Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 02:06:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченският букет - част 2  (Прочетена 165956 пъти)
 
johnsons
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


Колкото повече, толкова повече...


« Отговор #300 -: юни 16, 2008, 15:54:56 »

Момичета, а какво ще кажете за изкуствен букет  Flower
Аз сякаш съм по за изкуствените, защото в това топло време как ще издържи незнам, въпреки че си имат и гъби капсули и какво ли не, но май по клоня към изкуствен.
Мислех си да имам два единия да еестествен, с който ще бъда в деня на сватбата, а другия изкуствен, който ще ми остане за спомен. Купих си за сега бели рози - изкуствени, но са толкова красиви и сполучливи, че неможеш да кажеш че не са живи. Много са естествени  pleasantry
Моля ви кажете си мнението
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: юни 16, 2008, 15:59:20 »

Мила напълно разбирам притесненията ти,но добре си помисли ,за да не съжаляваш после.
Естествените цветя имат едно много свежо и нежно излъчване,което изкуствените не могат да изместят.
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #302 -: юни 16, 2008, 16:06:59 »

Здравей от мен,
покажи ги тези рози да ги видим какви са - защото да ти кажа не съм виждала все още в бг. рози , които да са изкуствени и толкова да приличат на живи....Моето мнение е че изкуствените букет са малко смещни. Няма да се изказвам мн грубо. Но според мен най-лошия избор би бил изкуствен букет. В крайна сметека изкуственото е нежива материя - пък и един ден си булка.....Няма да ти трябва този букет.....красотата на живото цвете е трудно да бъде олицетворена от изкуствено, може би така говоря защото съм се занимавала с цветя, но естествените цветя са си естествени. А мога да ти дам гаранция, че ако букета ти е от качествени пресни цветя, няма да му стане нищо - то букети с лалета издуржат на 30градуса, така че не се притеснявай. Има мн мн мн цветя които са доста трайни и това не трябва да те смущава.
100% за естествен букет
Активен
stefanneli
Ентусиаст
**
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: юни 16, 2008, 16:07:24 »

johnsons най-важното според мен е, ти да си го харесваш  Curtsey
за издържането, ще издържи за сватбата  girl_wink
аз искам живи цветя  yahoo
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: юни 16, 2008, 16:13:07 »

Моето мнение е че изкуствените букет са малко смещни. Няма да се изказвам мн грубо. Но според мен най-лошия избор би бил изкуствен букет. В крайна сметека изкуственото е нежива материя - пък и един ден си булка.....Няма да ти трябва този букет.....
Е хайде сега такива крайни изказвания и то за нещо, за което всеки си има причини и предпочитания и вкус..... Аз например не обичам живи цветя в никакъв варинат и точно когато съм булка, ако това се приеме като един от важните дни в живота ми какво...... понеже живото си било живо и айде да съм с истински цветя на букета, ми защо...... не съм искала не съм си направила. А смешна едва ли съм изглеждала. Мое мнение.
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #305 -: юни 16, 2008, 16:16:19 »

Ами да - това е моето мнение - а момичето пита за мнение.
Аз доколкото виждам твоя букет не е и от изкуствени цветя - тои е от цветя направнеи от плат - което е мн мн различно от изксутвените... И наистина е страхотен - туко що го погледнах .
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: юни 16, 2008, 16:17:57 »

Не съм се занимавала с цветя и не ми е ясно, но изкуствените цветя не се ли правят от плат някои, други от найлонови хави а трети от коприна дори?
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #307 -: юни 16, 2008, 16:20:50 »

ами не - попринцип и аз не зная как точно, но не и от плат - говоря за тези по магазините - а това, че някъде правят от плат е просто чудесно и наистина е красиво....Ами попринцип има силиконови рози - и разни там други...наитина сега като се замисля нз от какво се правят.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: юни 16, 2008, 16:21:36 »

според мен всеки има собствено мнение по въпроса

едни предпочитат естествени цветя, други - изкуствени

нека не се обиждаме една на друга......

аз също предпочитам естествени цветя, но не смятам, че изкуствените са смешни!!!!!

johnsons, наистина най-важното е ти да си го харесваш!!!!!!!!!
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #309 -: юни 16, 2008, 16:27:00 »

 Offtopic Изтрийте мнението ми ако сметнете  Offtopic

Момичета, когато някой иска мнение ти даваш своето. Когато не иска  мнение - тогава не го даваш.
В случая има въпрос
Момичета, а какво ще кажете за изкуствен букет  Flower
на който аз отговарям. И моля да не бъде кометрирам поста ми - това е моето мнение. Вие напишете вашето и точка по въпроса. Ето затова темите се разводянват с глупости ---като се започне някакъв немислим спор.
Точка............ Offtopic
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: юни 16, 2008, 16:54:39 »

Момичета вижте какво намерих
http://www.fleurspermail.com/page_selectbyflower.php

И да ви кажа че аз вече реших какъв ще е букета ми-с червени рози и бели гардении или stephanotis yahoo yahoo yahoo
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: юни 16, 2008, 16:57:38 »

 yahoo


* roses.jpg (15.03 KB, 265x226 - видяно 2944 пъти.)
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: юни 16, 2008, 16:59:15 »

maj4eto, страхотен избор... букета, на който си се спряла е много красив и нежен. На мен много ми харесва и искам нещо подобно, но трябва да е оранжев, за да се върже с украсата  girl_wink
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: юни 16, 2008, 17:49:00 »

yahoo

доколкото знам Сватбата ти е в Сливен.И аз съм от там и бих те посъветвала да се информираш във цветарското ателие където ще поръ4ваш букета дали имат възможност да ти осигурят Stephanotis.
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: юни 16, 2008, 17:51:47 »

момичета, имам проблем, букета който си бях избрала е от бордо рози, но като се замисля на моята рокля цвят"шампанско" едва ли ще отиват, много голям контраст се получава, а ако розите са екрю се сливат, та си мисля не е ли добре да са като тези...макар че розово...


* bridal_charm_BF1810_enlarge.jpg (44.65 KB, 640x640 - видяно 289 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines