Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 05:36:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченският букет - част 2  (Прочетена 163472 пъти)
 
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: юни 24, 2008, 08:38:04 »

Alucinado аз твоя букет много го харесвам, искам и моя да е такъв свежарски, дано стане хубав.
Активен
ivelin
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #376 -: юни 24, 2008, 23:03:28 »

Здравейте,момичета.Новичка съм тук-като регистрация,но отдавна разглеждам форума и черпя много идеи от вас.Най-сетне и аз да помогна с нещо.Става въпрос за букетите без микрофон,онези със сладките сатенени панделки и малките "перлички "по тях.В една от другите теми-мисля,че беше Украса на ресторант- някое от момичетата беше открило колко полезни клипчета в YouTube за сватбени декорации.Там попаднах на едно клипче озаглавено Wedding Party Bouqets,в което се показва как се правят букети с такива панделки.Оказа се,че тези красиви перлички всъщност са главичките на едни дълги карфички,с които хем се закрепят по-стабилно панделките за дръжката на букета,хем големите топченца-главичките- в края на карфицата са страхотна декорация на дръжката.Такива карфички съм виждала в сватбените магазини-предлагат ги за закичване на цветчетата,а сигутно ги има и в кинкалериите.Така че не е толкова сложно и скъпо,струва ми се, а и може да си ги направиш сам с малко търпение и желание.
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: юни 25, 2008, 10:26:44 »

dafni, почти всички цветарски салони предвиждат "закопчалка" за бутониерите. На мъжа ми беше от естествени цветя и си бяха монтирали една малка безопасна игла отзад в основата на цветето.

Аucinado благодаря ти за съвета ще взема и аз да сложа по една безопасна игла за по сигурно give_rose
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: юни 25, 2008, 12:14:30 »

dafni, ако бутониерите ви ще се правят от професионален флорист, няма нужда да се безпокоиш изобщо за закопчаването. Ако ще си ги правите сами обаче - имай предвид, че безопасната игла трябва да е добре и неподвижно закрепена за основата на бутониерата.
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: юни 25, 2008, 12:20:03 »

Моята флориста ми каза, че се слагали някакви специални кукички на бутониерите и така се застопоряват добре. Понеже и аз се притеснявах, че като са от орхидеи ще е по-тежичко и дебело, но с тези кукички нямало мърдане  pleasantry
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: юни 25, 2008, 12:22:28 »

dafni, ако бутониерите ви ще се правят от професионален флорист, няма нужда да се безпокоиш изобщо за закопчаването. Ако ще си ги правите сами обаче - имай предвид, че безопасната игла трябва да е добре и неподвижно закрепена за основата на бутониерата.
Благодаря ти мила за съвета ама няма да сиги прави ние а флорист и значи няма за какво да се притеснявам danceg danceg ама просто се бях присетила и си викам абе аз да знам за всеки случай че то нищо не се знае нали трябва а сме абсолютно подготвени girl_wink Yes
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: юни 25, 2008, 12:32:28 »

За бутониерите искам да питам - вие само на младоженеца ли ще правите бутониера от естествени цветя или на всички важни гости - кумове, родители и братя и сестри? И бутониерите как се държат свежи - букета, да кажем, е в гъба, а бутониерите?
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: юни 25, 2008, 12:38:21 »

Здравейте сладурки.  blum
Относно бутониерите с живи цветя, не се притеснявайте те флористите си знаят работата (омотават стеблата със специален материал напоен с вода  crazy), а за закаченото didda им слагат специални щипки  pleasantry, на които има и безопастна игла (така имаш 2 в 1 начина за закачене)  girl_wink
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: юни 25, 2008, 12:40:16 »

За бутониерите искам да питам - вие само на младоженеца ли ще правите бутониера от естествени цветя или на всички важни гости - кумове, родители и братя и сестри? И бутониерите как се държат свежи - букета, да кажем, е в гъба, а бутониерите?

Мила, аз  бях взела за родителите, кумовете и брат ми и девер ми, т.е. за най близките...  girl_wink
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: юни 25, 2008, 12:40:47 »

снежи, най-често бутониерите са с капсули, за запазване на цветята. Но това си е работа на флориста, който ще ви ги направи.

На кого да направиш бутониера от естествени цветя си е индивидуален избор. Ние например поръчахме само една - за младоженеца, защото ми се стори прекалено голям и неоправдан разхода да поръчвам 10 бутониери от живи цветя.
На други сватби бутониерите на всички важни гости са били от естествени цветя или пък всички са били от изкуствени - няма правило за това, всичко е въпрос на личен избор
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: юни 25, 2008, 12:43:52 »

Ние поръчахме за младоженеца и кумовете от орхидеи - едната е 10 лева,
а за родителите, брат ми и неговия - със зелени хризантеми - 5 лева едната.
И за шаферката гривна от зелени хризантемки - 10 лева и тя
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: юни 25, 2008, 12:48:11 »

Alucinado ти в Пловдив ли ги поръчва, може ли да ме ориентираш къде, защото азсега се чудя къде да си поръчам букета и бутониерите, а didda  ти?
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: юни 25, 2008, 12:55:04 »

Моите са от Бургас  Girl_hide
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: юни 25, 2008, 13:09:35 »

Ние поръчахме за младоженеца и кумовете от орхидеи - едната е 10 лева,
а за родителите, брат ми и неговия - със зелени хризантеми - 5 лева едната.
И за шаферката гривна от зелени хризантемки - 10 лева и тя

Мила, нещо много скъпи  nea  crazy  Oh my ...
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: юни 25, 2008, 13:13:05 »

Мила, нещо много скъпи  nea  crazy  Oh my ...
Вече не знам  cray
То вече всеки като чуе "сватба" и слага друг ценоразпис ....  crazy
Твоят букет колко струваше?
Моят е 100 лева и 100 за колата
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines