Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:45:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За бременността - знаете ли??? 2 част  (Прочетена 166897 пъти)
 
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« -: февруари 13, 2008, 19:35:56 »


Истината е, че няма да умрем за няколко месеца без джакузи е има възможност да се ползва обаче....друг път както се казваше в един БГ филм.На мен ужасно ми се пие бира хората нещо им се яде на мене бира ми се пие при вас как е?
« Последна редакция: февруари 14, 2008, 13:32:01 от Rossistela » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 13, 2008, 19:47:22 »

аз по принцип друг алкохол освен бира и може би вино не пия!!и доки ми разреши :Pнооооо какво ти само като видя бира и ми се повръща!не знам защо така!имала ъм няколко прегрешения blushпо няколко глътки когато няма опасност да седя 2 часа над тоалетната чиния!!!доки ми каза "по една две чаши вино или бира као пиеш няма никакъв проблем за бебчи" *THUMBS*на някои им забраняват и това!аз слушам какво ми разрешава и какво забранява!ако ми се одпие не се лишавам но това става толкова рядко че даже не си е грях :Pщом ти се пие давай с капачката както казва дядо ми  tease
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 13, 2008, 19:54:45 »

И на мен доки в Бг ми каза ,че мога да пия по една чаша вино или една бира на ден,но аз само като видя алкохол и ми става гадно,горчи ми и ми е гаден.Затова и не пия,а преди пиех поне по една бира на вечеря или ракия.
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 13, 2008, 20:48:31 »

аз си позволявам 1-2 чаши вино седмично,а бира не обичам
а колко често пиете кафенце и нормално или безкофеиново?
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 13, 2008, 20:53:45 »

аз пия нормално всеки ден но с мляко!!! good
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 13, 2008, 21:26:11 »

От момента в който разбрах че съм бременна не съм пила кафе, алкохол и цигари. Кафе преди пиех по едно цел ден, пушех си стабилно по една кутия на ден а алкохол пиех в месеца по 50 грама.
  Offtopic Три дни преди да си направа теста за бременност, паля си цигара, играя си с кутията цигари в раците и погледа ми се спира върху надписа на кутията "SMOKING WHEN PREGNANT HARMS YOUR BABY". Помислих си: "Еми аз може и да съм" и така това ми беше последната цигара.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 14, 2008, 08:43:50 »

кафе пия само безкофеиново и при някой повод когато сме се събрали половин чашка червено вино, понякога съгрешавам с повечко шоколад blum само да видим кога ще ми се лепне....
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #7 -: февруари 14, 2008, 09:15:16 »

Аз от време на време си пийвам по малко винце.Но наскоро четох в една книжка(Аз съм бременна) че не е хубаво никакъв алкохол да се пие,защото дори малкото количество минавало през плацентата.Иначе кафето почти го спрях,от време на време пия нес(аз и преди такова си пиех),3 в 1 или нес-безкофеиново,но не всеки ден а само когато ми се пие.
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: февруари 14, 2008, 12:29:13 »

Аз пък почти всяка сутрин си правя мляко с малко нес кафе и немисля че нещо пречи на бебчето ако си позволяваме поне малко кафенце,но естествено без да прекалява ме  smile
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: февруари 14, 2008, 12:33:36 »

пия всики ден 3в1
на седмица нах-много 1 чаша вино
цигари вече НЕ
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: февруари 14, 2008, 13:10:15 »

И аз като Малена...откакто съм забременяла Никакви цигари,кафе и алкохол!!!!
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: февруари 14, 2008, 13:20:54 »

И аз не съм пила никакъв алкохол, а то и не ми се пие, къде да го пия, в нас, на дивана докато лежа  tease tease tease  Кафето си го пия сутрин като стана, само че сега забелязвам ,че ако преди съм изпивала по една огромна чаша, сега мога само 2-3-4 глътки и повече не ми се пие. А за цигарите...... ами събира ми се по 1 - 1 и половина на ден, какво да направя.Паля,дърпам два-три пъти и ми стига.Загасям и после пак като ми се припуши. Срам не срам...  blush blush blush
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: февруари 14, 2008, 13:24:00 »

А за цигарите...... ами събира ми се по 1 - 1 и половина на ден, какво да направя.Паля,дърпам два-три пъти и ми стига.Загасям и после пак като ми се припуши. Срам не срам...  blush blush blush
то е по-добре да не ги спираш рязко ами така постепенно, е щом си ги смъкнала до една вярвам, че ще ги спреш  good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: февруари 14, 2008, 13:26:32 »

и аз спрях да пуша!деня в който разбрах че съм бременна ми беше предпоследната цигара!след няколко дни доки потвърди и тогава беше вече последната!няма къде да ходя а и в къщи никой не пуши не съм се и сещала даже!макар че сънувах наскоро че пуша и се ужасих на сън girl_impossible :girl_impossible:аз за пиенето казах но става много рядко и вече даже не!кафе днес не съм пила но снощи съгреших с количка blush
една прияелка си пушеше до края на бременността girl_impossible мъжът и който пушеше по 2 кутии на ден ги спря от раз а тя с корема ни развиваше теории как ако е свикнала не било хубаво за бебето да се отказва даже докитата били казали че бременната жена която е пушела преди ако ги спре рязко става изнервена а това вредяло на плода!не зная колко е вярно ама тя си го използваше като оправдание да си припалва 5-6 цигарки на ден!тя пиеше много бира по 2 литра минимум на ден но поне това спря докато чакаше бебето Bravo
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: февруари 14, 2008, 13:30:36 »

Ами сега тази история с изнервянето покрай спирането на цигарите незнам доколко е вярна.На мен не ми се пуши просто, това е истината, но навика кафе с цигара сутрин е ужасно силен.И затова само по два -три пъти дърпам, повече не ми се пуши.И после през деня пак така нали, не е болка за умиране си мисля.Имам позната, която си пуши през цялата бременност по малко, спря докато кърмеше и после пак.Не го казвам като похвала нали,в никакъв случай, не ме разбирайте погрешно.Всеки сам си решава.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines