Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 28, 2024, 20:26:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ГОТВЕНЕТО!!! 2 част  (Прочетена 186434 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: май 29, 2008, 19:33:39 »

една майонеза и половин кисело мляко. нарязан на ситно копър и счукан чесън.ако ти се стри тежичък слагаш още мляко докато ти допадни на вкус.
Активен
djd_vn
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #331 -: май 31, 2008, 10:02:25 »

Здравейте, на 21.06 ми предстои сватба. Ние живеем във Варна и понеже повечето гости не са оттук и искат да видят и морето, ще идват ден преди сватбата. Задачата ми е да измисля с какво да храня 15 души вкъщи 2 дена и да не дам прекалено много пари за това, защото и без този разход сватбата ми излиза около 2500 лева.
Моля, помогнете...
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: май 31, 2008, 10:05:07 »

Ееееее заведения във Варна колкото искаш - спестяваш си поне един обяд. След разходка покрай морето сядате на някое заведение и готово.  Wink  good
 Ама аз да попитам всичките 15 човека ли ще са у вас?  crazy
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: юни 02, 2008, 22:56:39 »

Здравейте, на 21.06 ми предстои сватба. Ние живеем във Варна и понеже повечето гости не са оттук и искат да видят и морето, ще идват ден преди сватбата. Задачата ми е да измисля с какво да храня 15 души вкъщи 2 дена и да не дам прекалено много пари за това, защото и без този разход сватбата ми излиза около 2500 лева.
Моля, помогнете...
поръчай китайско,може и да купиш кебапчета и кюфтета и на скарата със салатка и някаква гарнитура примерно пържени пресни картофки
« Последна редакция: юни 24, 2008, 21:08:51 от gucci » Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #334 -: юни 04, 2008, 19:20:33 »

надето,какав е този шрифт бе лупа ли да търся
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: юни 04, 2008, 19:35:50 »

надето,какав е този шрифт бе лупа ли да търся
сори не мога да го променя,явно съм го писала набързо и не съм му дала размери blush общо взето съм предложила-ядене от китайски ресторант good
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: юни 04, 2008, 20:01:30 »

Момичета дайте идеи за интересни и диетични салатки. Всяка вечер ядем в 9ч. А шопска салата всяка вечер става досадно... Та за това питам за едейки за лесни, бързи, вкусни и диетични салатки. Много мерсииииииии give_rose
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: юни 04, 2008, 20:10:29 »

Може да си правите зелена салата;гръцка-наблягаш на чушките и маслините и пак домати,краставици и малко сиренце; таратор-сега му е времето и разхлажда;зеле и моркови.
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: юни 09, 2008, 20:42:29 »

Кьополо (дано така се пише), свежо е и много засища. Можеш да направиш зелена салата, като прибавиш риба тон в собствен сос. Слагасш малко зехтин и лимонов сок и става много вкусно. Можеш да изпечеш чушки , прибавяш чесън (аз слагам мноооого чесън  blum ) , магданоз , сол, малко зехтини и ябълков оцет. Сещам се и за още една, която аз си измислих , но ми е много вкусна. Необходимо е краставица, репички, чесън и копър. Наряваш крастваицата и репичките на колелца, добавяш чесън, копър, сол, малко зехтин и малко оцет.
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #339 -: юни 09, 2008, 21:34:34 »

Днес купих замразени и нарязани  калмари,има ли някой представа как се правят панирани.Казаха ми ,че не бива да ги варя защото при панирането ставали твърди,хайде момичета почитателки на морските деликатеси посъветвайте ме как се приготвят варят ли се или направо се панират,а и каква да е панировката  help help cook
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: юни 09, 2008, 23:58:04 »

Днес купих замразени и нарязани  калмари,има ли някой представа как се правят панирани.Казаха ми ,че не бива да ги варя защото при панирането ставали твърди,хайде момичета почитателки на морските деликатеси посъветвайте ме как се приготвят варят ли се или направо се панират,а и каква да е панировката  help help cook

Калмарите наистина не се панират. Панировката е стнадартната, поне аз така ги правя
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #341 -: юни 24, 2008, 20:41:03 »

Имате ли тенджера за готвене на пара? Аз наскоро си купих, но не знам какво да сготвя в нея  blush Ако някой е пробвал, да сподели някоя рецептичка.
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: юни 25, 2008, 17:01:20 »

Fidanka, аз нямам такава но имам приспособление за готовене на пара и правя предимно зеленчуци - всякакви. Отдавна се каня да пробвам риба, но все я слагам на скарата.
Момичета в тази жега не е за готвене, даже и за ядене не е  smile но довечера късно ще посрещам мъжа си и съм решила вместо някое тежко ядене посреднощ да направя коктейлни хапки за студено питие smile Направих един здрав пазар: пъстърма, сьомга филенца мариновани, малко черно хайверче за разкош и крема сирене от което мисля да направя смес с настърган кашкавал и малко сметана заквасена и смело да слагам върху черният хляб. О, да взела съм синьо сирене и още един тип подобен на гауда. За аранжировката: лимонче, чери доматчета, грозде , зелени маслинки  и копър и магданоз. Мисля да опитам едно пюре от консерва риба тон, лук, майонеза ( но аз мисля да я заменя със сметана) и кисели краставички. И да ви кажа, като  го пиша сега май доста неща съм предвидила за среднощно ядене. Има и десерт, който май ще оставя за утре: пъпеш пълен с йогуртов сладолед и парченца диня.
Ще ви бъда благодарна ако имате интересни идеи за аранжировка на хапките.
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #343 -: юни 25, 2008, 21:25:03 »

Момичета дайте идеи за интересни и диетични салатки. Всяка вечер ядем в 9ч. А шопска салата всяка вечер става досадно... Та за това питам за едейки за лесни, бързи, вкусни и диетични салатки. Много мерсииииииии give_rose

домати, моцарела, чесън и босилек

зелена салата, кротони, синьо сирене, (авокадо), (домати)

булгур (кус къс), шунка, чушка (червена), сушени домати, маслини, зквасена сметана - не е много лека, но е вкусна и засища

към която й да е салата можеш да добавиш царевица, маслини, авокадо - вкуса леко се променя и салатата се разнообразява
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: юни 25, 2008, 22:16:01 »

KlaraFina мерси за идеите.

Ели.
ти рецепта за тортичка щеше да ни даваш. Какво стана? pardon
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines