Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:33:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Всичко за кумовете.........  (Прочетена 170110 пъти)
 
kali_jj
Любопитен
*
Публикации: 31



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 22, 2006, 21:08:38 »

за мен е много важно кой ще е с мен на този ден. избрах най-добрата си приятелка и приятелят и. и с двамата сме много близки! останах приятно изненадана, когатомоят и нейният приятел си допаднаха и започнаха да излизат без нас! смятам че е много важно да се разбирате перфектно с кумовете си. всичко друго е без особенно значение.
Активен
mariya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


Горда мама


« Отговор #16 -: юни 23, 2006, 16:07:13 »

ние избрахме приятелско семейство kiss

моят съвет е да си помислите кои са ви най-близки, с кои се чувствате най-добре като се събирате  drinks Dance
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 23, 2006, 18:04:48 »

ние избрахме приятелско семейство kiss

моят съвет е да си помислите кои са ви най-близки, с кои се чувствате най-добре като се събирате  drinks Dance


Споделям мнението на Мария. Гледайте да си подхождате, понеже след време ще си ходите по гости, маси и т.н. все весели неща.

Успех с избора  good
Активен
liubopitna
Гост
« Отговор #18 -: юни 27, 2006, 09:00:17 »

Благодаря на всички за коментарите. И на мен ми се иска най-близките ни приятели да ни бъдат кумове, но сложността на въпроса се състои в следното - момчето от приятелската двойка е страхотен приятел и много искаме той да ни е кум, докато момичето... }:->Никак не сме си близки с нея и не бих се чувствала добре, ако тя е кумата на сватбата ни, тъй като е някак си безлична и нямаме никакви общи теми на разговор. А в същото време те са двойка от няколко години и не може само единият да ни кумува... Та все още сме потънали в размисъл с моя мил годеник....
Но благодаря все пак за подкрепата! smile
До май 2007 г. има много време и смятам да го използвам активно за обмислянето на всички детайли и детайлчета около сватбата ни.
Активен
Elena
Ентусиаст
**
Публикации: 140



« Отговор #19 -: юни 27, 2006, 11:11:11 »

Имаш достатъчно време, до тогава може да излезе ново предложение   smile
За тази двойка аз лично, не бих предпочела да ни са кумове и двамата след като не се разбирате. Няма начин да се харесате в последствие.
Имате доста време до май 2007, пожелавам ви успех. Много е важно кумовете да са забавни и приятели. А и понякога кумове се канят с някаква цел (интереси). Няма какво да се крие това  blum
Активен
mariya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


Горда мама


« Отговор #20 -: юни 27, 2006, 12:56:14 »

liubopitna, определено имате доста време още, но и аз не бих избрала двойка при която да не се разбирам с единия от тях stop nea ако не се семейство официално (както ми се струва, че е), можете да съчетаете твоя приятелка с приятелят, с който се разбирате така добре give_rose

Елена, това с интересите за съжаление го има, ама моето мнение е... bad
Активен
Stoikowa
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #21 -: юли 11, 2006, 10:52:33 »

Здравейте...Имам един доста сериозен проблем.. Избрахме си кумата.. т.е тя е моя близка приятелка.. но неможем да решиме кой да е кума..Което ни претеснява доста защото остава месец sad  какво да направя...



Модерирано: Моля, те пиши на кирилица така ще е по лесно за всички
« Последна редакция: август 04, 2007, 11:39:28 от Bulechka_TS » Активен
annastacya
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20


Мечтая си и аз булка да бъда....


« Отговор #22 -: юли 11, 2006, 18:49:04 »

Няма те ли някои приятел на бъдещия ти съпруг, когото да помолите да ви стане кум? Мисля, че това, че кумът и кумата не са семейство или близки едва ли ще попречи на сватбата ви. Още повече, че нямате много време. Другият вариант е да оставите кумата да си доведе някои нейн приятел, но според мен това е по - лошият вариант, тъй като кума и кумата са почти толкова важни колокто булката и младоженеца. Това е мое мнение и по добре да заложите на някой, когото познавате добре отколкото на някои непознат.
Активен
Stoikowa
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #23 -: юли 12, 2006, 09:26:13 »

повечето са в чужбина.. и просто няма как да се върнат.. Искат постоянно гражданство и така нататък... става много сложно имаме 1 като жариант.. но  е с турски произход и става по трудно за църковния брак.
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #24 -: юли 12, 2006, 11:36:39 »

Наистина не съм толкова добре запозната със ситуацията! pardon
Определено в такъв случай е по-добре да е някой добър приятел на младоженеца...
Все пак ... непознат човек (от страна на кумата) да ви е кум е малко... рисковано...
Няма ли брат младоженеца да речем... Както на Аничка и кумува сестра и  pardon
Активен
mbpetkova
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #25 -: юли 18, 2006, 14:21:49 »

молия ви, дайте съвет какво се пише в поканите за кумовете и родителите
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #26 -: юли 18, 2006, 14:26:02 »

Ние не сме правили покани за тях  smile
Дадохме им след сватбата да имат по една, предназначена за гостите ...  pleasantry
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 02, 2006, 12:58:07 »

 sad Охххх, и аз имам същия проблем и нямам много време! Даже почти никакво!  sad
Сватбата е на 17 септември Dance, а още нямаме кумове!

Стискайте палци да се справим с този проблем скоро!  good
Активен
Sara
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #28 -: август 03, 2006, 11:33:28 »

Аз смятам, че най - добре е кумовете да са близки. Това дали са семейство или част от двойка е без значение. Кумове на сватбата ми ще бъдат най - добрата ми приятелка и най - добрия приятел на половинката ми. Тя има връзка, а той е женен, но ще кумуват поотделно. Нито единия не се разсърди, че го каним без половинката му, защото това е нашата сватба и изборът си е наш. Освен това е достатъчна чест, че са поканени да кумуват, за да издребняват за глупости. Освен това мисля, че да поканиш някой за кум, просто защото е част от двойката, значи да го накараш да се чувства като натрапник, да му е неудобно или да признеш, че нямаш близки приятелки.
Кумовете трябва да са най - любимите ви хора! Изберете ги без да се съобразявате с глупости. Успех!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 14, 2006, 09:15:56 »

Ние за всички сме направили еднакви покани! И ще и м дадем и на родителите и кумовете, а и за нас ще си оставим за спомен!  LOVING
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines