Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 14:29:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Всичко за кумовете.........  (Прочетена 171825 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: февруари 28, 2007, 00:59:54 »

Важното е пак казвам да са добри хора.

Абсолютно! Това е най-важното. Трябва да сме заобиколени от добри хора на този ден и в този момент, които са искрено щастливи за нас. Моята най-близка приятелка от 14-годишна ще ми е кума; тя не е женена, но просто няма начин да помисля да избера някой друг, тя ми е като сестра. Същото е при моят бъдещ и кума, приятели от детство. Не сме се замисляли и за минута. Приятели много, и женени, и неженени, но тези са ни повече от приятели, те са ни семейство и без кръвната връзка.
Точно така!А колкото до съветите разумни съвети може да даде всеки дори да няма на този етап семейство.Щом ви обичат никога няма да ви подведат! good
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: февруари 28, 2007, 13:14:34 »

Нашите кумове не са женени,но са двойка!Аз не смятам,че е някакъв проблем!!!Както бяха писали по нагоре-Важното е да са добри хора!Моята кума например е страхотен ентусиаст! :girl_wink:Тя си е направила един дълъг списък с нещата,който ще ми купува/ въпреки че постоянно й казвам,че не е необходимо тя да ми купува всичко/ и си го държи закачен в тях!Постоянно ми изпраща интересни неща на пощата!!! *THUMBS*Смятам,че и това е много важно-кумовете да имат наистина силно желание да бъдат твой съветници занапред и да осъзнават,че това си е отговорност! girl_wink
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: февруари 28, 2007, 15:30:01 »

Да най-важното е да са ПОДХОДЯЩИТЕ. Тези които ще ви помагат във всичко със съвети и ще са до вас във всичко.
Ние мисля, че направихме най-добрият избор за кумове. Толкова много ни помагат за сватбата. Споделяме с тях всички трепети около организацията. А и най-важното за нас те са истински пример за сплотено и щастливо семейство. Много ги обичаме и се надяваме и за напред да споделяме всичко което ни се случва.
Когато си мислехме за кумове и двамата казахме в един глас техните имена.  kezz Нямаше спор в това отношение.
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: февруари 28, 2007, 21:16:47 »

НАшите кумове са семейство.В началото не смятах,че са нак-подходящи,но сега мнението ми е различно.Те са страхотни girl_in_love
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: февруари 28, 2007, 21:22:08 »

Въпреки, че ние имахме 2 отказа Cray и малко се бяхме отчаяли, че ще останем без кумове cray, намерихме най-подходящите и сме много щастливи, че избрахме тях и те се съгласиха!!! Семейство са и се чудесни!!! любов заедно kiss2
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: март 07, 2007, 11:17:24 »

Bulechka_TS, а не си ли си мислила,че е тук еимала пръст съдбата!Получили сте два отказа и сте стигнали до точните хора,защото е трябвало да бъдат точно те!!! Wink

ООооо, да, разбира се!!! Съдбата си знае работата!!! И ето вече почти половин година (на 17.03 ще стане) след сватбата с тях много се обичаме и уважаме за всеки празник, а и без повод!!! Dance girl_in_love LOVING
Активен
kristana
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #51 -: март 08, 2007, 09:28:47 »

Много ще съм благодарна на всички, които отговорят на моя въпрос  girl_wink
кумове си имаме съгласни са но са американци
Може ли това да е проблем? Плачещо момиче


Писането на кирилица е задължително.  Wink Има и бутончета за автоматична транслация. Help
« Последна редакция: март 08, 2007, 10:25:16 от Teo » Активен
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #52 -: март 08, 2007, 09:59:41 »

 Аз не съм много сигурна,но мисля че за гражданското няма проблем.Виж църквата е различно нещо-кумувете трябва да са християни.Но за да си по-сигурна и да няма неприятни емоции в последния момент е най-добре да се обадиш в ритуалната зала и да питаш.Успех!!!
Активен
kristana
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #53 -: март 08, 2007, 10:17:23 »

То те са християни ама не са православни, това маи ще е проблема
колкото и да не ми се иска по4ти съм сигурна че няма да може hysteric
« Последна редакция: март 08, 2007, 10:26:51 от Teo » Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: март 25, 2007, 18:56:55 »

ами аз знам,че кумовете трябва да се поканят официално,като се отиде в тях с кравай,кокошка,вино,ракия,бонбони и т.н кой каквото реши и каквото има.мисля,че покана не им се изпраща girl_wink
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: март 25, 2007, 19:11:51 »

anichka82 ние поканихме нашите кумове,като отидохме в тях с питка,уиски и много лакомства за децата им.Бях приготвила и специална покана за тях(а между другото такива покани има в булченските магазини)И това всъщност беше официалното канене Wink
Активен
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: март 25, 2007, 19:14:20 »

значи с питка и пиле и покана доколкото разбрах *THUMBS*благодаря
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: март 25, 2007, 21:18:50 »

май на неподходящо място ще задам въпроса си-извинявам се за което =]интересува ме когато отиват да се взимат кумовете кой осигурява музиката за пред тях-те или младожеците? Blush
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: март 25, 2007, 21:47:26 »

ми младоженците.тя музиката нали тръгва още от младоженеца.поне аз така го знам
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: март 25, 2007, 22:03:45 »

и аз си мисля че е така,но нашия оркестар понеже идва за сватбата от 200км.и се договорихме само за пред булката-те от там отиват в ресторанта да наместват апаратурата.........и се получи така че за пред кумувете не намерихме музика *blush*дали да не остане този ангажимент за тях blush
нашата работа се получава много сложна младоженеца го вземат от друг град,за там музика,мен ще ме вземат от варна и за пред нас,а кумувете от звездица.............е само за там не помислихме
« Последна редакция: март 29, 2008, 09:12:24 от gucci » Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines