Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 09:24:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Име за бебето? част 2  (Прочетена 138013 пъти)
 
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: октомври 22, 2008, 11:44:39 »

  На мен ми харесват Мариела и Михаела, както и Мартин, Марио и Михаил.
  Мили, видях че си имате фаворити, но да споделя с теб любимите ми имена (съвпадат с твоите буквички) - Кремена и Виктория.
  Сигурна съм, че избора изобщо не е лесен. Аз някога живот и здраве 100% ще сменя много имена докато се спра на някое....
« Последна редакция: октомври 22, 2008, 11:48:42 от Оля » Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: октомври 22, 2008, 12:13:57 »

И на мен за момиче Виктория много ми харесва! Таткото обаче твърдо иска и за момиче и момче Александър и Александра... Аз не мога точно да реша Виктория или Александра ми харесва повече, но и двете са ми фаворити за момиченце Girl_hide
Активен
bonbonnin
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: ноември 01, 2008, 20:37:21 »

Мами и бъдещи мами
нашия бебок се казва Иван а иначе за момиче си бяхме избрали Катрин  heart
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: ноември 03, 2008, 08:32:18 »

Лъвче много добри избори за имена  good
Активен
_MuMeTo_
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 285


Ако имаш мечта , позволи и да се сбъдне!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: ноември 11, 2008, 03:04:50 »

Какво ще кажете за имената с тере. Моят свекър се казва Иван, милото държи да е на баща му кръстено детето,  а аз отначало викам на никой няма да е кръстено после се заинатих и казах тогава на моята майка, която се казва  Румяна. За да има мир му предложих когато един ден забременея и родя smile детето да се казва Ива-Рая, по принцип съм поръчала момиче  DANCE, за мъжко не съм мислила. Страшно много ми харесва името Рая направо съм влюбена в него smile , мъжът ми отказа било глупаво да има две имена все едно има две личности. И той е прав ама как да си кръстя детето Иван или Иванка изобщо не ми харесват.
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: ноември 11, 2008, 09:17:28 »

Мимето, според мен няма никакъв проблем за имената с тире, но винаги повечето хора ще използват едното име. Аз много харесвам името Кристиян - Александър, но се отказах, защото брата на милото се казва Александър, пък решихме да е само на буквичка на родителите ни и остана само Кристиян, засега!! Успех с избора!
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: ноември 11, 2008, 09:41:10 »

Vanilly честито за избора good Аз лично намирам имената с тире-само и само да се угоди на някого-напълно излишни.Така или иначе цял живот само с едното ще го наричат...Но наистина е и от голямо значение как са настроени близките crazy-ако и аз знаех че после цял живот ще ми се правят натяклания и физиономии и аз ще сложа не 2 ами 3 тирета pardon Ние на никого няма да кръщаваме pardon Даже милото преди викаше ако е момиче да се казва Мая като мене...но по-добре е да ти има  pleasantry собствено име. А и имаме щастието че и на родителите ни  е все тая с имената smile и няма да има сърдити...Ние понеже сме мулти-култи двойка pardon сме решили за момче Феликс,а за момиче Хана smile А и като сложиш и фамилията Мишка и  smile много ни харесва....
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: ноември 11, 2008, 10:01:40 »

Майче, мерси мила, и твойте имена са страхотни!! Особено мъжкото много ми харесва!!! Аз от интернационалните много харесвам Марк!
Инае и нашите родители и милото не държат да кръстим детето на тях, но аз исках поне на буквичка да е , ще се радват!! Та за това засега се спряхме на Кристиян на майката на милото - Клавдия и Вяра на моя татко- Владимир!! Да видим какво ще е и тогава окончателно ще решим!!!
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: ноември 11, 2008, 10:22:31 »

Миме, и аз съм луда по името Рая и съм категорична, че ако имаме момиче някой ден, тя ще се казва Рая. Р не е буквата на никой от родителите ни - всъщност е моята  blush , но просто името много ми харесва. Дори се шегувам с милото, че ако пък е момче ще бъде Красен - на неговата буквичка К - хем така няма да има сърдити родители. Той май не е много въодушевен от името Красен, ама .... ако си направи момченце - ще го мисли. Рая обаче не си я давам  tease
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: ноември 11, 2008, 10:55:17 »

Мимето  а защо не го кръстите Ива или Ивайла , не е задължително да е точно с името Иван , но пак ще е кръстено на твоя свекър.
Ние също сме решили да не кръщаваме на никой детето , пък и нашите родители въобще не държът да е кръстено на някой от тях , а да си го кръстим както ние с таткото си искаме girl_wink
Аз отначало мислих, ако е момче да го кръстя на името на моя мъж - Хари , но после се отказах , че много сложно и объркано ще стане след време, като порасне да са с еднакви имена и фамилии crazy
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: ноември 11, 2008, 15:23:58 »

Ивайла е наистина разкошно име, не е задължително да е Иван или Иванка  pardon
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: ноември 11, 2008, 15:25:39 »

И аз подкрепям с две ръце Ивайла.  good Много е благозвучно  smile
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: ноември 11, 2008, 15:29:04 »

и на мен Ивайла ми харесва, а също и Ива  good
Активен
verdad
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 151


But baby...you're the right kind of wrong


Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: ноември 11, 2008, 19:24:57 »


Аз отначало мислих, ако е момче да го кръстя на името на моя мъж - Хари
Luv4e мъжът ти само Хари ли се казва? Моят приятел е Хари, ама цялото му име е Християн. Много е сладко, ама не звучи добре Хари Хари...

Иначе по другия въпрос Ивайла е чудесно име. Важното според мен е щом се кръщава на някой да е със същото име или поне с корена, а не само с първата буква, щото ако някой ми каже, че синът му Виктор е кръстен на дядо си Владимир ще му се изсмея (ЛИЧНО МНЕНИЕ)
« Последна редакция: ноември 11, 2008, 19:29:23 от verdad » Активен
_MuMeTo_
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 285


Ако имаш мечта , позволи и да се сбъдне!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: ноември 11, 2008, 21:05:37 »

Благодаря ви момичета. Ивайла и на мен ми харесва, но преди извесно време тогава даже не ми беше и свекър ми зададе въпроса как се казва сестра ти и на кой е кръстена и аз казвам Светослава на двете ми маминки Стоянки и той ми отговаря е защо не я кръстиха вашите самобрасначка пак е със С!  Oh my ... неможах да отговоря адекватно т.е. нищо не казах ама се почувствах кофти Както и да е последно време свекърва ми каза , че ние си решаваме как да се кръсти детето smile  smile ( Общо взето съм доста крива снаха  blush и не обичам да ми налагат какво да правя , ама като дойде време ще му мислим smile с милото
Благодаря ви много сте мили Bravo
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines