Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 16:33:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За бременността - знаете ли??? 2 част  (Прочетена 170375 пъти)
 
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: февруари 18, 2008, 15:48:11 »

Нямам думи, момичета... Аз забраних на цялата ми рода, познати и тем подобни да ми говорят такива щуротии, защото малко или много ми се въртят разни неща в главата и предпочитам нищо да не знам, за да съм спокойна... Даже наскоро по подобен повод  (не трябвало да ходя с по-прилепнали дрешки,които да ми подчертават коремчето, за да не ми урочасали бебето?!?)  направо избеснях и такъв скандал им спретнах на милите баби, че сега не смеят и гък да кажат diablo
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: февруари 18, 2008, 15:56:36 »

Аз изобщо нямам никакво намерение да слушам подобни бабешки глупости!
Не съм суеверна и мисля да купувам дрешки, играчки и каквото ще ни трябва за бебето. Не знам дали го знаете това суеверие, че не било хубаво да се взима какво и да е за бебето преди да се е родило.  crazy
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: февруари 18, 2008, 16:20:15 »

Да да, аз мисля утре да ходим за креватчето вече, че си харесахме много едно, а я виж още олко време има....Ами какво да направя  като не се сдържам вече.... blush blush blush Искам вече всичко да му купя.. pardon
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: февруари 18, 2008, 16:59:58 »

аз не съм купила нищо още(а така ме сърбят ръчичките0само за да не изглеждам смешна в магазина като ида без грам корем да купувам нещо за бебчо!ще си кажат онея ми ти продавачки "тая пък къде е тръгнала!" еми какво пък искам вече да си гушкам бебчето а имам тоооолкова много време!!!та това ме спира ама само да ми проличи и ще ме гледате по тв като лудата мама дето изкупила половината магазини още преди да е родила бебока!!! *YAHOO*нямам търпение да му купим нещо вече на малкото човече!знам че се купува като за пръв път усетиш бебчо!аз се ослушвам вече ама къде ти поне месец и половина няма да имам усещане за бебока сигурно!!аз съм много лесно плашлива и за това не искам да слушам глупости и поверия!!че ще се затворя в къщи и с фередже ще ме води милото на доки да не ми гледат коерема да не ме урочасат и цялата във чесън и червени кончета!аз си имам конче но то не се носи само ако си бременна! pardon
нещо смешно да ви кажа!мама ми въни и вика:познай купих първото нещо за моето внуче *crazy*и аз  Oh my ... Oh my ... Oh my ..."ама какво си купила бе???" и тя :"ами телевизор купих бе за моето внуче да има хубав телевизор като ми дойде на гости" ROFL ROFL funnytooth :funny:такъв смях му ударих че няма на къде!тя жената си купила телевизор и си мислела за внучето да има да гледа не че в кущи при нея нямаме два  funnytooth и ми вика "оогхх абе аз знам че е рано много ама кажи усещаш ли нещо" goody викам "не се излагай какво ще усещам " и тя "е даа то тихичко си расте човечето" вся едно няма деца а таман две ги е родила  :girlhide:много се смях с нея днес
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #49 -: февруари 19, 2008, 07:06:50 »

Ох момичета много се смях с последните включвания ама и аз да добавя нещо макар и със закъснение.Ако се подстригваш и бебето е момче вече ви е ясно,ако е момиче обаче ще и отрежете акъла и ще си бъде една глупава красавица като порасне.Така, че умната с фризьора blum blum
Активен
Stenin
Професор
****
Публикации: 353



« Отговор #50 -: февруари 19, 2008, 08:57:44 »

Суеверия и завистливи хора колкото ни душа иска, но всеки лично си избира дали да вярва в тези глупости или не! Аз лично предпочитам да не ги знам и да не ми ги казват и без друго няма да ги спазвам...аз досега не съм, че тепърва ли  pardon
Активен
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #51 -: февруари 19, 2008, 10:14:10 »

аз си се подстригвах  tease
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: февруари 19, 2008, 10:23:18 »

и аз така - даже съм прясна прясна от вчера blum
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #53 -: февруари 19, 2008, 10:44:41 »

 funnytooth Ха, това че можеш да направиш момчето момиче като се подстригваш и наистина забавно sarcastic  Полът на бебето се определя още при оплождането, когато е една голяма клетка милото!!!

Тези суеверия хич не ми допадат crazy crazy
Активен
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: февруари 19, 2008, 12:17:03 »

като изчетох последните ви постове много се смях  ROFL funnytooth :laugh:от къде ги изкопахте тези суеверия бе момичета това направо са си бисери едва ли някои ги спазва вече
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: февруари 19, 2008, 16:05:50 »

имам малък въпрос може да е смешен
усещат ли вашите домашни любимци че нещо "не е наред" *THUMBS*тоест всички знаем че котетата и кучетата усещат когато сме тъжни плачем или се радваме!а въпросът ми е държат ли се по-различно с вас демек усещат ли според вас че сте бременни?????случвало ли ви се е, ей така без нищо кученцето/котето да легне или да се свие до корема ви да не разреши никой да ви докосне когато е наблзо????и значи ли това че миличкото усеща зараждащия се във вас живот??
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #56 -: февруари 19, 2008, 16:31:00 »

имам малък въпрос може да е смешен
усещат ли вашите домашни любимци че нещо "не е наред" *THUMBS*тоест всички знаем че котетата и кучетата усещат когато сме тъжни плачем или се радваме!а въпросът ми е държат ли се по-различно с вас демек усещат ли според вас че сте бременни?????случвало ли ви се е, ей така без нищо кученцето/котето да легне или да се свие до корема ви да не разреши никой да ви докосне когато е наблзо????и значи ли това че миличкото усеща зараждащия се във вас живот??
много интересен въпрос,аз си мислех как ли ще реагира нашето куче като ме види(което живее на село при баба ми)
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: февруари 19, 2008, 16:40:02 »

Малее мамчета да ви кажа ,че корема ми адски ме сърби особенно около пъпа направо се усещам как постоянно се чеша  shok.При вас как е ,аз уж се мажа за растягането на кожата ама.... то това сърбене неспира  sad
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: февруари 20, 2008, 09:40:08 »

Клео, мойта писанка откакто съм бременна много обича да ляга до мен и да си слага гавата на коремчето ми и така си спи. Много е сладка! Само че защото и тя е още бебешорче и като й хрумне, че трябва да си играе и едвам се опазвам - то са скокове, то са пируети Girl_hide girl_impossible
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #59 -: февруари 20, 2008, 09:41:28 »

m_a_g_i_vs  според мен или качваш повече кг. за седмицита или може да е от лосиона с който се мажеш(може да правиш алергична реакция и да не ти понася някоя съставка).Аз имах същия проблем преди време...Като ходиш на консултация питай доки и той ще ти каже най-добре...
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines