пъти)
 
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: декември 08, 2008, 10:03:40 »

Малееее  blush и аз като Данитка ме е срам все учени сте се събрали тук  smile
аз в момента не работя седя си в къщи
Милото им атранспортна фирма и с каквото мога помагам от време на време най вече с документи
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: декември 08, 2008, 12:48:32 »

dideto  и аз съм като теб, не работя вече и си седя в къщи.  blush    pardon
Съпругът ми работи в банка.  hi
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: декември 08, 2008, 15:24:05 »

Е и аз да споделя - аз завърших УНСС- Бакалавър и Магистър (семестриално )- Икономика на транспорта и работя като Логистик специялист-отговарям за доставката на пратки ( pleasantry само дето нищо специално няма по моята длъжност) във фирма представител на Panasonic  за професионална техника, а мъжлето ми е Координатор продажби в транспортна фирма....  tease
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: декември 08, 2008, 19:26:30 »

И аз не съм се разписала тук.
Значи аз - завърших тази година Бакалавърска степен към НБУ, София, специалност "Маркетинг и мениджмънт на хотелиерството и ресторантьорството". В момента уча магистратура към Стопанската Академия, Свищов, специалност "Маркетингови комуникации". Летните сезони работя из хотели около Варна ( Златни, Албена, Балчик) като ОТЗ, Управител ресторант, Фронт Офис Мениджър. Зависи от хотела и предложението smilesmilesmile Зимата ходим с мъжлето до Франция и там работя като ОТЗ в един ресторант във Френските Алпи, градчето Бел План.
А той - в момента учи Бакалавърска степен към НБУ, моята специалност. Лятото работи в Албена като Заместник Главен Готвач, а зимата идва с мен в планината smilesmilesmile
Е, това сме то ние blum Wink
Активен
_MuMeTo_
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 285


Ако имаш мечта , позволи и да се сбъдне!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: декември 10, 2008, 13:04:19 »

И аз да се разпиша тук!:)
Аз съм завършила бакалавър психология и семестриално магистратура Консултативна психология! Остана ми една дипломна работа ,която се надявам март да защитя. Не работя в момента по специалността си, поради много причини. Работя Бюти адвайзер , което не е моята мечта smile. Искам да се занимавам с дечица в риск изобщо то си говори само по себе си. Членувам в няколко доброволчески програми за деца в риск и семейства , Сдружение на младите Психолози в България! Силно вярвам , че ще успея в България с Психологията smile
 Милото работи на пристанище Варна механик на катер, надяваме се скоро да го премстят капитан на катера smile

Това е от нас
Активен
hoty
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 546


Няма невъзможни неща - има само паузи между две хр


Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: декември 13, 2008, 14:56:11 »

И аз да не остана по-назад Wink Аз работя в банка - IT support на колеги и клиенти на банката, а съпругът ми е програмист. И двамата сме доволни и се чувстваме добре с професиите си, защото постоянно научаваме нови неща, имаме възможност да се развиваме и да проверим докъде се простират възможностите ни smile С две думи - чувстваме се удовлетворени smile  danceg
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: декември 13, 2008, 15:13:54 »

Аз съм завършила бакалавър психология и семестриално магистратура Консултативна психология! Остана ми една дипломна работа ,която се надявам март да защитя. Не работя в момента по специалността си, поради много причини. Силно вярвам , че ще успея в България с Психологията smile
Опааа, още една колежка......
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: декември 13, 2008, 16:06:48 »

Милото ми сменя фирми за AL и PVC дограма, ту е технолог, ту директор, ту монтажник, ама все си е в тоя бранш, но не иска да рискува със своя фирма, за което аз настоявам. Незнам защо невярва в себе си  pardon
Аз уча АКУШЕРСТВО във Враца, но и аз като доста от мненията който прочетох съм доста разочарована от предподаватели, начин на преподаване, преподаван материал и т.н. и т.н.... На моменти ми идва да се откажа angry
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: февруари 07, 2009, 01:10:25 »

Я, тази тема съм я пропуснала. Аз съм завършила специалност "Български език и истрия" и втора специалност "Журналистика". Работя като кореспондент на Дарик радио, регион Сливен. Моят мъж работи в една фирма, която се занимава с изграждането на новата инсталация на ТЕЦ 1 до гр. Гълъбово.
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: февруари 07, 2009, 02:25:30 »

Аз завършвам Икономически Университет -Варна спец." Стопанско управление".От три години работя лятото като управител в бар, а зимата в офис на една застрахователна компания.Този вариант на работа ми харесва,защото имам възможност да сменят работните места и не стигам до момента да ме оттекчи работата.Път и двете ми работи са много добре заплатени  good.Мъжът ми е DJ и работи лятото в една голяма дискотека на Слънчев бряг, зимата е на Боровец, а също така отвори собствена фирма пак в музикалният бранш.
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: февруари 11, 2009, 22:46:42 »

Аз не помня да съм писала тук, но ако съм ще ме прощавате, то и не е много за писане като ви гледам всичките с дипломи и хубави работи. Та аз работя в застрахователна компания от 4 години, опитаах се на два пъти да уча висшо, но уви работата надделяваше,това е друга тема. А съпругът ми е шофьор на камион във фирма за топлоизолация и кара само в България. Това са нашите толкова далечни професии. blum
Активен
summer
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: февруари 21, 2009, 12:37:02 »

Видях темата и бързам и аз да се разпиша в нея! Завърших право преди година и половина, в момента не работя, но активно участвам в конкурси и се надявам да имам късмет и скоро да започна работа по специалността! А милото е полицай в Гранична полиция и страшно много си обича професията и иска кариера именно там, за което полага и необходимите усилия-учейки! Това е от мен при промяна ще се похваля! yahoo
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: март 04, 2009, 13:31:48 »

Завършила съм Приложна лингвистика (английски и френски в Търново), сега работя като преводач с английския. Милото е филолог, беше преводач също, но сега е мениджър проект пак в същата компания, в която съм и аз.
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #238 -: март 05, 2009, 14:42:56 »

Милото е икономист и работи в общината (ма ни мъ питайте какво щот` и аз не мож запомня цялата му дълга длъжност)  blush, пише някакви проекти за евронеща. (Поне един в къщи може да смята  blum .)

Аз пък съм "карашък маймун", както се казва. Като първо я карам преводач, а като второ се занимавам с авторски опаковки за подаръци и разни ми ти неща, дето не мога да ги кажа, че ще ме изгонят за реклама.  blum  Общо взето и двете професии са страхотни и ми доставят невероятно удоволствие. Първата ми е детската мечта, а втората беше доста сериозно хоби преди да ме набутат едни приятели и стана тя каквато стана. Преводачеството малко мина на заден план напоследък. Но, най - важното при избор на професия е да я работиш с удоволствие, да ти доставя радост, за да предаваш положителна емоция на хората около себе си.

А за какво си мечтая.... Преди години исках да отворя колеж за изучаване на източни езици в Бг и да го направя най - добрият в Европа, ама засега не съм спечелила капитал.  blum Затова, другата ми мечта е да запиша още едно висше, харесала съм си един "Дизайн" и да усъвършенствам втората си професия, доколкото ми позволяват скромните човешки способности.
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: март 06, 2009, 12:33:56 »

Тази тема все я отварям и не стигам да попиша blush
Аз съм завършила Техникум по облекло със специалност Моделиер - дизайнер на дамско облекло.
но си правя дрешки за мен  blush
Работя като офис-координатор във фирма интернет доставчик.
Любимия има фирма за външна реклама и си работи в сферата на рекламата heart
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines